Z ostatniej chwili

Ice Rock Mining, fantastyczny projekt kopalni kryptowalut, faza ICO

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Ice Rock Mining to: „handlowe wydobywanie bitcoinów, pasywny dochód oraz tworzenie nowego rynku kapitałowego”, co przeczytałem na stronie.  Firma planuje zbudować farmę górniczą w bunkrze wojskowym, umiejscowionym w górze w Kazachstanie. Projekt jest w fazie ICO!

Jak trafiłem na ten projekt, a no przypadkiem wpadłem na FB, gdzie na naszej grupie KRYPTOMANIACY I NIE TYLKO NA LUŹNO mój dobry przyjaciel „rzucił” ten temat (dzięki @Wiesław Moroz). Poczytałem, „powęszyłem” i oto co ustaliłem.

Misja Ice Rock Mining

Ice Rock Mining został powołany, aby wydobywać Bitcoiny dla świata inwestycji. Uważają, że Bitcoin ma długą i znaczącą rolę w tworzeniu nowego systemu monetarnego. Ich celem jest pozyskanie kapitału i skalowanie działalności wydobywczej. Obecnie rozpoczęli działalność i zwracają się do swoich inwestorów. Dzięki Ice Rock inwestorzy staną się  partnerami firmy i będą uczestniczyć w realizacji zysków, gdzie firma zapewni jednocześnie stabilny i pasywny dochód. Ze względu na wysoką efektywność firma jest w stanie działać na niższych kosztach, a tym samym przekazywać te oszczędności dla swoich inwestorów. Przy dzisiejszych mocach obliczeniowych zwrot z inwestycji do inwestorów wynosi ponad 200% rocznie i może wzrosnąć, co jest uzależnione od ceny Bitcoina.

White Paper < jednak to możliwe!

Najnowsze informacje

Dziś (22.03.2018 r.)  mieliśmy na żywo strumienie pytań i odpowiedzi z naszym dyrektorem zarządzającym Malik Murzashev i menedżerem ICO Dias Kurmanov na YouTube. Zobacz nagranie:

> Zacznij inwestować <

Ice Rock Mining, „jak to działa” ?

Zakład wydobywczy Ice Rock znajduje się w byłym bunkrze wojskowym. W jego wnętrzu panująca naturalna stała temperatura wynosi 12 stopni Celsjusza, co znacznie obniża koszty energii, ponieważ nie muszą chłodzić obiektu. Co więcej,  koszty energii wynosi 0,03 centa za kilowatogodzinę, bardzo niski koszt energii. Firma nie ma kredytu hipotecznego, ani czynszu do zapłaty za obiekt, ponieważ jest on „wolny i przejrzysty” dzięki dyrektorowi Ice Rock, Malikowi Murzashevowi. Oszczędności te i inne korzyści operacyjne skutkują ostatecznie niższymi kosztami stałymi, które pozwalają zwiększyć zwrot z inwestycji dla inwestorów.

> Zacznij inwestować <

Zarząd Ice Rock Mining

Ice Rock Mining ma zespół 12 osób, od programistów po marketing i księgowość. Jest zgraną grupą osób, które stara się zapewnić inwestorom atrakcyjną i stabilną inwestycję w przestrzeń blockchain. Firma prowadzi otwartą politykę komunikacyjną z inwestorami i stosuje przejrzystość w branży „nękanej brakiem widoczności”.

„Jaskinia” Ice Rock Mining

Kopalnia znajduje się we wsi Almaty w Kazachstanie. Ponieważ znajdujemy się na terenie, na którym obecnie znajduje się obszar rolniczy, koszty energii są subsydiowane. Ponadto posiada „kilka metrów kwadratowych terenu wokół” (hektarów 🙂 ), zapewniając łatwą zdolność do rozbudowy działalności. Nie ponosząc kosztów chłodzenia, dotowanych kosztów energii i działalności operacyjnej bez zadłużenia, mogą efektywnie wykorzystywać kapitał inwestorów.

Główne zalety Ice Rock Mining

Przez cały rok w jaskini panuje stała temperatura 12 stopni Celsjusza (53,6 stopni Fahrenheita). To sprawia, że ​​wydobycie krypto w takiej górze jest bardzo skuteczne, ponieważ nie ma potrzeby aktywnego chłodzenia GPU i ASIC oraz budowy olbrzymich urządzeń chłodzących. Ze względu na położenie góry na wsi,  firma posiada dotację rolniczą na energię elektryczną, co daje im możliwość otrzymania jednej z najlepszych cen energii elektrycznej na świecie. Wszystkie powyższe czynniki obniżają koszty kapitałowe wydobywania kryptowalut o 25%, co czyni ich bardziej wydajnymi i ekonomicznymi.

Podsumowując zalety przyszłej kopalni Ice Rock Mining

Brak kosztów aktywnego chłodzenia

Zakład wydobywczy Ice Rock utrzymuje stałą temperaturę 12c, idealne środowisko do wydobycia. Ponieważ kopalnia „bunkier” posiada naturalne chłodzeni, nie ponosi kosztów zasilania za chłodzenie, co jest dużym kosztem w tej działalności.

Tania elektryczność

Wynegocjowano bezpieczny koszt energii w Kazachstanie, gdzie opłaty wynoszą tylko 3 centy (10 groszy) za kilowatogodzinę, co zwiększa wydajność i zyski dla inwestorów.

Brak czynszu

Zakład górniczy jest wolny od hipoteki i bez opłat za dzierżawę dzięki dyrektorowi, Malikowi Murzashevowi. Nieruchomość została darowana dla Ice Rock Mining jako bezpłatny zasób bez opłat. To znacznie zmniejsza koszt i pozwala na wyższe zwroty.

Zespół doradców

Ice Rock Mining zbudował zespół doradców ICO, który jest wysoce przedsiębiorczy i rozumie korzyści z wydobycia. Doradcy ICO otrzymują hojny pakiet odszkodowań, aby pomóc rozwijać bazę inwestorów, większość inwestorów staje się doradcami. Taka struktura pozwala skalować działalność bez ponoszenia wyższych kosztów, uzyskując w ten sposób korzyści bez wysokich nakładów kapitałowych.

Zysk na całe życie

Ze względu na dywidendę w wysokości 20%, Ice Rock Mining jest w stanie składać zwroty i reinwestować te pieniądze w nowych górników (urządzenia ASIC), gdzie inwestorzy nadal są właścicielami tych nowych przedsięwzięć, a przez co otrzymują stałe zyski przez lata. Co to oznacza 20% zarobków jest przeznaczane na inwestycje czym firma się dzieli z inwestorami do końca prowadzenia działalności lub nierentowności wydobycia Bitcoina.

> Inwestuj <

A jak to wygląda graficznie (podział zysków i strategia inwestycji firmy)

Możliwość uzyskania wielokrotności swojej inwestycji

Nowe rynki kapitałowe oznaczają, że stare zasady nie mają zastosowania. Gdzie można zobaczyć ten rodzaje zwrotów? A jeśli wierzysz w Blockchain i Bitcoin, to wydobycie bitcoina staje się najlepszą formą inwestowania i gromadzenia bogactwa dostępnego na dziś.

Na stronie znajdziemy również kalkulator zysków

Trzeba zauważyć, że Ice Rock Mining jest w  fazie ICO (czyli szuka inwestorów). Kupuje urządzenia ASIC i buduje kopalnię. W maju 2018 roku kończy się faza ICO. Po ukończeniu tej fazy firma rozpoczyna wydobycie Bitcoina, gdzie 50 % będzie odprowadzał na Nasz portfel Ethereum (taką formę przyjęła firma). Czyli obecnie zainwestowane pieniądze są przeznaczone na budowę Naszego Wspólnego Projektu. Ice Rock do maja musimy przejść kilka faz. Na dziś 24.02.2018 obowiązuje faza, w której dostajemy free 45% ROCK 2, w danym okresie ta wartość maleje więc warto się spieszyć…

W miarę upływu czasu. będzie to 40%, 35%,30%…, aż do maja 2018 r.

ROAD MAP ICE ROCK MINING

  • 20 stycznia 2018 roku – początek prywatnej przedsprzedaży z bonusem 50%
  • 10 lutego 2018 roku – koniec prywatnej przedsprzedaży
  • 11 lutego 2018 roku – początek przedsprzedaży z bonusem od 30% do 45%
  • 20 marca 2018 roku – koniec przedsprzedaży i start głównej oferty ICO z bonusem od 5% do 25%
  • 25 maja 2018 roku – koniec głównej oferty ICO
  • 1 czerwca 2018 roku – zakup sprzętu
  • 10 czerwca 2018 roku – wejście na giełdę
  • 1 lipca 2018 roku – zakończenie instalacji sprzętu
  • 7 lipca 2018 roku – testy
  • 10 lipca 2018 roku – rozpoczęcie wydobycia

Podczas prywatnej przedsprzedaży firma sprzedała 50% dodatkowych tokenów ROCK2. Cena każdego tokenu ROCK2 wynosi 1 USD. Na przykład: inwestujesz 10 000 $. Powinieneś otrzymać 10 000 tokenów ROCK2. Ale w trakcie prywatnej przedsprzedaży otrzymasz 15 000 ROCK2. Potem zostaje dodane 45%, 40% itd. Według mnie warto się skusić na tę inwestycję, gdzie inni rywale np.: HashFlare, Genesis Mining  tylko mogą o takich warunkach pomażyć: brak czynszu, naturalna klimatyzacja, niskie opłaty za energię 🙂 .

Plany i rozwój firmy Ice Rock Mining

Road Map

ICO

Partnerzy firmy

Ice Rock Mining w mediach branżowych.

AKTUALIZACJA INFORMACJI ICE ROCK MINING

Dodajemy Token Rock2 do MyEtherWallet nowosci z Ice Rock kopalni bitcoin

https://youtu.be/xHUZSxHxxpc

ASIC koparka kryptowalut – Ice Rock Mining Lifetime contract na kopanie BTC

https://youtu.be/xcI1hiNfCnQ

Źródło: Krypto Kamikaze

Prezentacja po polsku z kanału YouTube – Mike Satoshi

Jak zainwestować w Ice Rock Mining – minimum 100$

> Rejestracja w ICE ROCK MINING <

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA