Z ostatniej chwili
BlockchainFiesta, Kraków jesienną stolicą Blockchain

BlockchainFiesta, Kraków jesienną stolicą Blockchain

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Już 16 listopada w Krakowie odbędzie się prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów technologii Blockchain – BlockchainFiesta (www.blockchainfiesta.io).

Misją organizatorów jest zwiększenie świadomości na temat możliwości wykorzystania technologii Blockchain w biznesie, administracji rządowej, finansach, logistyce, służbie zdrowia, edukacji oraz innych sektorach gospodarki. Organizatorzy pragną również stworzyć jednodniową przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń dla reprezentantów różnych środowisk. Począwszy od programistów, startupy tworzące nowe produkty w oparciu o Blockchain, przedsiębiorców, aż po ekspertów w dziedzinie podatków i ustawodawstwa.

Wśród prelegentów zagoszczą eksperci z kraju i zagranicy: Tanjila Islam, Anish Mohammed, Anjalee Burr,  Dennis Van Der Vecht, Arne Rutjes, Jacek Czarnecki, Karol Przystalski i wielu innych.

Organizatorem wydarzenia jest Wawel Hill Sp. z o.o., która od 2008 organizuje jedną z największych konferencji Agilowych w Europie – ACE! Conference (www.aceconf.com).

Miejscem konferencji będzie Multikino w Krakowie. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 25.08.2018. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia: https://blockchainfiesta.io.

BlockchainFiesta to…

konferencja dedykowana dla wszystkich pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli biznesu, startupów, programistów i wszystkich zainteresowanych tematyką Blockchain. Już 16 stego listopada do Krakowa zawitają światowej klasowej specjaliści wykorzystujący Blockchain w logistyce, służbie zdrowia, administracji oraz edukacji i wielu innych sektorach gospodarki. Misją organizatorów jest stworzenie miejsca do dialogu i wymiany wiedzy na temat możliwości technologicznych XXI wieku.

Wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/1838826473088236/

Fanpage:

https://www.facebook.com/BlockchainFiesta-1924719394237190/

BlockchainFiesta is the first of its kind blockchain conference in Poland.

Meet the pioneers, early adopters, opinion leaders & blockchain believers. Speakers from some of the most exciting blockchain projects will come to Kraków to share their knowledge and stories, providing exceptional insight into the ever-larger growing crypto ecosystem.

Dare to know and be part of the change. Join us on the 16th of November! #blockchainfiesta

BlockchainFiesta

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Niemcy, 40 instytucji finansowych otwiera się na kryptowaluty! Bitcoin (BTC) po 100.000 USD do końca 2021 roku. Visa w wersji kryptowalutowej!

Niemcy, 40 instytucji finansowych otwiera się na kryptowaluty! Bitcoin (BTC) po 100.000 USD do końca 2021 roku. Visa w wersji kryptowalutowej!

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0] Niemcy: 40 instytucji finansowych otwiera się na kryptowaluty dzięki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA