Z ostatniej chwili
BlockchainFiesta, Kraków jesienną stolicą Blockchain

BlockchainFiesta, Kraków jesienną stolicą Blockchain

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Już 16 listopada w Krakowie odbędzie się prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów technologii Blockchain – BlockchainFiesta (www.blockchainfiesta.io).

Misją organizatorów jest zwiększenie świadomości na temat możliwości wykorzystania technologii Blockchain w biznesie, administracji rządowej, finansach, logistyce, służbie zdrowia, edukacji oraz innych sektorach gospodarki. Organizatorzy pragną również stworzyć jednodniową przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń dla reprezentantów różnych środowisk. Począwszy od programistów, startupy tworzące nowe produkty w oparciu o Blockchain, przedsiębiorców, aż po ekspertów w dziedzinie podatków i ustawodawstwa.

Wśród prelegentów zagoszczą eksperci z kraju i zagranicy: Tanjila Islam, Anish Mohammed, Anjalee Burr,  Dennis Van Der Vecht, Arne Rutjes, Jacek Czarnecki, Karol Przystalski i wielu innych.

Organizatorem wydarzenia jest Wawel Hill Sp. z o.o., która od 2008 organizuje jedną z największych konferencji Agilowych w Europie – ACE! Conference (www.aceconf.com).

Miejscem konferencji będzie Multikino w Krakowie. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 25.08.2018. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia: https://blockchainfiesta.io.

BlockchainFiesta to…

konferencja dedykowana dla wszystkich pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli biznesu, startupów, programistów i wszystkich zainteresowanych tematyką Blockchain. Już 16 stego listopada do Krakowa zawitają światowej klasowej specjaliści wykorzystujący Blockchain w logistyce, służbie zdrowia, administracji oraz edukacji i wielu innych sektorach gospodarki. Misją organizatorów jest stworzenie miejsca do dialogu i wymiany wiedzy na temat możliwości technologicznych XXI wieku.

Wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/1838826473088236/

Fanpage:

https://www.facebook.com/BlockchainFiesta-1924719394237190/

BlockchainFiesta is the first of its kind blockchain conference in Poland.

Meet the pioneers, early adopters, opinion leaders & blockchain believers. Speakers from some of the most exciting blockchain projects will come to Kraków to share their knowledge and stories, providing exceptional insight into the ever-larger growing crypto ecosystem.

Dare to know and be part of the change. Join us on the 16th of November! #blockchainfiesta

BlockchainFiesta

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

10 najlepszych monet POS – tydzień 332021. CREX24 zamyka się na Europę. Gdzie handlować monetami. Emeris cross chain DEFI

10 najlepszych monet POS – tydzień 33/2021. CREX24 zamyka się na Europę. Gdzie handlować monetami. Emeris cross chain DEFI

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]10 najlepszych monet POS – tydzień 33/2021 Ten raport obejmuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA