Z ostatniej chwili
Gdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode

Gdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode ?

Ocena czytelników
[Głosów: 13 Ocena: 5]

W poprzednim artykule „Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE. Dwa rewolucyjne projekty górnicze SIMPLE POS POLL i StakeUnited” zostały opisane poole wydobywcze, których nazw doczytacie się w tytule.

W ostatnich miesiącach znacznie mnie zafascynował ten sposób kopania kryptowalut, gdzie uczestnictwo w powyższych projektach posiada niżej wymienione zalety o czym pisałem w artykule wymienionym w nagłówku.

Zalety obydwu projektów:

 • Intuicyjny interfejs użytkownika do zarządzania monetami i sprawdzania puli depozytów, łatwy i wydajny.
 • Czas nagród jest znacznie krótszy, gdy grasz na wspólnej puli depozytów.
 • Razem zarabiamy wyższe nagrody niż indywidualnie.
 • Posiadają lukratywny system rekomendacji.
 • Projekty transparentne.
 • Niezależne baseny.
 • Brak ograniczeń dotyczących wpłat i wypłat.
 • Brak kosztów sprzętu dla Ciebie.
 • Brak kosztów za prąd, komputer lub serwer.
 • Całkowicie bezpieczny i bezstresowy.
 • Ze względu na większą wagę portfeli basenów w sieci czas między stawkami jest o wiele krótszy, dając jeszcze większe odsetki niż rekomendowane indywidualnie.
 • Użytkownicy w omawianych powyżej pulach projektów mogą zdobywać o wiele wyższe nagrody w porównaniu do stawiania portfeli i masternodów solo.

Oczywiście nie wszystkich to satysfakcjonuje, gdzie wolą stakować swoje coiny pod własna kontrolą. Można i tak, ciągle chodzący komputer i nieodzowne aktualizacje oprogramowania też mogą być zgubne dla nie jednego, nawet zaawansowanego użytkownika blockchain.  A omawiane projekty pozwalają nam ominąć wszystkie zawiłości  techniczne i sprzętowe, nie narażając nas na dodatkowy stres.

W związku z tym, że świętym mottem inwestora „jest dywersyfikowanie zarobków i tworzenia nowych źródeł zysków” pozwolę sobie na przedstawienie dwóch nowych projektów, które opierają się na kopaniu kryptowalut metodą POS i Masternode.

Stake Cube POS Masternode

POOL Stakecube – metody wydobywcze POS i Masternode

Idź do Stake Cube

Zespół Stake Cube

Jak zawsze powstaje dużo pytań, kto zarządza stroną i aspektami technicznymi  i prawnymi. Na stronie Stake Cube znajdziemy takie informacje, kto jest CEO projektu i członkami zespołu.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode5

Prywatna chmura Twoich coinów

Masz wystarczająco dużo monet, aby stakować je solo, a nawet wystarczająco, aby uruchomić własny Masternode … Ale nie chcesz martwić się o aspekty techniczne, takie jak VPS, skrypty, aktualizacje lub komendy CLI?

W takim przypadku oferta Stakecube jest właśnie dla Ciebie. Dzięki wdrożeniu “One-Click Masternode” masz wiele korzyści:

 • Super prosta konfiguracja jednym kliknięciem (i wyjście) bez technicznych wymagań. Aktywacja wciągu kilku godzin. Online 24/7.
 • Portfele są natychmiast aktualizowane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.
 • Brak umów – możesz zrezygnować w dowolnym momencie.
 • Opłacasz tylko niewielką opłatę za wykonane zyski: Brak stałych kosztów sprzętu = Bez ryzyka.
 • A co najlepsze: Chmura Stake jest bezpośrednio połączona z pulą serwisów. Przegląd wydobycia, wszystko w jednym miejscu. Ponadto możesz korzystać ze wszystkich funkcji platformy.

Koncepcja basenu Stakecube

97% każdej wygenerowanej nagrody za udział jest automatycznie dystrybuowana do członków serwisu. 1% trafia do puli na loterie, gdzie regularnie zwracana jest wszystkim użytkownikom platformy. 2% Nagród służy do pokrycia kosztów Partnerów, Serwera i Pracowników.

Oczywiście w koncepcji “pos-pool” znajdziecie także kilka zalet:

 • Nie musisz się o nic martwić. Z wyjątkiem: obserwowania wzrostu twojego salda. Firma wykonuje dla Ciebie wszystkie aktualizacje.
 • Płaci za wszystkie opłaty transakcyjne. (wypłaty i kontrola monet). Zawsze dostajesz to, co widzisz. Bez ukrytych kosztów opłat za tx.
 • Brak kosztów sprzętu i zasilania. Pool działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
 • Bezpieczeństwo Twoich monet w firmie ma najwyższy priorytet. Serwery są chronione przez najnowsze technologie i trwałe kopie zapasowe.
 • Zespół z przyjemnością zapewni  Ci najlepsze wsparcie w języku angielskim lub niemieckim.

Stake Cube podział w pooli

Moc basenu Stakecube

Wystawianie pojedynczych monet w lokalnym portfelu zajmie dużo czasu i na pewno nie zmniejszy twojego rachunku za energię. Często małe „gospodarstwa” (małe wkłady) nie dają żadnych nagród.

Dzięki mocy basenu firmy  otrzymasz  wiele udogodnień, takich jak:

 • Czas nagród jest o wiele krótszy, gdy kopiemy razem w puli.
 • Razem zarabiamy wyższe nagrody niż indywidualnie.
 • W przypadku zrzutu otrzymujesz monety bez posiadania udziałów lub inwestowania w monetę. Tak, otrzymujemy automatycznie airdropy ( darmowe monety ) za to, że uczestniczymy w projekcie.
 • Nawet przy najmniejszej ilości monet nadal otrzymujesz nagrody od pos algorytmu.
 • Głosowanie w społeczności: zobacz swoje monety i informacje zwrotne zaimplementowane!

Świetna alternatywa by zacząć bez inwestycji!

W serwisie możemy wystartować bez wkładu własnego, by kopać kryptowaluty. Na stronie znajdziemy kranik (FAUCETS)  crypto, gdzie co 24 godziny klikając w przycisk CLAIM otrzymujemy darmowe coiny, które automatycznie zostają dodane do naszego portfela i zaczynają dla Nas automatycznie zarabiać. Coś adekwatnego do  kopalni EOBOT opisanej w artykule „Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń cz. 2”., tylko tu automatycznie wciągu kilku minut zaczynają być pomnażane po dołączeniu do POOL-i, co nie wymaga Twojego żadnego udziału – masz COINY w portfelu, to już zaczęły dla Ciebie pracować 😉 .

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode1

Ponadto jak opisałem wyżej otrzymujemy darmowe crypto z airdopów oraz z loterii (co tydzień), co pozwala nam na zasilanie kryptowalutami naszych portfeli 🙂 . Airdropy otrzymamy również obszarze menu Bounty-Wall, gdzie głosując na dana crypto na stronie aiodex.com otrzymujemy darmowe nagrody w postaci tokenów.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode13

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode11

Jak poruszać się w systemie  Stakecube?

Obsługa strony jest bardzo intuicyjna, adekwatna do wcześniej opisanych kopalni kryptowalut, które wykorzystują metody POS i Masternode. Opiszę tu tylko to co jest warte uwagi:

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode2

Dashboard

Strona główna panelu, tu po kliknięciu danej crypto otrzymujemy informację o niej oraz generowany jest dla nas adres depozytowy na który przesyłamy nasze coiny.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode8

Activity

Tutaj widzimy zakładki Satkes (aktualne wydobycie), Deposits (nasze aktualnie przesłane kryptowaluty),  Withdraws (nasze wypłaty)

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode9

Withdraw

Ten obszar pozwala nam na wypłacanie naszych coinów, gdzie z zakładki górnej wybieramy daną kryptowalutę, w polu Amount wpisujemy ile chcemy wypłacić danej crypto. Pole Adress jest do podania adresu portfela do przesłania naszych coinów (np.: giełdy kryptowalut).

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode7

Masternode

Tutaj widzimy listę obecnie uruchomionych Masternodów.  Kryptowaluty na końcu których znajduje się zielone kółko z ze znakiem „+” pozwala nam na przyłączenie się do pool-i, co pozwala na szybsze wydobywanie monet. Oczywiście wymagana jest od nas odpowiednia liczba coinów, by wystartować w wydobyciu tą metodą.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode10

https://legiobiznes.pl/I/wp-content/uploads/2018/09/stakecube-kopanie-kryptowalut-metodą-POS-i-MAsternode10.jpg

FAQ / Help / Support

Tu znajdziemy pomoc i kontakt z suportem firmy, proponuje założyć sobie konto https://discord.gg co pozwoli na szybki kontakt z pracownikami firmy.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode14

Roadmap & News

W tym obszarze możemy pooglądać poczynania firmy w rozwoju projektu oraz najnowsze informacje. Informacje również znajdziemy w przyklejonych paskach na głównej stronie systemu.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode3

Settings/Security

Ustawienia i zabezpieczenia konta, jakie crypto mają być wyświetlane, kolorystyka panelu, ustawienie Discord-ID, zmiana hasła, ustawienie dwuskładnikowego zabezpieczenia konta Google 2FA.

Pozostałe zakładki częściowo opisałem wyżej a resztę „do zwiedzania” pozostawiam Wam.

Co ciekawe możemy przeglądać statystyki wydobycia na żywo we własnym panelu oraz globalne wydobycie pooli. Zarobki są generowane „LIVE” czego nie było w poprzednio opisywanych projektach w artykule „Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE. Dwa rewolucyjne projekty górnicze SIMPLE POS POLL i StakeUnited”.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode6

Strona Pool Stake Cube

Jak zacząć przygodę z POS i Masternode w Stakecube

Utwórz konto

Przede wszystkim musisz założyć konto (to całkowicie za darmo). Możesz to zrobić naciskając przycisk “Zarejestruj się” powyżej lub po prostu kliknij link tutaj.

Na następnym ekranie musisz podać swój adres e-mail, utworzyć fajną nazwę użytkownika i chronić swoje konto silnym hasłem.

jeśli wszystkie pola mają zielony znacznik wyboru,  możesz wcisną przycisk Create Account . W przeciwnym razie otrzymasz szczegółowy “komunikat o błędzie” (jeśli nazwa użytkownika jest już używana lub hasło jest zbyt słabe).

Stake Cube rejestracja i logowanie

Opcjonalnie: po pomyślnej rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą Twoje konto. Zasadniczo możesz się już teraz zalogować, ale dzięki weryfikacji  (potwierdzenie rejestracji, link w mailu) możesz wziąć udział bezpośrednio w głosowaniu społecznościowym na stronie.

Wygeneruj swój adres depozytowy

Po zalogowaniu się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła (“Zaloguj się” – przycisk powyżej) pojawi się osobisty Coin-Cockpit. Tam znajdziesz wszystkie monety, które są obsługiwane przez pulę.

Teraz nadszedł czas, aby wygenerować osobisty adres depozytowy dla monety, którą chcesz postawić. Wystarczy kliknąć pole wybranej monety i suwak otworzy się z prawej strony. Na tym nowym ekranie uzyskasz wszystkie potrzebne informacje. Oczywiście także twój własny adres (jak na zrzucie ekranu obok tekstu, Przykład: EMB).

generowanie adresu portfela Stake Cube

I to wszystko! łatwe, prawda? Teraz możesz po prostu skopiować adres i iść dalej!

Wyślij monety do puli i zdobądź nagrody

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wysłać swoje monety (nieważne ile) do adresu, który właśnie utworzyłeś. Możesz wysłać je z dowolnej giełdy lub lokalnego portfela.

W ciągu kilku minut otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a monety zostaną przelane bezpośrednio na saldo Twojego konta. To jest to! Wszystko jest zrobione, a Twoje Monety zaczynają mnożyć się automatycznie.

Stake Cube przesyłanie kryptowalut

Jak tylko pula punktów sprzedaży wygeneruje stawkę, otrzymasz swój udział z nagrody. Uwaga: Możesz zobaczyć swój udział w kokpicie i na suwaku informacji.

Zróbmy również prosty przykład matematyczny: Masz udział dokładnie w 50%. Basen otrzymuje nagrodę w wysokości 100 EMB. Wtedy otrzymasz 50 EMB pomniejszone o opłaty za Airdrops, Loterię i Serwis (50 EMB – 3% Opłaty = 48,5 EMB). Później otrzymujesz dodatkowo Airdrop i  coiny z Loterii za pośrednictwem systemu bonusowego.

stakecube kopanie kryptowalut metodą POS i MAsternode12

I nie zapomnij: możesz wypłacić swoje monety w pełni automatycznie, w dowolnym momencie (bez ręcznej zgody).

Dla mnie same superlatywy. Nie będę tu podsumowywała systemu, gdyż wszystkie jego zalety wymieniłem w opisie tj.: natychmiastowe wypłaty bez zatwierdzania ręcznego, airdropy, darmowe coiny itd.

Zacznij kopać kryptowaluty ze Stake Cube

Znaleziono na YouTube o StakeCube

POS Masternode Staking Lab

POOL Staking Lab – metody wydobywcze POS i Masternode

O Staking Lab

Celem założenia Staking Lab jest oferowanie usług doradczych dla początkujących inwestorów. Staking Lab zostało założone na początku 2017 roku w Niemczech z inicjatywą przekonania nowych inwestorów do dokonania właściwego wyboru.

Każdego dnia oferowane nam jest mnóstwo nowych monet, a niestety niektóre z nich są uruchamiane tylko po to, by zdobyć ciężko zarobione pieniądze inwestora. Zespół ekspertów Staking Lab śledzi każdy nowy projekt w oparciu o ideę i przeprowadza dokładną analizę każdego nowego projektu, zanim naprawdę pojawi się w systemie.

Rejestracja w POOL Staking Lab

Eksperci firmy poświęcają dużo czasu, aby przeanalizować projekt z innego punktu widzenia, to jest konsultując się z innymi ekspertami z branży, rozmawiając z programistami, aby zrozumieć rzeczywistą intencję lub cel projektu, zamiast polegać na informacjach w białej księdze lub na ich stronach internetowych.

Eksperci Staking Lab po przeanalizowaniu projektu, dokonują uruchomienia w obrębie własnego systemu informatycznego narzędzi  pozwalających na wydobycie danej crypto oraz starają się uzyskać specjalną ofertę dla swoich inwestorów.

Staking Lab kopanie metodą POS i Masternode4

Ważnym aspektem, który należy zauważyć, jest to, że nie tylko firma zaleca swoim  członkom społeczności inwestowanie w każdy projekt, ale oni sami w to inwestują. Dlatego też, wspólnie ze społecznością, Staking Lab ma tylko jeden cel, a mianowicie pomagać każdemu pomnażać majątek poprzez stosowanie najlepszych praktyk zarządzania inwestycjami.

Obecnie  w  zespole firmy jest garstka inwestorów premium (100 tys. USD), którzy czerpią korzyści z współpracy. Decydenci firmy nie oferują tej usługi tylko po to, by zarabiać na życie, ale naprawdę lubią pomagać innym w zarabianiu na życie.

Po zidentyfikowaniu projektu i jego szczegółów technicznych Staking Lab stara się, by inwestycja  była przyjazne dla społeczności inwestorów. Staking to naprawdę świetna alternatywa, aby pokryć inflację pod względem kryptowalut przejawiających trend spadkowy.

Wszystkie wysiłki firmy zmierzające do bycia prawdziwym profesjonalistą, zaangażowanym i innowacyjnym. Firma cieszy się wielkim uznaniem przez wielu właścicieli ICO. Kanał Discord  firmy oferuje nam pomoc 24/7  przez cały rok, w każdej sprawie związanej z inwestycją lub dowolnym nowym projektem.

Misja i Wizja Staking Lab

Misją firmy jest oferowanie usług doradczych i POS każdemu inwestorowi, który czuje się pominięty w tym szybko rozwijającym się, ciągle ewoluującym przemyśle kryptowalutowym i poszukuje pomocy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje środki inwestycyjne.

Wizją firmy jest stworzenie rynku dla wszystkich inwestorów kryptograficznych, aby Oni mogli osiągnąć wszystkie swoje cele, począwszy od informacji z pierwszej ręki na temat nowych ICO, platformy do kupowania i sprzedawania, POS, budowania społeczności i dzielenia się trafnymi radami. Platforma ta miałaby służyć właścicielom projektów jako jedno miejsce do rozpoczęcia pozyskania inwestorów w celu realizacji misji projektu ICO.

Masternode w systemie Staking Lab

Staking Lab kopanie metodą POS i Masternode2

Nie będę tu się rozpisywał gdyż zasada inwestycji jest prawie identyczna z wyłączeniem poniższych wyjątków, gdzie w systemie posiadamy dodatkowo indywidualny portfel.

Strona POOL Staking Lab

Jak wpłacić monety?

 1. Przejdź do Portfela
 2. Wybierz monetę, którą chcesz wysłać (…)
 3. Kliknij “wygeneruj adres” i skopiuj go, klikając go ponownie
 4. Wyślij monety na ten adres twoje monety pojawią się w ciągu najbliższych 90 minut
 5. Następnie przejdź do Pool, aby je zainwestować! Monety nie będą pracować jeżeli będą w Twoim indywidualnym portfelu w systemie!

Inwestycja w Pool

Musisz mieć Monety w swoim osobistym portfelu, zanim będziesz mógł je zainwestować, wykonując następujące kroki:

 1. Przejdź do wybranej puli
 2. Kliknij na “Depozyt” ➕ po przycisku “INVEST
 3. Dodaj wartość, którą chciałbyś wpłacić
 4. Happy Staking 🙂 .

Zasady  Masternode w Staking Lab!

 • Opłata depozytowa = 0%
 • Opłata za nagrodę = 5%
 • Opłata za wypłatę = 0%
 • Dla większości inwestorów: nie ma minimum inwestycji
 • Nagrody są wypłacane po tygodniu. Posiadacze akcji powinni wysyłać żądanie w każdy piątek. Każdy Akcjonariusz może zdecydować o reinwestowaniu lub wycofaniu tej nagrody.
 • Akcjonariusz może zakończyć swoją inwestycję z uprzednim powiadomieniem firmy  maksymalnie z  tygodniowym wyprzedzeniem, tak aby można było zaoferować wolny slot masternode dla innych, aby mogli uczestniczyć dalej w inwestycji i nie musieli całkowicie rozwiązać MN.

Wypłaty depozytów POS

 • Wpłać można w  dowolnym momencie!
 • Żądania wypłaty zostaną zrealizowane maksymalnie wciągu 24 godzin po złożeniu deklaracji wypłaty.
 • 3% opłaty za każdą nagrodę wydobywczą jest odejmowane przez firmę.
 • Opłata za wypłatę wynosi 0,1% wartości zadeklarowanych monet.

Gdzie są wyświetlane nagrody Masternode i POS?

Wszystkie twoje nagrody trafiają bezpośrednio do twojego portfela!

Żądania wypłat z Masternode!

 • Wspólne wypłaty Masternode są możliwe w każdy wtorek i piątek.
 • Ważne jest, aby mieć jednocześnie maksymalnie 1 aktywny proces wypłaty.
 • Wnioski o wypłatę przed 18.00 (GMT + 1) we wtorek i piątekzostaną rozpatrzone. Po tym czasie będziesz musiał poczekać do następnego dnia wypłaty. Natychmiastowe Nodes ofc wypłaty każdego dnia.

Co to jest Instant Node?

Instant Masternode, oznacza:

 • możesz wpłacić i opuścić ten węzeł jak “normalną” pulę pos
 • będziesz zarabiać nagrody natychmiast po złożeniu depozytu
 • możesz również reinwestować w obrębie tego węzła,
 • brak czasu oczekiwania lub konfiguracji,
 • możesz wyjść, kiedy potrzebujesz monet, nie trzeba czekać.

W przypadku tej “usługi specjalnej” obowiązują również opłaty specjalne:

 • opłata depozytowa: 3%,
 • opłata WD: 0,2%,
 • opłata za nagrodę: 7,5%.

Jakie opłaty obowiązują w Staking Lab?

POS

 • Nagroda – 3%
 • Depozyt – 0%
 • Wycofanie – 0%

Masternode

 • Nagroda – 5%
 • Depozyt – 0%
 • Wycofanie – 0%

Instant

 • Nagroda – 7,5%
 • Depozyt – 3%
 • Wycofanie – 0,2%

Poradniki wideo Staking Lab w języku angielskim

StakingLab – Kompletny przewodnik – Community Staking i Masternodes

Co to jest Staking Lab?

Rejestracja i zabezpieczenie konta

Jakie crypto obsługuje system?

Wypłaty z systemu

Masternode i reinwestycja

Wsparcie i społeczność

Program partnerski

Idź do POOL Staking Lab

Puenta artykułu

Podsumowując, obydwa projekty są warte uwagi, gdzie są alternatywą wydobywczą dla kopania metodą POW (koparki). Lecz StakeCube w moich oczach jest faworytem z opisanych wcześniej i w tym artykule pool-i POS i Masternode.

Ale wybór usługi pozostawiam potencjalnym inwestorom. Należy również zauważyć, że w StakeCube możemy rozpocząć swą przygodę z POS i Masternode bez inwestycji.

Powodzenia kryptomaniacy 🙂 .

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

4 komentarze

 1. Właśnie był wlam na stakecube jak i kilkanaście innych osób .Firma nie wysyła maili z linkiem do weryfikacji a nie miałem googlowskiego 2FA i 400$ poszło sobie. Admini coś tam dłubią i próbują odzyskać. Żal

 2. Też mnie wyczyścili .Na szczęście tylko 10 LGS. Na discordzie admini wyśmiali nas ,stwierdzili że sami sobie pewnie powypłacaliśmy . Potem gdy więcej osób sie zgłosiło sprawdzili i faktycznie ludziom pokradziono kasę. Właściciele nagle wprowadzili tylko link do weryfikacji przelewów wychodzących i przymusowo 2FA. Brak kontaktu po środzie. Twierdzą że to nasza wina bo nie mieliśmy 2FA w trakcie włamu (ja miałem) . Nie chcą przekazać IP włamywacza i już olali temat .

  Jednego gościa na forum BTC który się wypowiedział prześmiali (2 admini SC mają tam konta też ) i zrobili z niego idiotę (twierdzili że sie nie kontaktował) po czym gość pokazał skreeny gdzie OLEG (admin) sam obiecywał że się zajmie jego sprawą. Lipa straszna

 3. Stakecube znowi nakradło w zeszłym miesiacu. Tym razem nie z portfeli samych userów ale z walletów do stockowania. Robota wewnętrzna według wielu userów. Prowadzili program naprawczy i oddają jakieś ochłapy. Pytanie ile z tych monet naprawdę zginęło a na ilu sami zarabiają teraz bez naszej wiedzy ?

 4. Na Discordzie była informacja o włamaniu, zgłoszono do organów ścigania w Niemczech. Portfele co niektóre w konserwacji, czekamy na rozwój sytuacji. Firma wdrożyła program naprawczy, czekamy na zwroty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA