Z ostatniej chwili

Giełda WCX (ICO)

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Rejestrujesz się otrzymujesz 50 tokenów WCX, za darmo. Oferta może być ważna przez ograniczony czas! WCX jest projektem giełdy, która chce stać się największą i najlepszą giełdą cyfrowych walut na świecie. Oferuje profesjonalne doświadczenie i 10-krotnie niższe opłaty niż konkurencja.

 

Cel WCX

By stać się największą (i najbardziej kochaną) giełdą cyfrowych walut na świecie. I ustanowić nowy standard dla giełd cyfrowych walut przez niesłabnące skupienie się na zadowoleniu klienta.

Tokeny –  ich wartość po emisji kryptowaluty może osiągnąć nawet kilka dolarów za sztukę! 

WAŻNE INFORMACJE o WCX:

 • Ponad 256.000 już zarejestrowanych użytkowników
 • Po rejestracji otrzymujesz darmowe 50 tokenów
 • Kupując tokeny preorder WCX, zostajesz wynagrodzony regularnym pasywnym dochodem (więcej informacji na stronie )
 • WCX – giełda kryptowalut z niskimi opłatami
 • WCX to nowa giełda kryptowalut, która wystartuje 10.10.17.

PONADTO:

 • Jako posiadacz tokenów WCX, masz prawo do części przychodów WCX.
 • 20% wszystkich przychodów generowanych przez WCX jest automatycznie wypłacane posiadaczom tokenów, w ilości uzależnionej od udziału każdego posiadacza w łącznej ilości tokenów.
 • Jako giełda, WCX pobiera opłaty w wielu cyfrowych walutach. Oznacza to, że posiadanie tokenów WCX jest równoznaczne z posiadaniem portfela pasywnych dochodów różnych walut cyfrowych,
 • Koszt zakupu 10000 WCX to 0.2325BTC,
 • Szacowany miesięczny zysk (przy obrocie giełdy $1B) to około 60$.

Kluczowe Daty

 • 1 wrzesień 2017: Uruchomienie Prywatnej Bety. 5,000 osób z 30 różnych krajów będzie wybranych do Programu WCX Beta.
 • 1 październik 2017: Rozpoczęcie ICO. Podczas ICO (Initial Coin Offering) będzie można kupić Tokeny WCX za BTC lub ETH. To jest jedyny czas kiedy tokeny WCX będą wydawane i sprzedane przez WCX.
 • 10 październik 2017: Start. WCX otwiera swoje drzwi dla wszystkich.

Szybko rosnący, ale nie do końca spenetrowany rynek kryptowalut.

Dzienny obrót transakcji kryptowalut wyniósł średnio 3.8 Miliarda (równowartość USD) przez ostatnie 3 miesiące. Mimo tak gwałtownego wzrostu, to wciąż blado w porównaniu do aktywności handlowej notowanej na tradycyjnych rynkach.

Dzienny obrót w porównaniu do NASDAQ i Forex (handel walutami fiat). Wolumen handlu cyfrowymi walutami może wzrosnąć 1,000x w ciągu najbliższych dwóch dekad.

Zapisz się do Programu WCX >

Istniejące giełdy są kosztowne i nieefektywne. I nie są stworzone aby zaspokoić globalnych odbiorców. 

Szerzą się skargi klientów odnośnie opóźnień w realizacji transakcji, długich opóźnień w obsłudze klienta oraz strat funduszy. Wartość dla klienta jest niska a istniejące platformy są używane z powodu braku dobrych alternatyw.

Istnieje znaczne zapotrzebowanie na globalneprzepisowe i profesjonalnie zbudowane giełdy, które mogą popchnąć branżę do przodu pod względem wydajności, stabilności oraz niskich kosztów.

Rozdrobniony rynek bez wyraźnego lidera.

Przekonywująca propozycja wartości WCX.

Drobne Opłaty + Doskonałe User Experience (Doświadczenie Użytkownika). Na WCX dostajesz to co najlepsze z obydwu światów: wiodące w branży niskie koszty w połączeniu z niesamowitą wydajnością. Wraz ze wzrostem obrotu na WCX, wartość dostarczana klientom będzie rosła, tworząc wzajemnie napędzający się sieciowy efekt podaży i popytu.

Drobne opłaty dla każdego w WCX

WCX oferuje, godną pozazdroszczenia przewagę kosztów. Jedynie 0.1% netto za transakcję i otrzymujesz wynagrodzenie, a nie jesteś obciążany, jeśli to Ty składasz ofertę. WCX zostało zbudowane odmiennie od podstaw, aby mieć pewność, że pozostaniemy skupieni na utrzymaniu niskich opłat.

Im mniej płacisz tym więcej zachowujesz. Z czasem, więcej pieniędzy zostaje w twojej kieszeni.

Opłaty WCX są 4x niższe od średniej w sektorze oraz do 10x niższe niż na niektórych istniejących giełdach.

 

Doskonałe doświadczenie dla użytkownika WCX tj. usprawniony projekt. Zaawansowana technologia. Niezawodne funkcje. 

Najwyższa forma i funkcja: WCX umieszcza wszystko czego potrzebujesz do handlowania w jednym, prostym i intuicyjnym pulpicie.

Pulpit handlowy (dashboard) WCX jest opracowany z myślą o stabilności i jest wypełniony najnowocześniejszymi technologiami, które wynoszą wydajność i osiągi na całkiem nowy poziom – wszystko to, podczas gdy wciąż wygląda znajomo.

Interfejs jest szybki, płynny i łatwy w użyciu, zaprojektowany by pracował na wielu urządzeniach z zachowaniem wyjątkowej wierności. To sprawia, że handel na WCX jest banalnie łatwy.

Bardzo wydajne wykresy, które zaspokoją zarówno początkujących jak i zaawansowanych traderów, mogą być dostosowane dzięki ponad 300 wskaźnikom.

Na starcie, WCX będzie oferował handel BTC, ETH, XRP, LTC, XMR oraz USDT, a po uruchomieniu planujemy jeszcze więcej rynków i produktów.

Silnik Handlu WCX

1 milion transakcji na sekundę. Istnieje powód, dla którego silnik handlu WCX nazywamy “The Juggernaut”.

Może on przetwarzać do 1 miliona transakcji na sekundę bez mrugnięcia okiem.

Istniejące giełdy cyfrowych walut mogą wytrzymać 50 tysięcy transakcji na sekundę. Przy 1 milionie na sekundę, WCX jest zupełnie odmienną istotą, równoważącą elastyczność i moc z prędkością światła.

Silnik handlu WCX oferuje do 20x więcej mocy niż alternatywy.

Silnik handlu WCX obsługuje więcej niż normalne typy zleceń. Łatwo przesyłaj zlecenia typu market, limit, stop, trailing stop oraz block order, które działają dokładnie tak jak oczekujesz – z niezrównaną szybkością wykonywania.

Jest on zbudowany na tej samej technologii, która napędza największe giełdy na świecie. To wszystko odbywa się za kulisami, ale poczujesz różnicę w tak wielu aspektach.

Więc niezależnie od tego, czy jesteś pro traderem, handlującym od lat, czy kimś kto dopiero startuje, wkrótce będziesz mógł handlować cyfrowymi walutami z maksymalną szybkością i minimalnym lagu.

WCX API: solidne, proste, potężne. Połącz się bezpośrednio do silnika WCX poprzez REST, WebSocket lub FIX i jesteś gotowy by zacząć handlować. Z łatwością uzyskaj wszystkie informacje jakie chcesz i potrzebujesz do uruchomienia programów handlowych, na wyciągnięcie ręki.

Bezpieczeństwo

Zbudowana od podstaw z myślą o prywatności i bezpieczeństwie.

Bezpieczeństwo i prywatność są fundamentami projektu WCX.

Platforma jest zbudowana z Twoją prywatnością na pierwszym planie oraz bezpieczeństwem całego systemu: uwierzytelnianie 2-etapowe, pierwszorzędne szyfrowaniem, bezpieczeństwo komunikacji i więcej.

WCX korzysta z różnorodnych metod i wielu warstw zabezpieczeń by zapewnić bezpieczeństwo naszych cyfrowych portfeli, sieci i serwerów, jak również oprogramowania i aplikacji webowych.

98% funduszy klientów jest przechowywane przez cały czas na portfelach typu cold storage, poza zasięgiem napastników.

Globalny WCX

W 190 krajach od pierwszego dnia.

Cyfrowe waluty wymagają świata bez granic.

Chcemy, aby wszyscy mogli doświadczyć potęgi WCX. Dlatego koncentrujemy się na dostarczeniu naszej misji i otwarciu WCX dla ludzi na całym świecie. Od pierwszego dnia, WCX będzie dostępny w 20 językach.

Wsparcie Klienta WCX

Możesz na nas liczyć.

Nasz zespół wsparcia klienta jest rozdzielony i dostępny przez całą dobę, aby odpowiadać na dręczące Cię problemy i pytania, nawet w czasie wysokiego obciążenia.

Poradniki krok-po-kroku na stronie pomogą Ci skonfigurować i przejść przez niektóre ze wspaniałych funkcji WCX. Kompleksowe i łatwe do przeszukania centrum pomocy jest dostępne w dziesiątkach języków, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedzi szybko i bez wysiłku.

Zespół WCX

Zwycięskie połączenie.

W istocie, WCX jest programistyczną firmą napędzaną technologią na każdym poziomie. Nasz zespół łączy weteranów z Krzemowej Doliny i Wall Street oraz dziesiątki lat doświadczeń w dziedzinie software’owych produktów konsumenckich oraz rynków finansowych.

WCX nagradza niebanalne myślenie i ciężką pracę. Zatrudniamy najlepszych z najlepszych, aby tworzyć, promować, zarządzać i wspierać nasze produkty.

Czym są WCXT?

Jako posiadacz WCXT, masz prawo do otrzymywania części dochodów WCX.

20% wszystkich przychodów generowanych przez WCX jest automatycznie wypłacane posiadaczom WCXT, w ilościach opartych na udziale każdego posiadacza w łącznej ilości tokenów.

Jako giełda, WCX gromadzi opłaty w wielu różnych walutach cyfrowych – co oznacza, że posiadacze WCXT będą również wynagradzani w wielu cyfrowych walutach. Więc posiadanie WCXT jest równoznaczne z posiadaniem pasywnego portfela przychodów zróżnicowanych walut.

Płatności będą dokonywane co miesiąc. Aby otrzymać wynagrodzenie, możesz albo trzymać WCXT w swoim portfelu na giełdzie albo na kompatybilnym z tokenami ERC20 własnym, bezpiecznym portfelu.

Twoja miesięczna wypłata wynosi 20% przychodów z opłat pobieranych przez WCX przez ostatnie 30 dni, pomnożonych przez kwotę WCXT które w tym czasie posiadasz oraz podzielone przez całkowitą ilość WCXT. Terminy płatności na każdy rok będą dostępne z wyprzedzeniem na stronie WCX.

Miesięczna Wypłata = (20% x Przychód WCX z Ostatniego Miesiąca x Tokeny Które Posiadasz) / Całkowita Ilość Tokenów

WCXT jest tokenem ERC20 wydanym na blockchainie Ethereum.

Przygotowanie do ICO

Żeby kupić WCXT w trakcie ICO, będziesz potrzebował BTC lub ETH. Dowiedz się gdzie możesz kupić BTC w swoim kraju.

Ja proponuje artykuł:

Co to jest BitCoin, z czym się to je, i gdzie go kupić?

Pomóż WCX zostać najlepszą giełdą. Jako członek Programu WCX, możesz wziąć udział w tworzeniu produktu przez testowanie wczesnych wersji i zgłoszenie swoich uwag.

Zapisz się do Programu WCX >

I bądź w obiegu 😉

Śledź na na Twitterze

Pomóż pokazać WCX światu. Dołącz do 250+ uczestników naszego projektu tłumaczącego.

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Zdobądź za darmo Bitcoin w sieci EOS! Czy warto kopać SCC na własnym sprzęcie? TOP 10 Masternode – tydzień 12/2021 MyCointainer AIRDROP

Zdobądź za darmo Bitcoin w sieci EOS! Czy warto kopać SCC na własnym sprzęcie? TOP 10 Masternode – tydzień 12/2021 MyCointainer AIRDROP

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0] Zdobądź za darmo Bitcoin w sieci EOS! Bitcoin w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA