Z ostatniej chwili
Kopalnia Genesis Mining wznawia sprzedaż kontraktów wydobywczych

Kopalnia Genesis Mining wznawia sprzedaż kontraktów wydobywczych

Ocena czytelników
[Głosów: 4 Ocena: 5]

Już długo nie było dostępnych w tej kopalni mocy wydobywczych, nowa technologia GM Radiant pozwala Nam osiągać lepsze wyniki wydobywcze w stosunku do konkurencyjnych firm świadczących usługi crypto miningu.

A więc co nam oferuje na dzień 20.10.2018 r. najbardziej stabilna kopalnia kryptowalut Genesis Mining

Usługi kopania bitcoina w chmurze

Bitcoin to pierwsza zdecentralizowana i aktualnie najbardziej popularna kryptowaluta z otwartym kodem. Wydobywanie Bitcoin odbywa się za pomocą specjalnego sprzętu ASIC korzystającego z algorytmu SHA-256. Waluty Bitcoin i Bitcoin Cash można wydobywać natywnie. Za pomocą funkcji Automatycznej alokacji wydobycia (AUTO) dostępnej w pulpicie możesz także ustawić odbieranie Litecoin, Dash, Zcash i innych kryptowalut.

Warunki umowy

5 lat (60 miesięcy) ciągłego wydobywania

Usługi wydobycia będą działały przez 5 lat – nawet jeśli dzienne wydobycie spadnie poniżej kosztów konserwacji. Dzięki temu zawsze masz możliwość wydobywania kryptowalut, gdy polepszą się warunki rynkowe.

Dzienne wydobycie jest zmienne i zależy od trzech czynników: trudności wydobycia, kursów wymiany Bitcoin na USD oraz opłat konserwacyjnych (obejmują one wszystkie koszty elektryczności, chłodzenia, rozwoju i serwisu). Na dwie pierwsze kwestie nie mamy wpływu, są całkowicie nieprzewidywalne, ale zawsze stosujemy najnowsze rozwiązania do wydobycia oraz dbamy o to, aby nasze centra danych stale pracowały z maksymalną wydajnością. Więcej szczegółowych informacji możesz znaleźć w Centrum obsługi klienta.

Opłata konserwacyjna

Stała opłata konserwacyjna jest pobierana dla wszystkich umów 5-letnich w całym okresie obowiązywania. Bieżące opłaty konserwacyjne: 0.14 USD za TH/s na dzień. Opłata ta jest ustalona w USD, ale pobierana z codziennej wypłaty w BTC. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z warunkami świadczenia usługi.

kopalnia Genesis Mining kontrakty wydobywcze Bitcoin

Więcej o kopalni Genesis Mining

Wydobywanie X11

Algorytm X11 typu proof-of-work jest aktualnie używany do wydobywania waluty Dash, znanej także jako Digital Cash. Dash oferuje natychmiastowe i prywatne płatności online oraz w sklepach przy użyciu bezpiecznej platformy open source.

Możesz w pełni przydzielić moc obliczeniową X11 do wydobywania jednej kryptowaluty lub kilku kryptowalut. Funkcja Automatycznej alokacji wydobycia (AUTO) w pulpicie umożliwia odbieranie wypłat za wydobywanie kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin, Monero i inne. Pełną listę można sprawdzić w pulpicie.

Okres umowy

24 miesiące

Opłata konserwacyjna

0.000022 USD za MH/s na dzień. Ta opłata konserwacyjna jest pobierana codziennie dla wszystkich umów 2-letnich w całym okresie obowiązywania. Opłata ta jest ustalona w USD, ale pobierana z codziennych wypłat w danej kryptowalucie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z warunkami świadczenia usługi.

kopalnia Genesis Mining kontrakty wydobywcze DASH

Wydobywanie Ethereum

Ethereum to zdecentralizowana platforma oparta na inteligentnych umowach: aplikacje działają zgodnie z programem bez przerw w czasie pracy, cenzury, oszustw ani wpływu osób trzecich. Ether, kryptowaluta tej platformy, jest wydobywany za pomocą algorytmu „Ethash”. Za pomocą funkcji Automatycznej alokacji wydobycia (AUTO) dostępnej w pulpicie możesz także ustawić odbieranie Bitcoin, Zcash i innych kryptowalut.

Okres umowy *

Plany Wydobywanie Ethereum będą działać maksymalnie przez 24 miesiące, jeśli jednak waluta ethereum („ETH”) przejdzie na metodę proof-of-stake przed końcem terminu, użyjemy wydzierżawionego sprzętu w sposób optymalny, aby za jego pomocą wydobywać dla klienta inną dochodową walutę. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z umową.

Opłata konserwacyjna

0,004 USD za MH/s dziennie. Opłata za utrzymanie jest odejmowana codziennie od wszystkich 2-letnich kontraktów za pełny czas pracy. Należy pamiętać, że opłata jest ustalana w USD, ale odliczana jest od dziennych nagród górniczych na dany moment. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z usługami na stronie Genesis Mining.

kopalnia Genesis Mining kontrakty wydobywcze Ethereum

> KUP MOC WYDOBYWCZĄ <

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5] Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i …

Jeden komentarz

  1. Avatar

    Hej! Niesamowity artykuł. Pokryłeś wszystko bitcoinami, które ludzie powinni wiedzieć. Zasubskrybowałem twoją listę mailową, więc za każdym razem, gdy opublikujesz nowy artykuł, mogę go aktualizować. Udostępniaj dalej takie artykuły. Twoje zdrowie!.
    ARKONIX GmbH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA