Z ostatniej chwili

PlatinCoin, czeka na Ciebie!

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

PLATINCOIN – jest to globalnym projektem przeznaczonym do zjednoczenia ludzi na całym świecie. Dajemy niepowtarzalną okazję, aby zmienić swoje życie i życie ludzi wokół – no to mamy na wstępie motto firmy.

Nastąpiła zmiana terminu uruchomienia platformy to jest > 12-07-2017 r.

 

Aspekty prawne PlatinCoin

PlatinCoin jest szwajcarską spółką akcyjną wpisaną do rejestru handlowego w Kantonie ZUG / – czyli całą “mordą” legalna.
Wyciąg z rejestru handlowego:

>KLIKNIJ TUTAJ<

Mocna kryptowaluta PLATINCOIN

PLATINCOIN to innowacyjny model waluty kryptograficznej, która łączy w sobie akademię nauki, rewolucyjna technologię oraz “hybrydowy blockchain”. Dzisiaj te technologie są na szczycie popularności i rentowności  na rynku o wielomiliardowej wartości dzięki technologiom internetowym.

Jedną z korzyści PLATINCOIN Cryptosystem jest jej zdecentralizowana moneta zwana PLATINCOIN wspierana przez szwajcarską spółkę akcyjną PLC Group AG ze swoim zespołem profesjonalistów, którzy wkładają wszystkie siły w rozwijanie i popularyzowania PLATINCOIN dzięki czemu kurs kryptowaluty rośnie.

Firma utrzymuje kurs PLATINCOIN na rachunku rezerwy złota i walut zagranicznych, rosnące przychody ze sprzedaży reklam w swojej sieci społecznej i dochodu progresywnego ze swojego portfela inwestycyjnego.

PREZENTACJA PO POLSKU – format PDF

Korzyści z PLATINCOIN

Wyjątkowy charakter kryptowaluty PLATINCOIN , zapewnia hybrydowe napędzanie przez technologię blockchain, który znaczenie podkreśla jej potencjał, który równy jest tworzenie samego Internetu! Zdecentralizowana jednostka płatnicza PLATINCOIN został stworzona ze względu na niezawodne hybrydowe połączenie dwóch najbardziej innowacyjnych technologii górniczych.

Dowodem jest Bitcoin, który osiągnął  rewolucyjną cenę. PlatinCoin  to wyjątkowa symbioza trzech najbardziej stabilnych, rentownych i modnych systemów: Blockchain, Crowdfunding i Social Network.

Praktyka dowodzi, że przyszłość należy do systemów hybrydowych, które łączą w sobie kilka rodzajów skutecznych technologii. Dowód na aktywność (Pos + Pow) wydobycie z PLATINCOIN otwiera wyjątkowe możliwości dla użytkowników, a co najważniejsze – to tworzy stabilność i bezpieczeństwo systemu. W PLATINCION, nie ma potrzeby kupowania drogiego sprzętu i spaliania gigawatów energii elektrycznej. System hybrydowy sprawia, że ​​praca z monetą jest prosta, niezawodna i skuteczne!

Strona systemu >

Cechy szczególne PLATINCOIN

 1.  Nabywamy PlatinCoina za pośrednictwem pakietów startowych już od 5 -10000 € czyli system dla każdego 🙂
 2. Monety będą wystawione natychmiast na dwóch giełdach z możliwością natychmiastowego zbycia (ja bym poczekał)!
 3. Gwarantowana cena odkupu PlatinCoina przez samo przedsiębiorstwo ( rośnie wraz z nią)!
 4. Wartość PlatinCoina ma pokrycie w złocie 🙂
 5. ZABEZPIECZNIE- wsparcie PlaatinCoina metalami szlachetnymi i innymi udziałami – opisane wyżej
 6. Po zakupie natychmiastowe zaksięgowanie PlatinCoina na osobistym, bardzo bezpiecznym (opatentowanym) koncie tzw. eWallet.
 7. !!!Kryptowaluta!!! z prawdziwą materialną wartością!
 8. 13,5 Mil. Euro pokrycia kapitałem finansowym.

Ponadto

 • bezpieczeństwo: 100% DZNT (zdecentralizowana ),
 • prędkość: 75T CP / s (10x wyższa niż Bitcoin)
 • anonimowość: w 100% 🙂 .
 • technologia: Hybrydowy Blockchain
 • nakład: 500.000.000 monet
 • Dowód Pracy – Dowód Stake
 • prawie 100% Monet są już stworzone i czekają na swoich właścicieli!

Jak mogę zarobić na PLATINCOIN

 1. Zarabiamy na wzroście kursu – kupujemy po 0.10€.
 2. Na budowaniu struktury, polecaniu (do 38%).

Do systemu obecnie można się rejestrować ale nie można jeszcze kupić żadnego pakietu. Zakupy zostanie otwarty w dniu (nastąpiła zmiana terminu uruchomienia platformy) 12-07-2017 r. po starcie systemu.

Opinie z sieci o  PLATINCOIN

Cały projekt wygląda kusząco przez nowości wprowadzane przez firmę – może to być rzeczywiście rewolucja w świecie krypto. Podoba mi się, że jest to inny projekt niż dascoin, który robi marketing i sprzedaje ludziom obietnice,że kiedyś dostaną swoje coiny – PlatinCoina otrzymujemy od razu po zakupie pakietu(od 5€).
Uważam, że warto się przyjrzeć projektowi, tym bardziej, że jest to realna firma z kapitałem 100k CHF więc raczej nie będą bawić się w kradzież pieniędzy inwestorów  CEO firmy jest na fb, można z nim rozmawiać. Jego profil https://www.facebook.com/alex.reinhardt.5458?fref=ts
Jeśli po starcie będą wątpliwości co do istnienia rzeczywiście takiej krypto, projekt będzie można uznać za scam, lecz póki co rokuje dobrze 

Kupuj od 12.07.2017 r.

https://youtu.be/vRsO26e6qpM

https://youtu.be/zJa0DDa9zwg

Kupuj od 12.07.2017 r.

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień 2021 r. Jak zgarniać opłaty transakcyjne na BSC BONUS

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień 2021 r. Jak zgarniać opłaty transakcyjne na BSC? BONUS

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA