Z ostatniej chwili
Rewelacyjne kontrakty wydobywcze w technologii 7nm oraz udziały w kopalni MycoinCloud

Rewelacyjne kontrakty wydobywcze w technologii 7nm oraz udziały w kopalni MycoinCloud

Ocena czytelników
[Głosów: 7 Ocena: 5]

Drodzy górnicy, nadszedł czas, Bitmain otwiera nowe zamówienia na Antminer S15 z przełomową technologią 7 nm , co będzie już niebawem dostępbe w kopalni MycoinCloud 

O kopalni możesz przeczytać w artykule  “Kopalnie kryptowalut w chmurze: Bitcoin.com i Mycoincloud.com

MycoinCloud rozpoczynamy przedsprzedaż kontraktów BTC i BCH po niewiarygodnej cenie tylko 39,60 $ / Th! 

MYCOINCLOUD mining

Kontrakty przed zleceniem zostaną aktywowane 14 stycznia z niewiarygodnym niskim kosztem energii elektrycznej zaledwie 0,04 $ za kWh, co oznacza, że opłata będzie 60% mniejsza!

To nie wszystko do 14 stycznia 2019 r. wszystkie umowy będą również korzystały z opłaty 0,04 USD za energię elektryczną.

MyCoinCloud sprawi, że ​​Twój dzień będzie jest jeszcze lepszy, firma szanuje swoich klientów, więc dla wszystkich, którzy podpisali umowę BTC i BCH z wykorzystaniem mocy mieszającej Antminer S9, firma automatycznie zaktualizuje Twoją umowę z nowym, wysokowydajnym Antminerem S15 ZA DARMO!

!!! Słyszeliście, że aktualizacja istniejących kontraktów BTC i BCH będzie BEZPŁATNA !!!

Nie tracić czasu Kontrakty BTC i BCH są ograniczone ze względu na ogromne zainteresowanie i niską cenę !!!MycoinCloud kopalnia kontarakty BTC BCH2

NIE CZEKAJ KUP KONTRAKT

I kto powiedział, że wydobycie nie jest już opłacalne?

Warto tez wspomnieć o możliwości wykupienia cyfrowych i papierowych akcji firmy, dzięki której możemy uzyskać stabilny i dochodowy dochód przy niskich kosztach energii elektrycznej.

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (8)

Jest to solidna inwestycja dla pasywnego dochodu. Zostań współwłaścicielem MycoinCloud nie tylko z żetonami, ale także z akcjami wspierającymi aktywa firmy. Zarabiaj do 8,5% miesięcznego zwrotu z inwestycji.

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (6)

Z czego będą czerpane dochody?

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (5)

 

SPRAWIMY, BY WYDOBYCIE ZNOWU ZYSKIWAŁO!

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (7)

MyCoinCloud jest kirowane przez firmę Mint SH JSC, zapewniającej usługi w zakresie górnictwa i kolokacji w chmurze od listopada 2015 r. Obsługuje dwa centra danych o łącznej przepustowości 2600 kW / h.

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (4)

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (1)

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (2)

MycoinCloud kopalnia nowe oferty wydobywcze i udziały w firmie (3)

Łączna pojemność farm będzie wynosić 2,6 MW, 70% – 85% z nich będzie zasilane energią słoneczną (w zależności od pory roku).

Inwestycja zostanie skierowana na budowę farm i instalację paneli słonecznych, które natychmiast obniżą do 0,04 $ ceny energii elektrycznej, za którą teraz opłaty wynoszą 0,10 $ (czyli 112’320 $ / na miesiąc mniej niż energia konwencjonalna).

AKCEPTOWALNE PŁATNOŚCI: BITCOIN (BTC) I PRZELEW BANKOWY

Po udanej rejestracji i płatności, upewnij się, że wypełniłeś adres ETH w obszarze klienta. Na podany adres ETH otrzymasz token MCC w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Po otrzymaniu żetonów MCK możesz skontaktować się z firmą w dowolnym momencie po zalogowaniu się w obszarze klienta, aby uzyskać informacje, jak otrzymać GIRO (papierowe udziały).

Więcej artykułów o kopalni MycoinClud

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA