Z ostatniej chwili

Uważajcie – obraźliwy SMS może być w rzeczywistości próbą wyłudzenia pieniędzy. Windows Phone 8.1 koniec wsparcia. Sprawdź szybkość internetu mobilnego

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Obraźliwy SMS? Zachowaj spokój, zachowasz pieniądze

Uważajcie – obraźliwy SMS może być w rzeczywistości próbą wyłudzenia pieniędzy. O takiej sytuacji poinformował jeden z użytkowników serwisu Wykop.

Jak zareagowalibyście na wulgarną wiadomość SMS z pogróżkami i wyzwiskami? A) zignorowalibyście ją, B) „odpyskowalibyście” czy C) zasugerowalibyście, że to pomyłka? Jeśli nie wybralibyście pierwszej opcji, moglibyście być ubożsi o 11 złotych i 7 groszy.

Na Wykopie pojawił się wpis użytkownika Atexor, którego ojciec otrzymał bardzo nieprzyjemnego esemesa. O ile większość osób widząc numer „7928” najpewniej zrezygnowałaby z odpowiedzi, wiedząc, że nie jest to prywatna osoba, to starsi, mniej doświadczeni technologicznie użytkownicy – już niekoniecznie…

Czytaj więcej na: http://www.benchmark.pl

Koniec wsparcia technicznego Windows Phone 8.1

Windows Phone co prawda zajmuje trzecie miejsce wśród najpopularniejszych systemów mobilnych, ale tak naprawdę nie liczy się w walce o dominację na rynku smartfonów. Pod koniec ubiegłego roku mobilne okienka miały zawrotne 0,3% udziału w rynku, podczas gdy drugi iOS dzierżył 18%, a w przypadku Androida była mowa o niemal 82%.

Mimo to wciąż są osoby, które posiadają smartfony z WP 8.1 i nie dostaną już aktualizacji do dziesiątki. Do tej pory tacy użytkownicy mogli liczyć na krytyczne poprawki bezpieczeństwa łatające poważne luki w zabezpieczeniach, korzystając z faktu, że Microsoft wspiera swoje systemy przez 36 miesięcy od ich premiery.

Mogli, bowiem 11 lipca wygasł okres wsparcia technicznego platformy Windows Phone 8.1 i nie zanosi się na dodatkowe, rozszerzone wsparcie ze strony producenta. Byłoby to po prostu nieopłacalne. Obecnie niemal ¾ telefonów z systemem Microsoftu na pokładzie ma zainstalowaną właśnie wersję 8.1, a na nowszą dziesiątkę przesiało się zaledwie 20%.

Źródło: http://twojepc.pl

Pierwszy taki speed test w kraju! Sprawdź szybkość internetu mobilnego bez instalowania aplikacji

Jesteście ciekawi, jaką prędkość tak naprawdę jest w stanie osiągnąć wasze łącze internetowe? Koniecznie skorzystajcie z naszego nowego speed testu. Aby to zrobić nie trzeba niczego instalować.

Dlaczego filmy odtwarzane z YouTube’a się przycinają? Dlaczego Wasz smartfon nie jest tak szybki jak obiecuje to jego producent? Gra sieciowa nie działa tak jak należy? Za takimi problemami może stać niewystarczająca szybkość łącza internetowego, dlatego warto regularnie sprawdzać, czy oferuje ono taką przepustowość jaką deklaruje Wasz operator i za jaką płacicie rachunki…

Czytaj więcej na: http://www.komputerswiat.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Najlepsze aplikacje pocztowe. Na temat wdrożenia zasady “Roam like at home”. Gdzie najlepszy abonament? Zamykania aplikacji w tle na iOS

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Najlepsze najlepsze mobilne aplikacje pocztowe Poczta w telefonie to bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA