Z ostatniej chwili
Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko? Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

Ocena czytelników
[Głosów: 15 Ocena: 5]

Tak jak w tytule, mało spotykane, ale chyba coraz częstszy chwyt marketingowy, czyli kranik kryptowalut na giełdzie crypto…

CREX24 to nowa giełda kryptowalut. Oficjalna witryna CREX24 została uruchomiona w 2017 roku. W związku z rosnącą popularnością cyfrowych walut rozwijamy wygodną i funkcjonalną platformę wymiany walut. Giełda posiada interfejs w języku polskim, który naprawdę jest dobrze przetłumaczony 🙂

Kryptowaluty są bardzo niestabilne – ich wartość często się zmienia. Nie istnieje scentralizowana regulacja kryptowalutowa, więc ich wartość w dużej mierze zależy od popytu i podaży rynkowej. Dzięki temu kryptowaluty są atrakcyjnym aktywem do obrotu na rynku giełdowym.

Ze względu na swoją popularność rośnie zapotrzebowanie i wartość kryptowalut. Stają się opłacalną inwestycją długoterminową. Pojawiają się nowe sposoby wydawania waluty cyfrowej, takie jak zakup towarów i usług. Dzięki szybkim płatnościom, niskim opłatom i dodatkowym zabezpieczeniom kryptowaluta stanowi wygodny sposób dokonywania płatności.

Dzięki temu kryptowaluty są atrakcyjnym aktywem do obrotu na rynku giełdowym. Ze względu na swoją popularność rośnie zapotrzebowanie na kryptowalutę i rośnie jej wartość. Jako taka staje się opłacalną inwestycją długoterminową. Czy to prawda? Warto sprawdzić 😉

https://legiobiznes.pl/I/wp-content/uploads/2018/10/white_2.png

 

 

Nie zwlekaj rejestracja w CREX24

 

 

Adres giełdy CREX24

Arcknit Holdings Limited 12 Chrysanthou Mylona, ​​Harmonia Building, Block 1, 1st Floor, Office 15, 3030 Limassol, Cyprus.

Depozyt w tradycyjnej walucie

USD EUR CNY JPY RUB

Akceptowane metody płatności

Visa Mastercard WebMoney Qiwi YandexMone … Wyświetl więcej

Transakcje związane z depozytem

Nie dotyczy

Strona internetowa

https://crex24.com/

E-mail

support@crex24.com

crex24 giełda kryptowalut

Co nam oferuje giełda kryptowalut CREX24

Opłacalny handel kryptowalutą dla wszystkich traderów

 1. Depozyt/Podjęcie środków.
 2. Stawki prowizji zależą od waluty i metody użytej podczas wpłacania i wypłacania środków.
 3. Minimalna prowizja: 1%

Prowizja od transakcji

 • Wypłata rabatów jest w giełdach rzadka. Wspieramy wszystkich market traderów, którzy składają zlecenia kupna lub sprzedaży i wypłacamy dodatkowe wynagrodzenia dla market makerów.
 • W przypadku traderów, którzy korzystają z istniejących ofert rynkowych, prowizja będzie zależeć od wolumenu obrotu: im wyższy wolumen, tym niższa prowizja. Minimalna prowizja wynosi 0,06%

Niezawodna platforma do bezpiecznego handlu kryptowalutami

Giełdy krypto są coraz częstszymi celami ataków hakerskich.

W 2017 roku włamano się do największej giełdy kryptowalut. Hakerzy ukradli dane osobowe klientów i miliony dolarów w bitcoinach. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i aktywów traderów, używamy sprawdzonych wielopoziomowych systemów informacji bezpieczeństwa.

Ochrona danych

 • Dwustopniowa weryfikacja danych zapewnia ochronę konta i zapobiega uzyskaniu do niego dostępu przez strony trzecie
 • Certyfikat SSL pozwala traderom chronić ich dane podczas przesyłania
 • Ochrona przed atakami DDoS zapewnia nieprzerwany dostęp do giełdy

Zabezpieczenie aktywów

 • Fundusze mogą być wybrane tylko po weryfikacji tożsamości
 • System przechowywania aktywów krypto-walutowych na gorąco i zimno
 • Po zmianie danych osobowych użytkownika, wycofanie środków zostaje zawieszone na czas 72 godzin

Łatwe w użytkowaniu narzędzie do prezentowania i analizowania danych

Handel kryptowalutami jest młodą branżą finansową, która w odpowiedzi na wymagania traderów szybko się rozwija.

Firma monitoruje potrzeby rynku i odpowiednio rozwijamy listę dostępnych funkcji. Wprowadza nowoczesne technologie, aby ułatwić analizę ofert i pomóc klientom w podejmowaniu decyzji handlowych. Traderzy pracujący na giełdzie oceniają obecną sytuację za pomocą najbardziej niezawodnych narzędzi na giełdach kryptowalut.

Wykres kursów wymiany

Wykresy kursów wymiany pozwalają traderom na personalizację wyświetlanych danych:

 • zmieniaj interfejs za pomocą 40 parametrów,
 • wybierz typ wykresu,
 • ustaw limity czasu,
 • korzystaj z 70 wskaźników.

Szeroki zakres metod składania depozytu i wypłat środków

Analiza istniejącej oferty giełdy rynkowej w handlu kryptowalutami pokazała, że traderzy czasami mają trudności z zasileniem, lub wycofaniem środków ze swojego konta za pomocą walut fiat. Nawet popularne giełdy kryptowalut nie zawsze oferują taką możliwość. Giełda postanowiła to poprawić. Klienci mogą doładowywać swoje konta w CNY, euro, jenach, rublach lub dolarach. Nie ma ograniczeń co do kwoty, którą można zdeponować lub wypłacić.

 • Karty bankowe
 • E-portfele
 • Systemy płatności

Po przekonwertowaniu waluty, wszystkie depozyty i wypłaty są realizowane po aktualnym kursie wymiany systemu płatności.

 

Strona giełdy CREX24

Co pisze o sobie giełda CREX24

O nas

Nasz młody i entuzjastyczny zespół pracuje nad tym projektem od 2017 roku. Dobrze rozumiemy handel walutami cyfrowymi i dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów. Trader musi dysponować szerokim wyborem aktywów przeznaczonych do obrotu, dlatego oferujemy nie tylko popularne kryptowaluty (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, NEM i inne), ale także mniej znane kryptowaluty. Nasza lista par handlowych stale rośnie. Jesteśmy stale otwarci na współpracę z właścicielami kryptowalut.

Nasz interfejs jest prosty i przystępny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących traderów. Nasze API posiadają wymaganą dokumentację. Nasz wykres kursów walutowych pozwala na dokładną i szybką analizę aktualnej sytuacji na rynku giełdowym. Cenimy ochronę danych i dbamy o bezpieczeństwo danych osobistych i funduszy naszych klientów.

Naszą prowizję ustaliliśmy na niskim poziomie, aby traderzy czerpali maksymalne profity. Market makerom wypłacamy rabat (dodatkowe wynagrodzenie). Nie ograniczamy depozytów i wypłat środków. Aby dokonać depozytu i wypłaty środków, możesz użyć zarówno kryptowalut, jak i walut fiat, nawet jeśli używasz karty bankowej.

Nasz Zespół Obsługi Klienta mówi w języku angielskim i rosyjskim.

Uważamy, że handel kryptowalutami jest jednym z najbardziej dochodowych i obiecujących obszarów obrotu giełdowego: w 2017 roku rynek kryptowalut urósł kilkukrotnie i robi to nadal.

CREX24 jest nowoczesną giełdą kryptowalut z wielkim potencjałem.

Właścicielem CREX24 jest:

white_2

Metody płatności

epay

perfect_money

Opłata transakcyjna

Każda transakcja dotyczy dwóch stron:

 • Market makerzy składają zamówienia kupna lub sprzedaży na rynku przed dokonaniem transakcji, co tworzy płynność rynku (tworzenie portfela zamównień). Te zamówienia nie wymagają natychmiastwej realizacji.
 • Market takerzy zawierają transakcje korzystając z obecnych ofert rynkowych.

Market takerzy płacą opłatę za każdą transakcję. Wysokość opłat zależy od wolumenu Twojej aktywności. Co 24 godziny obliczamy wolumen obrotu z 30 ostatnich dni handlu na Twoim koncie i dokonujemy dynamicznych korekt prowizji zgodnie z tabelą:

Market maker (rabat) Market taker (opłata) Wolumen obrotu (dla 30 ostatnich dni)
0.01% 0.10% ≥ 0 BTC
0.02% 0.09% ≥ 5 BTC
0.03% 0.08% ≥ 15 BTC
0.04% 0.07% ≥ 30 BTC
0.05% 0.06% ≥ 50 BTC

Firma wypłaca rabat dla market makerów – część opłaty, którą płacą market takerzy. Chcemy stymulować nowe zlecenia w portfelu zamówień, aby zredukować różnice między ceną kupna/sprzedaży (spread) i zwiększyć płynność giełdy.

Jak długo trwa proces wpłaty i wypłaty?

Czasy przeprowadzania wpłat i wypłat mogą różnić się w zależności od wybranej waluty i metody płatności. Depozyty wykonywane za pomocą przelewów bankowych mogą trwać do 2-5 dni.

Podobnie jak inne niezawodne giełdy, zastrzegamy sobie prawo do opóźnienia wypłat klientów do 72 godzin w celu przeprowadzenia kontroli bezpieczeństwa. Weź pod uwagę opłaty ponoszone w związku z wybraną strategią handlową. Wybierając giełdę bierz pod uwagę swoje cele, aby obniżyć koszty. Giełdy kryptowalut z minimalnymi opłatami transakcyjnymi zazwyczaj równoważą je wysokimi opłatami za depozyty/wypłaty.

To tak pokrótce o giełdzie, ale co jest w tej giełdzie jeszcze ciekawego?

Wiele osób szuka darmowych sposobów na pozyskanie środków kryptograficznych w postaci kryptowalut. I tu ciekawostka na giełdzie znajdujemy Faucet, czyli popularny kranik, gdzie co kilka minut klikając na przycisk Pobierz link możemy otrzymać darmowe kryptowaluty.

Giełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free crypto5

Niejednokrotnie trzeba potwierdzić CAPTCHA 😉

Giełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free crypto10

Jak wejdziecie na stronę giełdy, to w trybie LIVE możecie zobaczyć ile takich osób szukających darmowych kryptowalut klika w te przyciski.

W woli ciekawości wciągu 2 dni nie siedząc długo, dosłownie z 2 godziny pisząc artykuły „wyklikałem sobie” równowartość 0.00001380 BTC 😉 . Na stronie kranika jest i BTC 🙂 , czyli nasz Bitcoin.

Giełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free crypto8

Ponadto informacyjnie, w kraniku jak zauważyłem systematycznie dochodzą jakieś nowe kryptowaluty, które mogą się pojawić na chwilę w danej godzinie lub minucie np: zdarzyło mi się, że jednym kliknięciem zarobić 1000 StrongHands 😉 .

 

Faucets CREX24

 

Na giełdzie znajdziemy wiele par wymiany na BTC, ETH, FIAT, TOKENY

Giełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free cryptoGiełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free cryptoGiełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free cryptoGiełda Kryptowalut CREX24 kraniki faucet kryptowalut free crypto

Co możemy zrobić z naszymi zarobionymi kryptowalutami?

No oczywiście, sprzedać na giełdzie, zamienić na BTC lub FIAT-y. Lub zawsze możemy przelać je do innego systemu (kopalni POS), który nam pozwoli na pomnożenie zarobionych funduszy (jeżeli daną crypto można kopać metodą POS) np.:

1.       BTCPop opisanego w artykule „Świetny projekt z możliwością darmowego zarabiania kryptowalut i wydobyciem POS” (tu też możemy „kosić” darmowe kryptowaluty 😉 ).

2.       Stakecube lub Staking Lab opisanych w artykuleGdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode ?

3.       SIMPLE POS POLL lub StakeUnitedopisanych w artykule „Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE. Dwa rewolucyjne projekty górnicze SIMPLE POS POLL i StakeUnited”.

Tu oczywiście wybór zostawiam jak zawsze dla Was 😉

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA