Z ostatniej chwili
HyperScale Roadshow 2018: Fujitsu i Commvault powiedzą, jak chronić dane

HyperScale Roadshow 2018: Fujitsu i Commvault powiedzą, jak chronić dane

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Warszawa, 17 stycznia 2018  – Spotkania, które zaplanowano w sześciu miastach Polski, będą poświęcone rozwiązaniom „plug and play” do ochrony danych, tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Pierwsze z nich odbędzie się już 8 lutego, ostatnie – 13 marca.

Rosnące znaczenie danych, ich odpowiednie przechowywanie i procesowanie rodzi wyzwania, z którymi już w tej chwili muszą radzić sobie organizacje. Szczególna rola informacji, nie tylko z punktu widzenia operacyjnego, ale i prawnego, sprawia, że firmy pracujące z jakimikolwiek danymi osobowymi muszą do 25 maja 2018 r. wdrożyć zabezpieczenia określone w ramach RODO.

Na rynku powstają produkty, które fabrycznie odpowiadają tym wymaganiom. To m.in. rozwiązania Commvault HyperScale, Commvault Data Platform oraz Fujitsu ETERNUS CS200 S4, które zostaną po raz pierwszy zaprezentowane podczas serii spotkań HyperScale Roadshow 2018.

Ich uczestnicy wezmą również udział w sesjach poświęconych m.in. ofercie Appliance HyperScale, pozycjonowaniu dla środowisk wirtualnych (w ramach pakietu cSIM) czy Commvault web based GUI, który służy efektywnemu i szybkiemu zarządzaniu backupem.

Spotkania HyperScale Roadshow 2018 odbędą się w sześciu miastach. Będą to Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków.

Więcej informacji, pełna agenda i formularz rejestracyjny dla klientów końcowych znajdują się pod linkiem hyperscaleroadshow.pl

Zasoby on-line

Kontakt z mediami – Fujitsu

Linkleaders

Consultant
Katarzyna Kamińska
Telefon: + 48 517 441 432
E-mail: katarzyna.kaminska@linkleaders.pl

Linkleaders

Junior Consultant
Arkadiusz Lorenc
Telefon: + 48 538 113 774
E-mail: arkadiusz.lorenc@linkleaders.pl

Informacje o firmie Fujitsu

Firma Fujitsu jest wiodącym japońskim producentem technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), który oferuje pełen asortyment produktów, technologii, rozwiązań i usług. Ponad 155 000 osób obsługuje klientów w ponad 100 krajach. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i moc technologii informacyjno-komunikacyjnych do kształtowania przyszłości społeczeństwa z naszymi klientami. Skonsolidowane przychody Fujitsu Limited (TSE: 6702) to 4,5 biliony jenów (US $40 mld) za rok obrotowy zakończony 31 marca 2017 roku. Więcej informacji można uzyskać na www.fujitsu.com.

Informacje o Fujitsu EMEIA

Fujitsu promuje ideę Human Centric Intelligent Society, wg której innowacje wynikają z integracji ludzi, informacji i infrastruktury. W regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii (EMEIA), pracuje nad tym zespół 28 000 osób, które na co dzień łączą biznes z technologiami, tworząc nową wartość dla naszych klientów i partnerów. Umożliwiamy w ten sposób transformację cyfrową, która zakłada połączenie usług technologicznych opierających się na AI (sztuczna inteligencja), IoT (internet rzeczy) i chmurze, chronionych przez narzędzia cyberbezpieczeństwa. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.fujitsu.com/fts/about/.

Informacje o firmie Commvault

Commvault jest czołowym dostawcą rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami. Pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wykorzystywać dane i wyodrębniać z nich cenne informacje biznesowe oraz przekształcać współczesne środowiska danych. Commvault dostarcza usługi i rozwiązania bezpośrednio, a także poprzez światową sieć partnerów i dostawców usług. Commvault jest liderem w branży w zakresie ochrony i odzyskiwania danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji, archiwizacji, synchronizacji i udostępniania danych. Zyskał uznanie klientów i wpływowych ekspertów za swoją wizję technologii, liczne innowacje oraz udane wdrożenia. Firma cieszy się opinią niezależnego i zaufanego eksperta. Wyłącznym obszarem jej zainteresowania jest zarządzanie danymi. Rozwiązania Commvault są stosowane przez firmy różnej wielkości, we wszystkich gałęziach przemysłu. Rozwiązania wdrażane są w środowiskach fizycznych na platformach mobilnych, w chmurze, a także w formie usługi w modelu as-a-service. Commvault zatrudnia na całym świecie ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Spółka z siedzibą w Tinton Falls w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych jest notowana na giełdzie NASDAQ (CVLT). Więcej informacji o firmie Commvault oraz korzyściach płynących z odpowiedniego zarządzania danymi można znaleźć na stronie commvault.com

Wszelkie nazwy firm lub produktów ujęte w materiale stanowią własność ich właścicieli. Informacje zawarte w tej informacji prasowej są aktualne w momencie jej dystrybucji i mogą zostać zmienione bez wcześniejszego powiadomienia o tym.

Materiały informacyjne przesłane przez:

Katarzyna Kamińska
Telefon: + 48 517 441 432
E-mail: katarzyna.kaminska@linkleaders.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Liczba cyberprzestępstw w firmach wzrosła. Polska Policja walczy z oszustwami seniorów. Jak namierzono adres ministra Niedzielskiego

Liczba cyberprzestępstw w firmach wzrosła. Polska Policja walczy z oszustwami seniorów. Jak namierzono adres ministra Niedzielskiego?

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Liczba cyberprzestępstw w firmach wzrosła. Dla hakerów są one coraz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA