Z ostatniej chwili
Kopalnia kryptowalut MinerGate

Kopalnia kryptowalut MinerGate

Ocena czytelników
[Głosów: 10 Ocena: 5]

MinerGate to wielowalutowy basen górniczy (kopalnia kryptowalut), uruchomiony w 2014 roku przez grupę entuzjastów kryptowalut, zapewniających możliwości wydobycia kryptowalut  m.in.: Ethereum, Bitcoin, Litecoin i CryptoNote (Monero, Bytecoin, DuckNote, Dashcoin, itp.).

Podstawowym działaniem, które doprowadziło MinerGate do sukcesu, była zdolność adaptacji CPU i GPU, dzięki której tysiące setek entuzjastów kryptowalut skutecznie zaczęło wydobywać monety na zwykłych komputerach, niezależnie od dominacji potężnych farm górniczych.

Świadcząc usługi w postaci prostego górnika ( pulpitu graficznego ), MinerGate przyciągnął już ponad 100 000 aktywnych użytkowników i nadal dynamicznie się rozwija, dodając oryginalne funkcje i popularne kryptowaluty.

Recenzja Minergate:

 1. Oferuje zarówno pool, jak i merged mining oraz usługi cloud mining dla Bitcoinów.
 2. Oferuje zarówno pool, jak i merged mining oraz usługi cloud mining dla Litecoinów.
 3. MinerGate to kopiący pool stworzony przez grupę entuzjastów kryptowalut. To pierwszy pool oferujący usługę kopania typu merged. To oznacza, że kopiąc poolu, możesz wykopywać różne coiny jednocześnie bez spadku prędkości hash wybranego głównego coina.

Kopalnia kryptowalut Minergate kopanie w chmurze start

Chmura górnicza Minergate

Stwórz swój pierwszy kontrakt na wydobycie Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Monero (XMR).

Minergate posiada najbardziej zaawansowany sprzęt górniczy i tylko świeżo wydobyte Bitcoiny bezpośrednio z nagród blokowych są oddalone od ciebie o kilka kliknięć.

Firma daje nam wolność wyboru. Po prostu decydujemy, ile chcemy zainwestować, aby osiągnąć pożądany hashrate. Po inwestycji firma zajmie się resztą.

Kopalnia kryptowalut Minergate kopanie w chmurze 6

Jak zacząć wydobywać kryptowaluty w chmurze Minergate?

1. Klikamy zakładkę Cloud Mining

Kopalnia kryptowalut Minergate kopanie w chmurze 1

2. Za pomocą suwaka wybieramy wartość hashrate (power hash) i klikamy BUY

Kopalnia kryptowalut Minergate kopanie w chmurze 3

Kopalnia kryptowalut Minergate kopanie w chmurze 4

3. Następnie otworzy nam się okno z adresem portfela Bitcoin i wartość do przelania.

Kopalnia kryptowalut Minergate kopanie w chmurze 5

4. GOTOWE (zaczynamy wydobywanie Bitcoina 🙂 ).

Obliczyć możemy potencjalny zysk na kalkulatorze na stronie.

Kopalnia kryptowalut Minergate Kalkulator

Do kopalni >

Zamień swój komputer na gotówkę z MinerGate

Kopalnia kryptowalut Minergate GPU miner

MinerGate to basen górniczy stworzony przez grupę entuzjastów kryptowalut.

Jest to pierwsza pula, która świadczy usługi dla połączonego wydobycia. Oznacza to, że podczas wydobywania w puli Minergate możesz wydobywać różne monety jednocześnie, bez zmniejszania power hashu dla głównej monety.

Kopalnia kryptowalut Minergate GPU 2

Pobierz Miner i Start Mining

Kopalnia kryptowalut Minergate GPU miner górnicy

Uzyskaj największe zyski podczas wydobywania.

MinerGate jest odrębną kopalnią która pozwala Nam wydobywać krypto monety własnym sprzętem. Jest to idealna opcja dla początkujących którzy nie są zbyt zaawansowani w dziedzinie komputerów i programowania ponieważ bardziej zaawansowane aplikacje do kopania okazują się zbyt zaawansowane w swej prostocie.

W MinerGate nie musimy martwić się oprogramowaniem ponieważ ta firma oferuje własne gotowe oprogramowanie które wystarczy pobrać i zainstalować, a dodatkowo wgrać na Nasz sprzęt najnowsze sterowniki płyty głównej oraz karty graficznej które często w nowych systemach operacyjnych automatycznie się nie instalują.

Kopać możemy na kilku urządzeniach jednocześnie

Serwis udostępnia program do kopania różnych kryptowalut za pomocą procesora i karty graficznej. Kopiemy w pool’u więc nie trzeba samemu wykopać bloku, a dostajemy udział w zależności od naszej mocy obliczeniowej.

Kopalnia kryptowalut Minergate poll basen

Program jest bardzo prosty w obsłudze, po odpaleniu wybieramy “Miner” a następnie walutę którą chcemy kopać i sposób. Kopalnia MinerGate oferuje bardzo dużo rozwiązań jak wspomniane np.: kopanie za pomocą telefonu.

Aplikacje są bardzo proste w obsłudze, którą będzie każdy potrafił obsłużyć.

Nie powinno sugerować się opcją Smart Mining ponieważ ta automatycznie zaczyna kopać te kryptowaluty, które mają najkorzystniejszą wartość wydobycia co niekoniecznie przełoży się na efektywne kopanie za pomocą Naszych komputerów czy telefonów. Zanim zaczniemy kopać kryptowaluty powinniśmy testować moc i opłacalność względem sprzętu który posiadamy.

Czy opłaca się kopać przez MinerGate?

To wszystko zależy od tego jaką wiedzę mamy w temacie kopania, konfiguracji sprzętu itp. Na pewno nie opłaca się kopać wszystkich kryptowalut, chyba, że mamy mocny komputer. Wszystko zależy od tego jaki mamy sprzęt i jak on się sprawdza przy danej walucie. Np kopiąc XMR – Monero za pomocą procesora I7 to minimum do wypłaty uzbieramy dopiero po około 3-6 miesięcy (ale zawsze możemy kopać na GPU karty graficznej, co pozwoli nam na szybszą wypłatę 😉 ). Natomiast ciekawą opcją wydaje się kopanie BCN – Bytecoin którego trudność jeszcze nie jest duża, opłata za wypłatę jest niska i w miarę szybko się go kopie. Tym bardziej, że ostatnio kurs zaczął powoli rosnąć w stosunku do innych krypto więc może warto ukopać trochę i poczekać na zysk.

Im więcej wykorzystywanych rdzeni procesora (CPU Cores), tym więcej hashy.

Na początku oprogramowanie automatycznie wykrywa ilość dostępnych rdzeni.

Jednak np. włączenie wydobywania nowej waluty, gdy wszystkie rdzenie już pracują na innej, może zdestabilizować działanie programu.

Po zmianie waluty do kopania lub zmianie ustawień konta warto przelogować się na urządzeniu kopiącym (Wyloguj » Zaloguj).

Kopalnia kryptowalut Minergate obsługiwani górnicy

Jakie kryptowalut kopiemy na MinerGate?

 • Bytecoin
 • Monero
 • FantomCoin
 • DigitalNote
 • MonetaVerde
 • Dashcoin
 • Aeon coin
 • Infinium-8
 • Litecoin
 • Bitcoin
 • Etherum
 • Etherum Classic
 • ZCash

Kopalnia kryptowalut Minergate obsługiwane kryptowaluty

Pomóż przetłumaczyć MinerGate

Kopalnia kryptowalut Minergate tłumaczenia

Strona została przetłumaczona na wiele języków w tym polski, ale zawsze są jakieś niedociągnięcia 😉 . Pomagając firmie w tłumaczeniu strony otrzymamy znaczące profity.

Rozbudowany FAQ na stronie kopalni MinerGate

Kopalnia Minergate ma naprawdę rozbudowaną opcje pomocy dla użytkowników, co na pewno pomoże Wam we właściwym wyborze miningu oraz innych problemach.

Kopalnia kryptowalut Minergate FAQ 1

Kopalnia kryptowalut Minergate FAQ 2

Kopalnia kryptowalut Minergate FAQ 3

Kopalnia kryptowalut Minergate FAQ 4

Podsumowując o kopalni kryptowalut MinerGate

Kopalnia kryptowalut Minergate opinia 3Sprzęt

Firma oferuje profesjonalne podejście do wydobywania bitcoinów, ethereum i monero. Centra danych, z których korzystamy, są wyposażone w najnowocześniejszych górników ASIC, obecnie najbardziej wydajnych na rynku.

 

Kopalnia kryptowalut Minergate opinia 4Kyptowaluty

Zapewniamy naszym klientom prawdziwe wydobycie m.in. Bitcoin, Ethereum, Monero. Centra danych pracują 24/7, a wszystkie nagrody górnicze pochodzą bezpośrednio z odblokowanych bloków BTC, ETH, XMR

 

Kopalnia kryptowalut Minergate opinia 1Niezawodność MinerGate

To basen (pool) z 6-letnią historią. Ponad 150000 górników. Osiągnięcia i historia firmy tworzą zaufanie, co jest największą dewizą firmy.

 

 

Kopalnia kryptowalut Minergate opinia 2Każda wypłata

Umowa na wydobycie w chmurze zapewnia stały zysk, a przejrzysta historia kontraktów pozwala łatwo śledzić nagrody wydobywcze. Możesz zawsze wybrać odpowiedni plan co pozwoli Ci osiągną satysfakcjonujące zyski.

 

Zapraszam do zabawy, nie potrzebna jest żadna wiedza, aby zacząć kopać.

Polecam spróbować, z racji, że są waluty, które można kopać tylko na GPU i naprawdę można na nich zarobić.

Strona kopalni >

Kopalnia kryptowalut Minergate rejestracja 2

Znaleziono o kopalni MinerGate na YouTube

https://youtu.be/nLy9EQNU3hw

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA