Z ostatniej chwili
Kopalnia kryptowalut OXBTC

Kopalnia kryptowalut OXBTC

Ocena czytelników
[Głosów: 17 Ocena: 5]

Kopalnia krtyptowalut OXBTC została (oficjalnie) założona w 2016 roku przez kilku bardzo wpływowych chińskich inwestorów. Obecnie posiadają 3 farmy wydobywcze w Ordos, Mongolii i Syczuanie, a wielu partnerów bierze udział w ich globalnej sieci wydobywczej. 

OXBTC to zintegrowana platforma inwestycyjna kryptowalutowa o najwyższym ROI na świecie. Założona przez kilku uznanych inwestorów w Chinach, OXBTC ma doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, który działa w branży kryptowalut od wielu lat. Długoletnie doświadczenie w wydobywaniu bitcoinów i farmach wspiera ich sukces i przywództwo w chińskim przemyśle wydobywczym bitcoinów. Firma posiada wielu zadowolonych partnerów, którzy wykorzystują najlepsze zasoby globalne i dostarcza najbardziej opłacalną moc mieszającą.

OXBTC zapewnia usługi depozytowe Bitcoin / Litecoin oraz GHS / MHS / ETH dla wszystkich entuzjastów kryptowalut. Możesz kupować, handlować mocą chmury w chmurze i inwestować w depozyt Bitcoin / Litcoin, aby cieszyć się najwyższym na świecie zwrotem z inwestycji Bitcoin / Litecoin.

Firma z powodzeniem połączyła liczne rozwiązania witryn wydobywczych w chmurze. Rozwinęli także ogromną i stabilną bazę użytkowników. Ta konfiguracja pozwoliła im zwiększyć pojemność mieszania.

Farmy wydobywcze kopalni OXBTC

Zlokalizowane w 3 różnych regionach w Chinach (Sichuan, Ordos i Mongolia Wewnętrzna), farmy górnicze OXBTC zajmują powierzchnię ponad 200 akrów, z których uruchomiono 10 węzłów Chmury Bitcoin PetaHash i 30 chmur GigaHash Ether.

Korzystając z bardzo konkurencyjnego kosztu energii elektrycznej wynoszącego zaledwie 15 centów za kWH w obszarach górniczych i szybkiego rozwoju działalności, OXBTC jest w stanie dostarczyć najbardziej opłacalne usługi w zakresie chmur obliczeniowych swoim globalnym klientom, których liczba przekroczyła 80 000.

Kop kryptowaluty z OXBTC >

Zapraszają wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić ich farmę

Jak działa OXBTC

OXBTC oferuje obrót hash power  i inwestowanie depozytów Bitcoin. Pula kwalifikowanych użytkowników obejmuje osoby fizyczne, firmy i inne organizacje.

Pamiętaj, że po zarejestrowaniu Twoja nazwa użytkownika nie może zostać zmieniona w jakimś późniejszym momencie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez e-mail lub telefon.

Produkty inwestycyjne – Po rejestracji możesz znaleźć adres finansowania (adres wallet) w twoim profilu. System przetwarza finansowanie 24/7, a odebranie potwierdzenia z sieci Bitcoin zajmuje od 10 minut do 2 godzin (w zależności od obciążenia sieci).

Wycofanie jest również dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a BTC jest natychmiastowo przekazywane do portfela, z wyjątkiem większych kwot, które wymagają ręcznego sprawdzenia ze względów bezpieczeństwa.

Naliczenia są codziennie o godz. 24:00. Według strony internetowej, odsetki są również składane na poziomie dziennym, o 24:00.

Zwróć uwagę, że twoje aktywa OXBTC obejmują depozyty bieżące, stałe i bonusowe. Depozyty bieżące / stałe mogą być zazwyczaj wycofane w dowolnym momencie, a depozyty bonusowe w ogóle nie kwalifikują się do wypłaty. Depozyty premiowe tracą ważność po upływie okresu premiowego.

Naliczenia rozpoczynają się następnego dnia od momentu złożenia depozytu (zakupu hash power) i zostają przydzielone naliczenia na twoje konto trzeciego dnia o 00:00. Nie ma ograniczeń dla minimalnej wpłaty/wypłaty, ale pamiętaj, aby wypłacić więcej niż 0,0001 BTC i 0,001 LTC, ponieważ kwoty te zostaną odjęte jako opłaty za transakcje w sieci BTC lub LTC.

Cloud Hash Trading – Podobnie jak w przypadku wszystkich innych podobnych przedsięwzięć korporacyjnych, im większa moc mieszania, którą kupujesz, tym większy będzie Twój ogólny zwrot z inwestycji. Cały proces rozpoczyna się od złożenia zamówienia za pomocą OXBTC i określenia ilości wymaganego hashrate chmury.

OXBTC zlokalizuje najbliższy węzeł sieci i przydzieli moc mieszania z ich farm górniczych bezpośrednio na twoje konto. Możliwymi metodami płatności są BTC i LTC lub stałe depozyty OXBTC.

OXBTC oferuje obecnie usługi chmury obliczeniowej dla BTC, ETH, LTC i ZEC. Zastrzegł również możliwość wprowadzenia nowych kryptowalut do swojej oferty chmury obliczeniowej. Minimalna kwota zakupu / sprzedaży hashpower wynosi obecnie 1 TH / s i 1 MH / s.

Plany i ceny w kopalni OXBTC

Jak już ustaliliśmy w tym przeglądzie OXBTC, OXBTC oferuje dwie główne usługi: wydobycie w chmurze i inwestowanie depozytów bitcoinowych. Szybko rzucim okiem na opłaty związane z tymi usługami. Zwróć uwagę, że opłaty są sformatowane jako “zmienne”, co oznacza, że ​​można je zmienić (nieznacznie, ale) w dowolnym momencie.

OXBTC dokonało przeglądu cen w marcu tego roku, a były to zmiany dokonane w odniesieniu do stóp procentowych umów depozytowych:

 • Aktualne oprocentowanie depozytów zostało skorygowane z 0,001% do 0 (anulowanie stałej umowy depozytowej);
 • Stała stopa procentowa depozytów została skorygowana z 8,5% do 5 AUS APY;
 • Stałe depozyty nadal miały 8,5% RRSO w okresie obowiązywania umowy.

kopalnia kryptowalut OXBTC market hashrate

Oto aktualny zarys kosztów dla hostingu hash w chmurze:

 • Opłata za zarządzanie została zmniejszona z 10% do 5% całkowitego zysku z wydobyciaetykiety cenowej, które pozostają niezmienna tj.:
 • Eksploatacja w chmurze bitcoin – 0,099 $ za GH / s
 • Wydobywanie litecoin – 13 $ za MH / s
 • Wydobywanie ethereum – 16 $ za MH / s
 • Wydobywanie Zcash – 1,6 $ za H / s

Oprócz opłat już wymienionych, OXBTC pobiera również opłaty za utrzymanie w wysokości 0,0009 USD za GH / s (Bitcoin) i 0,02 USD za MH / s (Litecoin). Opłaty za utrzymanie zwykle są aktualizowane, ponieważ bardziej wydajni górnicy dołączają do odpowiedniej puli górniczej.

Opłaty za energię elektryczną w OXBTC są najniższe na rynku:

 • 0,35 $ / TH / s / dzień
 • 0,00035 $ / GH / s / dzień
 • 0,0195 $ / MH / s / dzień
 • 0,00102 $ / H / s / dzień

W porównaniu do HashFlare, OXBTC oferuje możliwość znacznie wyższego zwrotu z inwestycji.

Kontrakty na wydobycie w chmurze oferowane są w formie usługi „No Limit”  – Czas życia, umowa wygasa, jeśli zysk wydobywczy nie może pokryć opłaty za zarządzanie i opłaty elektrycznej przez 10 kolejnych dni.

Depozyty bieżące oferują dzienną stopę procentową 0,02%, a depozyty 30-dniowe – 15% RRSO. Istnieje również możliwość zamiany stałego na bieżące depozyty i odwrotnie w dowolnym momencie.

Moja Opinia o kopalni OXBTC

OXBTC jest zdecydowanie jedną z najbardziej wszechstronnych firm, jakie widziałem podczas mojego długiego przedsięwzięcia w świecie krypto-waluty. Oto niektóre z najważniejszych funkcji, które przyciągnęły moją uwagę podczas pierwszego dochodzenia:

 • Niskie ceny i opłaty– Firma posiada 3 farmy górnicze na obszarach o niskim koszcie elektrycznym, dzięki czemu mogą oferować śmiesznie niskie koszty energii elektrycznej i opłat serwisowych. Ostatnio firma obniżyła część swoich cen, umacniając swoją pozycję jako jednej z najbardziej przyjaznych dla budżetu opcji na rynku crypto.
 • Usługa podwójna– OXBTC oferuje zarówno usługi w zakresie wydobycia w chmurze (no limit), jak i usługi inwestycyjne Bitcoin.
 • Wysoki zwrot z inwestycji– inwestycje depozytowe przynoszą bardzo łatwy do przewidzenia zysk. Przewidywany roczny zwrot z inwestycji w przypadku 30-dniowego kontraktu wynosi obecnie 8,5%.
 • Szeroka globalna sieć– Po złożeniu zamówienia OXBTC kieruje zamówienie do swojej rozległej sieci węzłów wydobywczych, zapewniając optymalny zwrot z inwestycji.
 • Imponujący obiekt górniczy– Zdjęcia same mówią za siebie, zarządzany obiekt górniczy OXBTC ma dość imponujące rozmiary.
 • Rozbudowana strona FAQ – strona pomocy dla inwestorów

kopalnia kryptowalut OXBTC pomoc

Jak inwestować w OXBTC

Dla znawców tematu jest to banalnie proste, ale dla osób zaczynających swoją przygodę z kryptowalutami niestety nie.

 1. Na początku należy posiadać środki, w tym wypadku Bitcoina, którym należy opłacić kontrakty. Jak je zdobyć najlepiej założyć sobie konto na giełdzie BitMarket, BitBay lub innej, gdzie możemy kupić Bitcoiny.

Poniżej kilka artykułów o portfelach kryptowalutowych i giełdzie BitBay:

https://legiobiznes.pl/I/portfel-wallet-jaki-wybrac-i-jak-przechowywac-kryptowaluty-rodzaje-i-porownanie-wlasciwosci-portfeli-crypto/

https://legiobiznes.pl/I/bitbay-polska-gielda-kryptowalut/

 1. Następnie należy się zarejestrować na stronie OXBTC.

Strona OXBTC >

3. Po rejestracji w zabezpieczmy swoje konto w opcjach Setings tj,: SMS verification, Asset password, które sa niezbędne do realizacji transakcji i bezpieczeństwa konta.

kopalnia kryptowalut OXBTC setings 2

4. Następnie przechodzimy do zakładki Wallet, gdzie po rejestracji otrzymaliśmy konta depozytowe dla poszczególnych crypto.

kopalnia kryptowalut OXBTC doładowanie konta kryptowaluty 1

5. Po kliknięciu Deposit przy danej kryptowalucie ukazuje się naszym okienko z adresem depozytowym danej kryptowaluty na który należy przelać środki przeznaczone do inwestycji. Z tej pozycji również wypłacamy środki wciskając przycisk przycisk Withdraw.

kopalnia kryptowalut OXBTC doładowanie konta kryptowaluty

6. Po przelaniu środków (czas księgowania 10-120 minut) przechodzimy do zakładki Cloud Hash. Następnie wybieramy żądaną wartość hash zamówienia i wciskamy przycisk Buy Now.

kopalnia kryptowalut OXBTC zakup hash power 1

7. Otworzy sią okno finalizowania zamówienia, gdzie po wciśnięciu przycisku Confirm Order system poprosi o potwierdzenie zakupu wcześniej zdefiniowanym hasłem Asset password skonfigurowanym w setingu.

kopalnia kryptowalut OXBTC zakup hash power 2

kopalnia kryptowalut OXBTC zakup hash power 3

8. Zamówienie zostało zrealizowane zostanie uruchomione wciągu 24 godzin 🙂 .

Strona OXBTC >

Na stronie również znajdziemy kalkulator opłacalności wydobycia danej krypto.

kopalnia kryptowalut OXBTC kalkulator

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA