Z ostatniej chwili

Kopalnia w chmurze Genesis Mining, informacja od CEO i moja opinia.

Ocena czytelników
[Głosów: 3 Ocena: 5]

No i mamy dobre wiadomości dla tych co kopią już w Genesis Mining, jak i dla tych, co by chcieli zacząć swoją przygodę z górnictwem (miningiem) kryptowalut. Oto informacja otrzymana od CEO Genesis Mining – Marco Streng.

 

Hej Miners!

Otrzymaliśmy ogromną ilość zapytań dotyczących dostępności planów górniczych Bitcoin i mamy dobre wieści: Nasz przewidywany termin do uruchomienia Bitcoin mining hashpower to 31 października ! Do tego czasu jest jeszcze kilka tygodni, oferujemy wczesne plany dla tych z Was, którzy są chętni, aby dostać się na pokład. Należy pamiętać, że nasza podaż jest ograniczona.

 

Aby zabezpieczyć hashpower teraz, kliknij tutaj

 

Mamy również przyjemność ogłosić, że mamy powrócić do regularnego codziennego harmonogramu wypłat. Jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość w ciągu ostatnich kilku tygodni. W szybko rozwijającej się branży to czasami wydaje się nieoczekiwane wyzwanie, i są nieuniknione problemy. To nasz cel, aby nie stwarzać żadnych problemów, aby udowadnić, że jesteśmy najlepszym dostawcą hashpower na świecie!

Dla niektórych z was wciąż brakuje zrównoważonych wypłat Monero, Ethereum. Musicie wiedzieć, że nasze zespoły IT i obsługa klienta pracują bardzo ciężko, aby przetworzyć je tak szybko jak to możliwe. Pisaliśmy na blogu wyjaśnienie tego specyficznego opóźnienia w sposób bardziej szczegółowy. Poszkodowani mogą być pewni, że wszystko zostanie ustalona wkrótce!

W międzyczasie pracujemy, nad poprawieniem naszej ogólnej obsługi i doświadczeniami użytkowników, podczas gdy nasz zespół górniczy jest podczas rozkręcania nowego hashpower dla Bitcoin, Litecoin & Dash.

Sporo naszych klientów zwrócił się z pytaniem co do zmiana warunków umowy, w połowie umowy, lub dostosowanie cen. Ponieważ otrzymaliśmy pytania dotyczące tego zagadnienia, chcę osobiście zapewnić was, że nie ma i nigdy nie będzie zmian klauzul prawnych do naszych umów. Genesis Mining pracuje na długoterminową strategią, a więc nie opieramy naszych ceny na okazji. Umowa będzie trwać tak długo, jak jest to opłacalne, i zgodnie z warunkami początkowymi, na które Państwo zgodzili się! 

Dla innych mamy uwagę, że rozważamy dodanie Bitcoin Cash 

do naszego portfela, a poinformujemy was o ogólnych postępach wkrótce.

 

Dziękuję, jak zawsze, za wsparcie!

Marco Streng

CEO Genesis Mining

Moje spostrzeżenia i opinia

Jak widzimy, ceny w Genesis Mining nie zostały zmienione. Plany i umowy są dożywotnie. Więc w tej chwili jest to najbardziej konkurencyjna firma dla innych, w branży wydobywczej w chmurze. Na dzień dzisiejszy mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim Genesis Mining, a to nie tylko za zachowanie cen ale na płynne przełączanie basenów wydobycia kryptowalut. Co to znaczy? Nie chcemy kopać Bitcoina to zmieniamy wydobycie np.: na DASH, i to tylko jednym kliknięciem i przeciągnięciem ręką.

Więcej o genesis mining poczytasz tutaj >

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień 2021 r. Jak zgarniać opłaty transakcyjne na BSC BONUS

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień 2021 r. Jak zgarniać opłaty transakcyjne na BSC? BONUS

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień …

3 komentarze

 1. Polecam swój kanał jeżeli chcesz być na bieżąco z Genesis Mining. Mam dostęp do VIP assistance service.

  https://www.youtube.com/watch?v=uHqYm90L-eU

  albo

  https://www.youtube.com/watch?v=RKl0QfIXhu4

  Pozdrawiam

 2. Cześć Marcin 🙂

  Chciałbym spytać, czy posiadasz jakieś bardziej precyzyjne info w sprawie konkretnych terminów uruchomienia nowych mocy obliczeniowych, bo jak widać od pewnego czasu nie ma w ofercie żadnych możliwości zakupu pakietu, poza Monero!? ;(

  Daj znać jak najszybciej na priva, czy coś do Ciebie ,,dotarło” w nurtującej mnie sprawie, bo na razie jest od kilku tygodni cisza!? ;( Chciałbym zrobić jakieś zakupy, ale jest problem z THs !? 😉

 3. No niestety firma prawdopodobnie uruchomi przedsprzedaż HASH POWER pod koniec stycznia z uruchomieniem w marcu. Na dzień dzisiejszy jeszcze dostępny SHA-256 do kopania Bitcoina tylko w HashFlare. Ale wiem, że już się kończy. Obecnie wszędzie braki na TH/s na Bitcoina. Wiem, że kontrakty w HashFlare są roczne ale czas nagli. Jest jeszcze jedna opcja znajdziesz ją tutaj https://legiobiznes.pl/I/prawdziwe-kopalnie-kryptowalut-dla-kazdego-i-na-kazda-kieszen-czyli-ccg-mining-cz-3/.
  Jeżeli coś będzie wiadomo w sprawie Hash Power w Genesis Mining, na pewno ukaże się info na stronie i na FB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA