Z ostatniej chwili

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń, czyli CCG Mining cz. 3

Ocena czytelników
[Głosów: 1 Ocena: 5]

Pisząc w poprzednich artykułach o kopalniach kryptowalut tj.  „Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie” oraz „Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń”opisałem firmy, które znajdują się poza granicami naszego kraju. W tym poście przybliżę wam firmę, której pochodzenie jest nam bardzo bliskie, której lokalizacja jest nad naszą polską Wisłą. A dlaczego na Wisłą? No cóż serwerownie umiejscowione są w Warszawie oraz Gdańsku 🙂 .

Firma CCG Mining

Firma CCG Mining powstała w 2016 roku w czasie rozkwitu świata kryptowalut. Obecnie wszystko co robi firma odbywa się w oparciu o zasadę którą wyznaje – “We make it easy for you“.

CCG Mining jest międzynarodową firmą oferującą kompleksowe rozwiązania w oparciu o technologię blockchain. Do tej pory zdobyli zaufanie 645 klientów prywatnych i 47 klientów biznesowych.  Oddziały zlokalizowane są w 6 biurach w 6 krajach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Austrii, Czechach, Rosji i na Łotwie. Nadrzędnym celem CCG Mining jest zbudowanie największej mocy obliczeniowej w Europie.

Fundamentem firmy jest zgrana, kompetentna i wysoce wykwalifikowana kadra. Dzięki temu CCG Mining skutecznie radzi sobie z zachodzącymi zmianami na rynku, z dużą elastycznością dostosowuje metody pracy i technologie do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Firma CCG Mining zarejestrowane jest w Polsce

KRS >

BIURA CCG Mining

CCG International LTD
85 Great Portland Street
W1W 7LT London

Bee Digital Sp. z o.o.
ul. Działdowska 11
01-184 Warszawa

Zespół CCG MINING

Zespół CCG – to ludzie, którzy podchodzą z pasją do tego co robią. Tworzą go specjaliści posiadający wysokie kompetencje w zakresie technologii blockchain. Przez długi czas doskonalili się i pogłębiali znajomość różnych sektorów kryptowalut.

W CCG wszyscy silnie wierzymy w przyszłość kryptowalut i uwielbiamy być częścią tej rozwijającej się zbiorowości.

Pracujemy nad wspólnym celem – sukcesem naszego Klienta. W naszym podejściu do pracy partnerzy cenią nas za to, że zawsze odpowiadamy na ich potrzeby.
Przedstawiamy doświadczonych specjalistów pracujących w naszym polskim zespole CCG.

CEO | CCG Mining

Oferta CCG Mining

CCG Mining oferuje inteligenty i łatwy sposób na inwestowanie i osiąganie zysków. Twój najnowocześniejszy sprzęt jest już skonfigurowany i gotowy do pracy. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie kryptowalutę lub odpowiedni kontrakt i rozpocznij proces miningu natychmiast.

Rozpocznij wydobywanie kryptowalut już dziś >

Ze względu na skomplikowany proces budowy, konfiguracji a także bieżącej obsługi Serwerów Obliczeniowych, jak również wysokie wymagania odnośnie warunków technicznych niezbędnych do ich nieustannej oraz prawidłowej pracy, spółka postanowiła stworzyć innowacyjny produkt dedykowany klientom B2B jak i B2C.  W myśl zasady która przyświeca firmie “We make it easy for you”, każda osoba bez żadnych komplikacji może wykorzystywać technologię Blockchain odpowiadająca jej indywidualnemu zapotrzebowaniu.

DLACZEGO kopalnia kryptowalut CCG Mining? Pozwolicie, że przytoczę tu wypowiedzi firmy:

RZETELNA FIRMA I EFEKTYWNI LUDZIE

CCG Mining opiera się na europejskim biznesie a tworzą go ludzie związani na co dzień z kryptowalutami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Przez cały czas zgłębiamy swoją wiedzę, aby móc dostarczać najbardziej innowacyjne oraz konkurencyjne produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby obsłużyć każdego najbardziej wymagającego klienta, zapewniając tym samym wysoką jakość serwisu. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do Nas a my odpowiemy na każde nawet najbardziej nurtujące pytania z dziedziny kryptowalut a jeśli reflektujesz możesz także przyjechać do Nas aby poznać się na żywo i porozmawiać przy dobrej kawie.

WE MAKE IT EASY FOR YOU

CCG Mining powstała w trosce o to, aby każde zagadnienie związane z kryptowalutami, stało się łatwo przyswajalne i przystępne dla Ciebie. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy technicznej, softwerowej czy technologicznej w kontekście świata kryptowalut. CCG Mining już to wszystko zrobił za Ciebie. Od tej pory proces wydobywania kryptowalut stanie się dla Ciebie przyjemnością. Jedyne co musisz robić, to obserwować jak Twoje inwestycje pracują dla Ciebie i przynoszą zyski. Wszystkim innym zajmie się CCG Mining.

TWÓJ PARTNER W ŚWIECIE KRYPTOWALUT OD A DO Z

CCG Mining oferuje szeroki zakres produktów pochodzących ze świata kryptowalut – począwszy od prawdziwych Serwerów Obliczeniowych, przez kontrakty na moce obliczeniowe oraz CCG Smart Kontrakt a skończywszy na wynajęciu miejsc dla Serwerów Obliczeniowych w naszych serwerowniach. To także rozbudowywanie nowych serwerowni dla VIP Inwestorów oraz realizacja najbardziej skomplikowanych zamówień. Wybierając nas jako partnerów, możesz być pewny, że jakiekolwiek Twoje wymaganie zostanie zrealizowane.

SZEROKI ZAKRES WYDOBYWANYCH ORAZ OFEROWANYCH KRYPTOWALUT

CCG Mining nie skupia się wyłącznie na jednej preferowanej kryptowalucie. Każdego dnia poszerzamy swoje portfolio o nowe najbardziej popularne kryptowaluty. Dlatego każdy nasz klient może zbudować zróżnicowane portfolio na wydobycie różnych krytpowalut w chmurze. Dążymy do tego, aby oferowane przez nas rozwiązania były jak najbardziej elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

NAJBARDZIEJ KONKURENCYJNE CENY

Robimy wszystko, aby ceny oferowanych produktów były jak najbardziej korzystne rynkowo przy jednoczesnym zapewnieniu jak najwyższej jakości usług. Optymalizujemy wszystkie możliwe procesy w trakcie budowania, konfigurowania oraz zarządzania serwerami obliczeniowymi tak, aby nasze produkty były przystępne cenowo pod kątem oczekiwań każdego klienta.

PROSTE ZASADY ROZLICZEŃ

CCG Mining stosuje politykę przejrzystych cen. W ramach niej nie ma ukrytych kosztów ani niejasnych i podstępnych zapisów w umowie. Dokonując wyboru w ramach Naszej oferty otrzymasz produkt odpowiadający dokładnie jego opisowi a także w cenie która została w nim zawarta.

 

ZARÓWNO DLA POCZĄTKUJĄCYCH JAK I DLA REKINÓW BIZNESU

Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowana infrastruktura techniczna sprawia, iż CCG Mining dostosowuje swoje produkty do każdego typu nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku tych początkujących chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz zapewniamy startowe pakiety, dzięki którym proces zaznajamiania się ze światem kryptowalut będzie miły i przyjemny. Dla najbardziej wymagających klientów, ekspertów z rynków kryptowalut lub dużych inwestorów, realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Posiadamy doświadczenie w budowie dedykowanych serwerowni mieszczących setki serwerów obliczeniowych, jak również możemy poszczycić się realizacją zamówień opiewających na kilkanaście milionów dolarów.

OFERTA DLA PARTNERÓW

Dążymy do tego, aby nasze produkty były dostępne dla każdego klienta dosłownie w każdym zakątku świata. Dlatego też stworzyliśmy specjalną ofertę dla partnerów, którzy w zamian za zaangażowanie w rozwój i promocję projektu CCG, otrzymają korzystną prowizję. Zostań partnerem CCG Mining jeszcze dziś, przyczyń się do rozwoju świata kryptowalut oraz stwórz z tego źródło swojego podstawowego lub pasywnego przychodu.

O SERWEROWNIACH CCG Mining

CCG Mining dysponuje dwoma wielkopowierzchniowymi Serwerowniami, przeznaczonymi do wydobywania kryptowalut. Dzięki ich wiedzy jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie elektroenergii przy jednoczesnym zwiększeniu mocy wydobywczej. Kontrakty na energię elektryczną są poniżej cen rynkowych a Serwerownie zapewniają optymalne warunki pracy Serwerów Obliczeniowych, stałą temperaturę i wysoki poziom bezpieczeństwa.

O kopalni kryptowalut CCG Mining w mediach

Blockchain and it’s application in different contracts – interview with CEO

Proffesional / Investment / Autorstwo Piotr Zajac / Opublikowane 28.07.2017

Wyobraźmy sobie taką sytuację: Jan chce sprzedać samochód Alicji. Tradycyjna papierowa umowa mówi, że Alicja zgadza się zapłacić 20 tys. zł za samochód. Kiedy Jan otrzyma środki, przenosi własność samochodu na Alicję, przekazując jej dokumenty i klucze do samochodu.

Dowiedz się więcej >>

What is Smart Contract – information about CCG Mining in Polish Press

Fintech / News / Autorstwo Filip Korpala / Opublikowane 20.07.2017

Po Bitcoinie i Blockchainie nadszedł czas na kolejną koncepcję, którą przynosi rewolucyjne zmiany w przemyśle cyfrowym – mowa o tokenie. Co się kryje za tą koncepcją, która sprawia, że niektóre osoby nazywają ją ekonomią tokenów?

Dowiedz się więcej >>

What is Smart Contract – information about CCG Mining in Polish Press

Administration / Technology / Autorstwo Ceo.com.pl / Opublikowane 11.07.2017

Istnieje kilka kluczowych obszarów, w których Smart Contract jest lepszy od tradycyjnego odpowiednika, co czyni go znacznie bardziej preferowanym. Umowy świadczone w inteligentny sposób zapewniają prostotę, szybkość wykonywania i aktualizację w czasie rzeczywistym – to trzy aspekty, w których tradycyjne umowy po prostu stają się ograniczone w porównaniu z inteligentną opcją Smart Contracts.

Dowiedz się więcej >>

What is Smart Contract – information about CCG Mining in Polish Press

New Technology / Autorstwo Crypto News / Opublikowane 11.07.2017

Zastanówmy się, dlaczego ludzie potrzebują tradycyjnych umów w pierwszej kolejności. Ujmując to w prosty sposób – głównie ze względu na brak zaufania pomiędzy zainteresowanymi stronami przystępującymi do zawarcia umowy. Za przykład może posłużyć wymiana wartości np. transfer towarów w celu wypłaty pieniężnej. Zwykle nie ufałbyś realnemu sprzedającemu dom bez porozumienia z nim, prawda? A co, jeśli nigdy nie spotkałeś osoby, której zamierzasz wysłać pieniądze on line?”

Dowiedz się więcej >>

What is Smart Contract – information about CCG Mining in Polish Press

Fintech / News / Autorstwo Filip Korpala / Opublikowane 11.07.2017

Smart Contract to kolejny krok w postępie jaki dokonuje się w technologii blockchain, polegający na przejściu z protokołu transakcji finansowych do uniwersalnego narzędzia, które w sposób zautomatyzowany będzie wdrażać warunki umów, minimalizując ryzyko błędu i manipulacji.

Dowiedz się więcej >>

CO OFERUJE NAM KOPALNIA KRYPTOWALUT CCG Mining

Mianem Koparki określamy Serwery Obliczeniowe budowane przez firmę CCG Mining, która wykorzystuje je także we własnych Serwerowniach i to właśnie na podstawie tychże urządzeń generowana jest moc obliczeniowa do obliczania algorytmów BlockChain. Koparki przeznaczone są dla osób, które samodzielnie chcą rozpocząć przygodę z technologią Blockchain oraz posiadają niezbędną wiedzę techniczną do samodzielnej konfiguracji oraz zarządzania Serwerami Obliczeniowymi. Polecane jest takie rozwiązania również posiadaczom własnych serwerowni lub tym osobom, które mają wiedzę techniczną niezbędną do samodzielnego zarządzania Serwerem Obliczeniowym.

Jeżeli chciałbyś stać się posiadaczem niestandardowego lub specjalistycznego Serwera Obliczeniowego –

skontaktuj się z CCG Mining, dopasuje optymalne rozwiązanie

OFERTA dla VIP

VIP Pakiety to najbardziej zaawansowany produkt CCG Mining, który został stworzony z myślą z o świadomych i doświadczonych Inwestorach, którzy dysponują większym kapitałem i swobodnie poruszają się w świecie kryptowalut. Pakiet przeznaczony jest dla Klientów planujących zainwestować duży kapitał pieniężny lub chcących poszerzyć w jak największym stopniu swoje dotychczasowe portfolio. Decydując się na wybór VIP Pakietu, staniesz się partnerem biznesowym CCG Mining, dzięki czemu będziesz mógł partycypować w rozwoju nowych projektów Blockchain, prowadzonych przez CCG Mining.

Każda oferowana przez klienta oferta inwestycyjna jest rozważana przez CCG Mining indywidualnie i dobierany jest najbardziej optymalny program inwestycyjny, zapewniający klientowi najwyższy poziom zysków.

W chwili obecnej zainwestowany kapitał przeznaczany jest na:

W przypadku wielkich inwestycji możesz stać się jednocześnie współwłaścicielem Serwerowni (Kopalni) i być w posiadaniu Serwerów Obliczeniowych o różnej konfiguracji technicznej, które nastawione są na obliczenie zróżnicowanych Algorytmów. Tym samym masz szansę stać się częścią zespołu tworzącego nowe ICO.

W ofercie kopalni kryptowalut CCG Mining znajduje się również oferta kopania tzw. w chmurze, czyli Cloud Mining

Co możemy kopać?

Bitcoin

Litecoin

Dash

Lbrycredit

Monero

Zcash

Ethereum

Na stronie znajdziemy również kalkulator opłacalności wydobycia danej kryptowaluty, z przeliczeniem profitu względem mocy lub inwestycji 😉

Czym się różnią dane kontrakty w  CCG Mining?

Formy płatności w CCG Mining

Nadmienić należy również, że witryna firmy ma wielojęzyczne tłumaczenie, w tym języka polskiego (wiadomo polska firma).

Moja opinia o CCG Mining

Na uwagę zasługują panujące ceny w firmie oraz czas trwania kontraktów, które można uznać za rozsądne. Nadmienię tutaj, że są tańsze oferty firm na kopanie w chmurze. Tu dopiszę, że kopanie w chmurze to nie wirtualne kopanie kryptowalut, tylko wydobywanie ich na prawdziwym sprzęcie, który znajduje się w firmie, dzierżawimy część jego mocy obliczeniowej. Np. w kopalni kryptowalut Bitcoin India, wykupioną wartość Hash Power, zawsze możemy zamienić na całą koparkę.

No cóż, lecz nie wszędzie dostępna jest moc obliczeniowa np.: w kopalni kryptowalut Genesis Mining opisanej w artykule „Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń”, pozostało w chwili pisania tego „arta”,  jedynie wykupienia mocy obliczeniowej do wydobycia kryptowaluty MONERO. W kopalni kryptowalut HashFlare dostępne moce obliczeniowe (kopalnia dobra dla osób rozpoczynających swą przygodę z miningiem crypto). No ale dobrze wracamy do CCG Mining, firma oferuje nam większe możliwości inwestycji niż opisywane wyżej kopalnie, możemy dokonać zakupu całego serwera obliczeniowego (koparki) i to w różnych konfiguracjach. Dla inwestorów z grubszym portfelem daje możliwości inwestycji długoterminowych w utrzymanie i  budowę serwerowni, systemów obliczeniowych do wydobywania kryptowalut. Firma daje możliwość rozwoju własnych projektów ICO.

Oferta firmy jest bardzo elastyczna, gdzie możemy wybrać niestandardowy sposób inwestycji. Nadmienić należy również, że inwestować w firmie możemy już od 25,9$, gdzie firmę zaliczyłem do własnej kategorii – „Kopalni Kryptowalut dla każdego i na każdą kieszeń” 🙂 .

Jak zawsze podkreślam nie jest to żaden HYIP, gdzie zawsze każdemu odradzam wymienioną formę zarobku  (własne doświadczenie). Jest to realna, zarejestrowana firma działająca na obszarze naszego kraju.

Podsumowując:

 • Polska firma, zarejestrowana KRS >.
 • Polski CEO 🙂 .
 • Kopalnia dla każdego, od przeciętnego Kowalskiego do Rekinów Biznesu.
 • Przystępne ceny.
 • Firma z perspektywami.
 • Szeroka gama usług, Nawet ICO 🙂 , tutaj szacun (dobre dla starup-ów na pozyskanie środków finansowych).

Zresztą co ja się będę rozpisywał 🙂

Wskocz na stronę CCG Mining >

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

2 komentarze

 1. Czesc wszystkim.

  CZY POTRZEBUJESZ POZYCZKI ? ZLÓZ TERAZ JESLI JESTES ZAINTERESOWANY!

  Oferujemy najlepsza pozyczke, oferujemy pozyczke konsolidacyjna do 5 milionów * Pozyczka do dzialalnosci gospodarczej do 10 milionów * Pozyczka osobista do 4 000 000 * Kredyt mieszkaniowy do 5 000 000 * Pozyczka finansowa firmy Car Company Do 7 000 000 * Pozyczki komercyjne do 5 000 000 * Pozyczki inwestycyjne do 7 000 000 i wiecej * ETC
  Udzielamy pozyczek osobom prywatnym i instytucjom wspólpracujacym w wysokosci 3%, jesli jestes zainteresowany pozyczka, wyslij nam e-mail.

  uprzejmie Skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: worldbestfinance1998@gmail.com

  Oczekujemy, ze Twój znak zachety odpowiada, jestesmy do Twojej dyspozycji.

  Dzieki i niech Bóg blogoslawi.

  Pan Anderson Scott.

 2. FIFOCapitals@gmail.com

  Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA