Z ostatniej chwili

Malezja, nie wyklucza zakazu crypto. Analiza kryptowalut z 5.10.2017. Liderzy bankowi i nowa kryptowaluta, przeciwko Bitcoinowi. Tajwan za kryptowalutami i ICO

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Bank centralny Malezji nieprzychylny kryptowalutom?

Prezes banku centralnego Malezji nie wyklucza zakazu dla kryptowalut

Wydaje się jednak, że Bank Negara Malezja (BNM) nadal nie jest zdecydowany co do podjęcia decyzji na temat technologii…

Czytaj więcej na: https://cryptonews.pl

Analiza techniczna najpopularniejszych kryptowalut – 5.10.2017

Słowem wstępu chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszystkie komentarze, które zostawiacie pod moimi artykułami. Zarówno te z podziękowaniami za dobrze wykonaną pracę jak również te z prośbami o kolejne analizy obserwowanych przez Was walut. Po raz kolejny próśb było tak dużo, że ilość instrumentów do przeanalizowania zapełniła całą dzisiejszą ramówkę 🙂. W związku z tym uznaliśmy, że rozwiniemy ten cykl i od tej pory publikować będziemy aż dwie analizy w ciągu tygodnia:

  • pierwsza z nich pojawiać się będzie w każdy poniedziałek i dotyczyć będzie Bitoina oraz 4 najważniejszych walut. Będzie to analiza zawierająca techniczne spojrzenie na te instrumenty oraz kilka wiadomości dotyczących m.in. kapitalizacji, obrotów, itp.
  • druga z nich pojawiać się będzie w każdy czwartek i przedstawiać będzie techniczne spojrzenie na kilka najpopularniejszych altcoinów. W przypadku tej analizy to Wy będziecie mieć wpływ na jej zawartość. Jeżeli w dalszym ciągu będziecie tak licznie podsyłać propozycje, co dokładnie mam przeanalizować, ja obiecuję dotrzymywać raz danego słowa i uwzględniać wszystkie Wasze propozycje i sugestie.

Po tym dość długawym i dla wielu nudnym wstępie przejdźmy zatem do konkretów…

Czytaj więcej na: https://bithub.pl

CZY NOWA KRYPTOWALUTA BANKOWA WYPRZE BITCOINA?

Sześć globalnych banków podjęło współpracę mającą na celu wprowadzenie nowej formy wirtualnej waluty o nazwie „utility settlement coin” (USC). W skład zespołu wchodzą: Barclays, Credit Suisse, Canadian Imperial Bank of Commerce, HSBC, Japoński Mitsubishi UFJ (MUFJ) oraz State Street.

NADCHODZI NOWA KRYPTOWALUTA, KTÓRA MOŻE UŚMIERCIĆ BITCOINA.

Kryptowaluta została stworzona przez UBS, szwajcarską, globalną firmę zajmującą się usługami finansowymi.  Walutę oparto na produkcie firmy Clearmatics, aby zwiększyć efektywność rynków finansowych…

https://dowbit.pl/czy-nowa-kryptowaluta-bankowa-wyprze-bitcoina/

Czytaj więcej na: https://dowbit.pl

CZY BITCOIN ZREWOLUCJONIZUJE ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM?

Bitcoin jest bardzo bliski spowodowania wstrząsu na rynkach finansowych. Uderzenie może dotknąć nie tylko banki i giełdy, ale prawdopodobnie również takie branże jak zarządzanie majątkiem lub portfelami inwestycyjnymi. Rewolucja, której jesteśmy świadkami może spowodować, że firmy inwestycyjne będą musiały zaadaptować się do nowej rzeczywistości. Co ważniejsze, firmy te będą musiały odegrać istotną rolę w tworzeniu tego środowiska.

KONFERENCJA DLA EKSPERTÓW

Wczoraj w San Francisco odbyła się konferencja dla pionierów w świecie finansów…

https://dowbit.pl/bitcoin-zrewolucjonizuje-zarzadzanie-majatkiem/

Czytaj więcej na: https://dowbit.pl

WEX wprowadził Zcash (ZEC)

4 października giełda WEX dodała Zcash (ZEC) na swoją platformę.

WEX wprowadził Zcash (ZEC)

Źródło: https://gieldykryptowalut.pl

Bittrex usuwa kryptowaluty: BTA, BTS, DAR, DRACO

13 października 2017 r. z giełdy Bittrex wycofane zostaną następujące kryptowaluty:

  • BATA (BTA)
  • BitShares (BTS)
  • Darcrus (DAR)
  • DT Token (DRACO)

Bittrex usuwa kryptowaluty: BTA, BTS, DAR, DRACO

Źródło: https://gieldykryptowalut.pl

WENEZUELA CHCE WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI KRYPTOWALUT

Bank centralny Wenezueli zwołał sympozjum, w którym wzięli udział przedstawiciele ds. wymian zagranicznych, znani jako DICOM, oraz eksperci sektora prywatnego ds. blockchain i kryptowalut. Rozmowy dotyczyły wielu zagadnień od technicznych aspektów blockchain po praktyczne wskazówki dotyczące wprowadzania tokenów.

Jednym z mówców był Ángel Salazar, CEO wenezuelskiej firmy blockchain- OnixCoin…

https://dowbit.pl/wenezuela-chce-wykorzystac-mozliwosci-kryptowalut/

Czytaj więcej na: https://dowbit.pl

RZĄD SINGAPURU MONITORUJE KRYPTOWALUTY I ROZWAŻA REGULACJE

The Monetary Authority of Singapore (MAS) –bank centralny Singapuru niedawno przyznał, że rząd monitoruje Bitcoina i inne wirtualne waluty oraz ICO. Informację ogłosił premier Tharman Shanmugaratnam w formalnej odpowiedzi na pytanie postawione w parlamencie przez posłankę Cheng Li Hui. Pytanie dotyczyło aktualnego stosunku rządu do wirtualnych walut:

„Zwracając się do Pana Premiera…

https://dowbit.pl/rzad-singapuru-monitoruje-kryptowaluty-i-rozwaza-regulacje/

Czytaj więcej na: https://dowbit.pl

ROSJA ROZWAŻA WPROWADZENIE WŁASNEJ KRYPTOWALUTY

Rosyjski Bank Centralny dostrzegł wiele korzyści, jakie mogłoby przynieść krajowi utworzenie narodowej kryptowaluty. Pierwszy Wicepremier Igor Shuvalov wyraził aprobatę dla utworzenia “kryptorubla”. Pomimo iż Rosyjski Bank Centralny popiera ideę utworzenia własnej cyfrowej waluty to w stosunku do obecnie dostępnych kryptowalut, w tym także Bitcoina wyraża się w sposób bardzo sceptyczny.

BANK CENTRALNY POPIERAJĄCY KRAJOWĄ KRYPTOWALUTĘ

Wiceprezes Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej Olga Skorobogatova twierdzi, że bank widzi wiele korzyści, jakie mogą płynąć z wyemitowania krajowej kryptowaluty…

https://dowbit.pl/rosja-rozwaza-wprowadzenie-wlasnej-kryptowaluty/

Czytaj więcej na: https://dowbit.pl

TAJWAN PRZYJAZNY DLA BITCOINA I ICO

W nawiązaniu do oświadczenia Tajwańskiej Komisji Nadzoru Finansowego, kraj przyjmie przyjazną postawę wobec kryptowalut. Wellington Koo, przewodniczący komisji oświadczył, że Tajwan nie będzie podążać śladem Korei Południowej lub Chin. Oznacza to, że nie zamierza zakazywać ani regulować ICO.

CZAS DEREGULACJI

Tajwański organ regulacji obiecał stworzyć przyjazny prawny ekosystem, w celu wspierania rozwoju kryptowalut i technologii blockchain…

Czytaj więcej na: https://dowbit.pl

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

TOP 10 Masternode – tydzień 132021. VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy. Zdobywaj Chainlink, Ox, BAT, LTC, BTC na Blockreward

TOP 10 Masternode – tydzień 13/2021. VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy. Zdobywaj Chainlink, Ox, BAT, LTC, BTC na Blockreward

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0] TOP 10 Masternode – tydzień 13/2021 Najlepsze wyniki Masternodes …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA