Z ostatniej chwili

One Hash – koparka, kranik BTC z bonusem przy rejestracji :)

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Koparka, kranik Bitcoin


0,005 BTC – około 10 USD >>> Bonus za rejestrację!!!

Payment’s: codziennie

Minimalny depozyt: 0,005 BTC
Minimalna wypłata: 0,005 BTC

Plan inwestycyjne:
Starter od 0,005 BTC tygodniowo zarabiaj 5,0% max 150%
Zloty od 0,11 BTC tygodniowo zarabiaj 10% Max 200 %
Platinum od 1.01 BTC tygodniowo zarabiaj 15% max 300%
Diament od 5.01 BTC tygodniowo zarabiaj 20% max 400%

System płatności: Bitcoin
STRONA KRANIKU, KOPALNI

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Simple Software Solutions. Jak zacząć w świecie kryptowalut LEKCJA 4. Flits, Sinovate i Deviant na platformie. Kraniki NANO – Nowości w aplikacjach!

Simple Software Solutions. Jak zacząć w świecie kryptowalut? LEKCJA 4. Flits, Sinovate i Deviant na platformie. Kraniki NANO – Nowości w aplikacjach!

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Simple Software Solutions- budowanie lepszych usług przetwarzania w chmurze Przetwarzanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA