Z ostatniej chwili
Rabat 22% w kopalni kryptowalut HashFlare. Co tam słychać w ICE ROCK MINING

Rabat 22% w kopalni kryptowalut HashFlare. Co tam słychać w ICE ROCK MINING?

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Witam wszystkich górników! Wczorajsza data 22 maja, to ważna data dla wszystkich społeczności skupiających się wokół kryptowalut. Dokładnie tego dnia, osiem lat temu, programista i entuzjasta bitcoinów, Laszlo Hanyecz, użył swoich bitcoinów, by dokonać pierwszej prawdziwej transakcji za pomoća crypto, kupując dwie pizze za 10 000 BTC .

Wydarzenie to zapoczątkowało nową epokę krypto-waluty, a działania Laszlo uczą nas czegoś ważnego – cierpliwość to najlepsza taktyka. Na dzień dzisiejszy jego obiad, wart był ponad 80 milionów dolarów. Więc można tylko mieć nadzieję, że pizza była pyszna i całkowicie warto było ją kupić! 😉

Aby nie powtarzać losu Laszlo, zastanów się, czy nie zacząć swojej przygody z kryptowalutami.

W kopalni kryptowalut HashFlare możesz uzyskać znaczną zniżkę w wysokości 22% na wszystkie umowy używając kodu promocyjnego HF18PIZZADAY22 .

Zakup kontrakt z rabatem 22% >

Kod jest aktywny do 31 maja, więc warto się spieszyć z podjęciem decyzji.

Koniecznie odwiedź oficjalny kanał HashFlare na Telegramie – https://t.me/hashflare_news_eng, gdzie znajdziesznajnowsze wiadomości i inne cenne informacje.

Więcej o HashFlare >

Kończy się faza ICO w “ICE ROCK MINING” zostało 2 dni! Oto 5 powodów, by wskoczyć do odjeżdżającego pociągu. 

Więcej o projekcie >

A oto co otrzymałem w dniu dzisiejszym na skrzynkę e-mail od CEO projektu:

Niedawno przeprowadzono analizę odbiorców projektu  i zdaliśmy sobie sprawę, jak ogromna społeczność została zgromadzona wokół projektu:

  • Telegram – ponad 11 000 uczestników.
  • Instagram – 23 000 subskrybentów.
  • Youtube – 13 000 subskrybentów.
  • Adresy e-mail – 50 000 subskrybentów.
  • Facebook – 4K lubi to!

Dane liczbowe robią wrażenie, jednak liczba rzeczywistych posiadaczy tokenów wynosi zaledwie 6,6K, co sprawia, że ​​sądzimy, że w jakiś sposób nie udało nam się przekazać odpowiedniego rodzaju lub właściwej ilości informacji na temat naszego projektu właśWygląda na to, że nasi zwolennicy uwielbiają ten pomysł, ale wahają się, czy nie wejść all in.

Tak więc lepiej późno niż wcale. Mamy nadzieję, że uda nam się przekonać Cię, że nie ma innego wyjścia niż Ice Rock Mining, jeśli chodzi o tworzenie pasywnego dochodu dla Ciebie i twojej rodziny. Przecież zostały już tylko cztery dni sprzedaży żetonów, po czym rozpoczynamy aktywną fazę budowy naszej farmy w jaskini, a teraz nadarza się ostatnia szansa na wskoczenie do naszego „wagonu” 🙂 .

Najważniejsze jest to, że planujemy stać się najbardziej efektywną i wydajną firmą wydobywczą, jaką kiedykolwiek widzieliście w całej historii cyfrowych zasobów. Jak planujemy to osiągnąć? Dobre pytanie?

1. Ultra tania elektryczność – 0,03 za kWh. Brak kosztów chłodzenia ze względu na naturalne chłodzenie od góry. Nie musimy mierzyć się z opłatami za chłodzenie, podczas gdy w konwencjonalnych zakładach górniczych stłumienie ciepła stanowi 25-30% wszystkich wydatków. Brak czynszu, jaskinia jest naszą własnością.

2. Dożywotni dochód pasywny. Nie jesteśmy górnictwem w chmurze. Oferujemy umowę na całe życie z równym podziałem zysków pomiędzy posiadaczy tokenów. Twoja 2 000$ inwestycji spłaci się w CZTERECH miesiącach, po których otrzymasz dochód .

3. Bezpośrednie dostawy sprzętu górniczego. Podpisaliśmy umowę z największym producentem sprzętu górniczego BITMAIN, który pozwala nam na bieżąco wykorzystywać najnowszy i najpotężniejszy sprzęt górniczy.

4. Mówiąc w skrócie, już zainwestowaliśmy ponad 8 milionów w bezpośrednie inwestycje, co daje nam pewność, że nasz projekt już się powiódł i musimy go po prostu wdrożyć.

5. I czereśnia na szczycie: prognozy cen Bitcoin na 2018 osiągają 100 000$. Czy uważasz, że to nierealne? Nie wiemy. Sam fakt, że każdego dnia coraz więcej osób używa Bitcoin do płacenia za towary i usługi, mówi o swojej całkowitej dominacji na rynku aktywów cyfrowych. Prawie połowa całej przestrzeni kryptowalutowej jest oparta na Bitcoin, co daje nam wystarczającą pewność, aby obstawiać naszą przyszłość o Bitcoina. W naszej najsilniejszej opinii jest to najbardziej stabilna, dostępna i niezależna kryptowaluta na świecie. Wierzymy, że jest nieśmiertelny.

Strona projektu >

Wciąż nieprzekonany ???

Jeśli tak, jesteśmy bardzo zainteresowani poznaniem przyczyn, które zatrzymują cię na drodze do niezawodnego i trwającego całe życie pasywnego dochodu. Dlaczego nie podrzucisz nam informacji i nie powiesz, co jeszcze możemy zrobić, żeby cię zabrać na nasz pokład? I pamiętajcie, sprzedaż żetonów kończy się za DWA DNI.

https://youtu.be/GYoLItWZPQM

Najważniejsze, że do końca fazy ICO to bonus w wysokości 5%, i zostało mniej niż 2 dni.

Nie przegap swojej szansy, aby stać się częścią najbardziej zaawansowanej technologicznie góry na świecie – jest bardziej stroma niż kupowanie bitcoina za cenę 1 USD.

Bądź w kontakcie
Z pozdrowieniami,
Malik Murzashev
Ice Rock Mining, CEO

 

List daje do myślenia. Wszystko też przemawia za argumentami odnośnie przyszłej ceny Bitcoina, gdzie w powyższą kryptowalutę inwestują już banki lub planują wdrożyć obsługę kryptowalut. No oczywiście nie w naszej kochanej Polsce.

Masz tylko 2 dni ! >

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA