Z ostatniej chwili
Rockwall Investments kontratakuje wypowiedź Rutkowskiego
Rockwall Investments kontratakuje wypowiedź Rutkowskiego

Rockwall Investments kontratakuje wypowiedź Rutkowskiego

Ocena czytelników
[Głosów: 5 Ocena: 5]

Ostatnio ukazał się artykuł na łamach BitHub  “Piramida Rockwall Investments| Biuro Rutkowski przejmuje inicjatywę i komentuje dla BitHub“. Firma „podniosła rzuconą rękawice” i złożyła oświadczenie na łamach grup na Facebooku.

Rockwall Investments

Szanowni Państwo,

od kilku dni mamy do czynienia z sytuacją prowadzenia przeciwko Rockwall Investments zmasowanej kampanii dezinformacyjnej oraz nieuprawnionych działań prawnych. O konferencji Pana Rutkowskiego dowiedzieliśmy się od Użytkowników platformy. Za niniejsze poinformowanie serdecznie pragniemy podziękować. Naszą odpowiedź ograniczamy do podania znanych nam w sprawie faktów bez wikłania się we wzajemne oskarżenia.

Przede wszystkim oświadczamy, że osoby występujące na konferencji w charakterze pokrzywdzonych nigdy nie kontaktowały się z Rockwall Investments w sprawie wypłaty posiadanych środków. Ze względu na przepisy RODO nie możemy publicznie przedstawić informacji o stanie kont tych osób. Zgodnie z regulaminem platformy Użytkownicy kontaktują się z Usługodawcą pod adresem mailowym info@rockwall.investments lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony na platformie. Analogicznie należy postępować w przypadku chęci zgłoszenia reklamacji. Podjęliśmy jednocześnie w oparciu o przedstawione wypowiedzi weryfikację kont osób występujących na konferencji oraz źródła pochodzenia pieniędzy których wpłaty dokonali. Szczególnie wypowiedź Pana Seweryna Krajewskiego o tworzeniu tzw. multikont (cytat: „później to posypały się inne konta”) wskazuje na możliwości naruszenia regulaminu platformy. Zwracamy przy tym uwagę, że zgodnie z regulaminem tworzenie wielu kont przez jednego Użytkownika jest zabronione i może skutkować całkowitą blokadą Konta, ograniczeniem możliwości korzystania z określonych usług i nałożeniem kary umownej do wysokości zgromadzonych środków . Bardzo nam przykro, że okoliczności współpracy z platformą zostały przedstawione w takiej narracji.

Informacje przedstawione na konferencji nie odnoszą się do działalności platformy lecz do sytuacji opisującej prywatne relacje pomiędzy występującymi osobami.
Dementujemy jednocześnie nieprawdziwe informacje odnoszące się do przedstawionego na konferencji znajomego występujących Pana Łukasza W. Osoba ta nigdy nie była i nie jest właścicielem Rockwall Investments. Pan ten nigdy tez nie był i nie jest osobą zasiadającą w zarządzie lub pracownikiem Rockwall Investments. Łukasz W. nie jest i nie był osobą powiązaną kapitałowo lub osobowo z zarządcą platformy.

Informowaliśmy Użytkowników platformy o przejściowych trudnościach związanych ze zmianami administracyjnymi które powstały wraz z wycofaniem się platformy z rynku polskiego. Tak jak podkreślaliśmy wielokrotnie pakiety zwrotne zostaną uruchomione w sierpniu.

Informujemy także, że powierzylismy kancelarii prawnej zbadanie w jakim zakresie zostało naruszone dobro osobiste platformy. W związku z tym, że do tej pory żaden z portali powielających nieprawdziwe treści, nie zgłosił się do nas z prośbą o komentarz (jak wymagałaby tego etyka dziennikarska), również ich zapraszamy do kontaktu pod info@rockwall.investments. Zobowiązujemy się do odpowiedzi bez zbędnej zwłoki.

O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Drugie oświadczenie

 

Witajcie,

Zostaliśmy niejako wezwani do tablicy, więc czujemy się w obowiązku napisać kilka słów.
Zacznijmy od gorącego tematu ostatnich kilkudziesięciu godzin i słynnej już konferencji prasowej ex-detektywa Krzysztofa R., który w sobie tylko zrozumiały sposób postanowił zaatakować nas słownie i oskarżyć o rzekome oszustwa. Nie będziemy pastwić się nad panem R., który stracił już dawno licencje detektywa i z ogromnym trudem wypowiada się o tematach zupełnie mu obcych. Hipotezy snute przez tego pana są żałosne i szkodliwe – mamy ogromną nadzieję, że utrudnienia wynikające z jego działań nie wpłyną negatywnie na planowany czas następnych działań: tu choćby zwrotów depozytów powiększonych o 5%. Stosowne i pełne oświadczenie w tej sprawie pojawi się tu na dniach.

Przejdźmy jednak do ważnych tematów, czyli co tam w Rockwall słychać 

1.Jestesmy na ostatnim etapie zamykania firm i spraw w Polsce co oznacza że jesteśmy już bardzo blisko startu pakietów zwrotnych. Jeszcze zostało kilka formalności związanych z nowymi firmami oraz rejestracja i weryfikacja potrzebnych rzeczy do działania. Jesli NIC nie stanie na naszej drodze wszystko pójdzie zgodzie z planem i 105% zwrotu otrzymacie maksymalnie do 8 miesiecy. Oczywiście będziemy starać się jak najmocniej skrócić ten okres.
2. Rockwall 2.0 – testujemy procesy płatnicze, kończymy prace zespołów IT – już niedługo będzie dostępna do testów wczesna beta nowej platformy, w których mamy nadzieje weźmiecie udział.
3. Mimo, iż słyszymy wiele złych życzeń i intencji – staramy się wywiązywać z naszych obietnic – jesteśmy otwarci tak jak było wcześniej na współpracę z KNF, UOKiK i każda inną instytucja zainteresowaną tematem Rockwall Investment. To samo tyczy się oczywiście mediów, które w ramach pełnej rzetelności nie zwróciły się do nas po żaden komentarz w tej sprawie.

Na koniec dodać musimy jedno. NIKT, kto oficjalnie współpracował z RW, nie mógłby zasugerować sprzedaży domu czy branie jakichkolwiek kredytów lub pożyczek żeby mieć środki na działanie w naszej czy innej platformie tego typu. ZAWSZE mówimy, żeby operować kapitałem, który można stracić! To zawsze wiąże się z ryzykiem. ZAWSZE!

Pozdrawiamy!

Nie będę podsumowywał oświadczeń, opinie pozostawiam Wam.

Co się dzieje w Rockwall Investments z wypłatami

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Zdobądź za darmo Bitcoin w sieci EOS! Czy warto kopać SCC na własnym sprzęcie? TOP 10 Masternode – tydzień 12/2021 MyCointainer AIRDROP

Zdobądź za darmo Bitcoin w sieci EOS! Czy warto kopać SCC na własnym sprzęcie? TOP 10 Masternode – tydzień 12/2021 MyCointainer AIRDROP

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0] Zdobądź za darmo Bitcoin w sieci EOS! Bitcoin w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA