Z ostatniej chwili

Aplikacje motywujące dla biznesu. Jak zdobyć pieniądze na start biznesu. Firma na Wyspach Marshalla, korzyści. Zmieniamy adres strony na WordPressie. HTTPS

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

11 aplikacji motywujących do prowadzenia własnego biznesu

Motywacja jest czynnikiem nieodzownym przy prowadzeniu własnego biznesu. W momencie startu przygody z biznesem entuzjazmu i chęci do działania nie brakuje, ale z czasem zapał może wygasać. Zwłaszcza, jeśli nie wszystko idzie po myśli młodego przedsiębiorcy. Z pomocą przychodzą wówczas aplikacje, które pomagają odbudować właściwy poziom entyzjazmu i ochoty do pracy . Oto lista 11 najlepszych aplikacji motywacyjnych według serwisu Smallbiztrends.com.

Wonderful Day

Celem aplikacji jest motywowanie każdego dnia. Polega to na tym, że na kalendarzu oznaczone zostają zielonymi kropkami dni, kiedy udało się wszystkie plany zrealizować, a czerwonymi, kiedy zostały opuszczone obowiązki…

Czytaj więcej na: https://mambiznes.pl

Jak założyć biznes, gdy brakuje Ci pieniędzy na start?

Temat wybrałam nieprzypadkowo! Mało kto zaczynających realizację pomysłu biznesowego ma pełne środki na start. A przecież w miażdżącej części przypadków start jednak coś kosztuje. I co teraz? Co jeśli nie masz pieniędzy by wystartować? Pora usiąść i płakać czy może da się znaleźć jakieś rozwiązanie?

Wiadomo, że zdecydowanie to drugie 🙂

Dzisiejszy post to nie tylko tekst, ale i wideo. Poniżej udostępniam Ci zapis spotkania live, które przeprowadziłam na blogowym profilu na Facebooku. Polub, go jeśli nie chcesz przegapić kolejnego! (klik)

Kliknij w wideo i skomentuj je „MIEJSCA”, by otrzymać listę miejsc, w których znajdziesz swoich pierwszych klientów!…

Czytaj więcej na: http://www.theowner.co

Korzyści z założenia firmy na Wyspach Marshalla

Przedsiębiorca szukający rozwiązań, które zminimalizują obciążenia podatkowe w jego firmie, powinien zwrócić uwagę na korzyści wynikające z założenia spółki w jurysdykcjach podatkowych, w których przepisy fiskalne pozwalają redukować koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Jednym z bardziej konkurencyjnych państw stwarzających dogodne i bezpieczne warunki do prowadzenia działalności jest Republika Wysp Marshalla.

To niewielkie wyspiarskie państwo położone na Oceanie Spokojnym składa się z 1225 wysp znajdujących się w zachodniej części Pacyfiku w archipelagu wysp Mikronezji. Z uwagi na położenie polityczno-ekonomiczne Wyspy Marshalla nie tylko stanowią atrakcyjny kierunek wyjazdów turystycznych, lecz także przyciągają uwagę inwestorów i podmiotów gospodarczych z całego świata.

Koniunktura gospodarcza Wysp Marshalla

Formalnie Wyspy Marshalla uzyskały pełną autonomię dopiero w 1986 r., kiedy to weszło w życie porozumienie o wolnym stowarzyszeniu zawarte pomiędzy Republiką Wysp Marshalla a rządem Stanów Zjednoczonych…

Czytaj więcej na: https://mambiznes.pl

Jak zmienić adres strony na WordPressie?

Zmiana adresu naszej strony opartej o system WordPress jest mimo swojej prostoty jedną z najczęstszych czynności, które sprawiają problemy użytkownikom. Zmianę możemy dokonać na kilka różnych sposobów, jednak nieumiejętne wykonanie tej czynności może sprawić, że stracimy dostęp i funkcjonalność naszej strony. W poniższym artykule opiszemy kilka sposobów dzięki którym, zmiana adresu strony nie sprawi Wam żadnych problemów.

Na potrzeby poniższego artykułu zakładamy, że:

  1. Strona została umieszczona na serwerze,
  2. Zostały ustawione poprawne DNSy domeny,
  3. Zaimportowana została baza danych,
  4. Jedynym problemem, jaki pozostał do rozwiązania, jest zmiana adresu strony.
  5. Nasza stara domena to: staradomena.pl a nowa: nowadomena.pl…

Czytaj więcej na: http://www.seowordpress.pl

Przekierowanie z HTTP na HTTPS

W poprzednim artykule wyjaśniliśmy, czym jest przekierowanie 301. Przedstawiliśmy w jakich sytuacjach warto je wykorzystać oraz w jaki sposób je wdrożyć. Wspomnieliśmy o tym, jak ważne jest wdrożenie SSL na naszej stronie internetowej. W tym artykule chcielibyśmy się skupić na krokach jakie należy wykonać przy wdrażaniu bezpiecznego szyfrowania HTTPS dla naszej witryny.

Czym jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL jest certyfikatem bezpieczeństwa – Secure Socket Layer to rodzaj szyfrowania gwarantujący bezpieczeństwo danych dostępnych w naszej witrynie. Użytkownik korzystający ze strony, która posiada certyfikat bezpieczeństwa (graficznie wyróżnione zieloną kłódką) jest bardziej ufny, co do pozostawianych na stronie danych osobowych.

Google od kilku lat kładzie ogromny nacisk bezpieczeństwo – i zaczyna wymagać posiadania certyfikatu SSL nie tylko dla sklepów internetowych ale także dla innych stron www…

Czytaj więcej na: https://roiexperts.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Unikanie cyfr w adresach URL. Zgłoś swój startup blockchainowy! Zrób sobie www, programy. Pomysł na wpisy na blogu. Zwiększamy ruch na blogu

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Czy warto unikać cyfr w adresach URL? Adres URL  (ang. Uniform …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA