Z ostatniej chwili

Czas ładowania stron sklepu internetowego to pieniądz!

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Strona sklepu internetowego ładuje się dłużej niż 5 sekund? Czas zmienić sklep. Tak uważa 61 proc. internautów, według badania Incapsula.

Gdyby dekadę temu ktoś powiedział, że strona sklepu internetowego załadowała mu się w 5 sekund, pewnie wielu z nas z niedowierzaniem wykrzyknęłoby „ale szybko!”. Dziś, gdy witryna ładuje się 5 sekund, 61 proc. klientów zamyka kartę i szuka alternatywy. Ba, co piąty internauta nie czeka dłużej niż 3 sekundy. Tak wynika z badania firmy Incapsula.

Wymagania współczesnego klienta e-sklepu

„Klient nasz pan” – jeśli sklep internetowy chce działać według tej zasady i sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez użytkowników, to przede wszystkim musi zainwestować w porządne serwery. Dlaczego? Ponieważ aż 67 proc. respondentów przyznało, że zbyt wolno ładująca się strona (a w najgorszym przypadku: brak odpowiedzi) to wystarczający powód, by nie zainteresować się ponownie ofertą danego dystrybutora…

Fragment artykułu, więcej przeczytasz na: http://www.benchmark.pl

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Wzrost sprzedaży online z powodu pandemii. Optymalizacja sklepu internetowego. Jak tworzyć opisy produktów dla sklepu internetowego

Wzrost sprzedaży online z powodu pandemii. Optymalizacja sklepu internetowego. Jak tworzyć opisy produktów dla sklepu internetowego?

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Wzrost sprzedaży online z powodu pandemii na przykładzie 3 różnych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA