Z ostatniej chwili

Czas ładowania stron sklepu internetowego to pieniądz!

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Strona sklepu internetowego ładuje się dłużej niż 5 sekund? Czas zmienić sklep. Tak uważa 61 proc. internautów, według badania Incapsula.

Gdyby dekadę temu ktoś powiedział, że strona sklepu internetowego załadowała mu się w 5 sekund, pewnie wielu z nas z niedowierzaniem wykrzyknęłoby „ale szybko!”. Dziś, gdy witryna ładuje się 5 sekund, 61 proc. klientów zamyka kartę i szuka alternatywy. Ba, co piąty internauta nie czeka dłużej niż 3 sekundy. Tak wynika z badania firmy Incapsula.

Wymagania współczesnego klienta e-sklepu

„Klient nasz pan” – jeśli sklep internetowy chce działać według tej zasady i sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez użytkowników, to przede wszystkim musi zainwestować w porządne serwery. Dlaczego? Ponieważ aż 67 proc. respondentów przyznało, że zbyt wolno ładująca się strona (a w najgorszym przypadku: brak odpowiedzi) to wystarczający powód, by nie zainteresować się ponownie ofertą danego dystrybutora…

Fragment artykułu, więcej przeczytasz na: http://www.benchmark.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Jak założyć sklep internetowy Jak przyciągnąć uwagę do mojego sklepu Jak cashback i marketing afiliacyjny mogą pomóc w pozyskaniu klientów

Jak założyć sklep internetowy? Jak przyciągnąć uwagę do mojego sklepu? Jak cashback i marketing afiliacyjny mogą pomóc w pozyskaniu klientów?

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]8 kroków – jak założyć sklep internetowy? Chciałbyś rozpocząć sprzedaż …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA