Z ostatniej chwili

Czy cena Bitcoin’a osiągnie w krótkim czasie 5000$!? Szaleństwo wartości BTC w ostatnim tygodniu. Nowa polska giełda kryptowalut Beatcoin.pl!

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Czemu cena $5000 za Bitcoin wydaje się być osiągalna już za chwilę?

Bitcoin już nie raz pokazał niedowiarkom, że jego koniec jest daleki

Po serii mocnych spadków zapoczątkowanych w czerwcu obserwujemy zmianę trendu…

Czytaj więcej na: https://cryptonews.pl

Mining Bitcoin >

Bitcoin – cena w tydzień spadła do 1800$ i wzrosła do 2922$ w 7 dni !

Ostatni tydzień był pełen zawirowań na rynku kryptowalut ,które jak wiadomo podążają z reguły za kursem BTC. A Bitcoin ukazał dawno nie widziane oblicze rozpoczynając w piątek 14 lipca 2017 r. spadki w godzinach popołudniowych trwające przez weekend i częściowo poniedziałek. Od wtorku 18.07.2017 r. nastąpił zwrot i początkowo szybki (ale normalny wzrost) ,po czym od czwartku już ogromny wzrost na kursie. Dzisiaj mamy sobotę i od kilku godzin jest lekkie zawieszenie kursu pomiędzy 2750 – 2900$. Gdzie dokładnie nie wiadomo co się wydarzy dalej. Na wielu forach ,szczególnie jednym ,które śledzimy pojawiły się ciekawe teorie ,analizy, przewidywania nad którymi w dzisiejszym artykule chcielibyśmy się pochylić. Na początek jednak analiza zmian na kursie ostatniego tygodnia na bazie naszego profilu na FB – gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych kursach.

Kurs 8 lipca był już w trendzie spadkowym, delikatnie osuwał się o i większość społeczności rysowały analizy dotyczące potencjalnie możliwych wzrostów raczej ,aniżeli przewidywali spadki. Wszystko od lipca można powiedzieć kręci się dookoła SegWit i potencjalnych wzrostów właśnie z tym związanym. Poziom 2446$.

Czytaj więcej na: http://www.bitcoin.edu.pl

Beatcoin.pl – nowa polska giełda kryptowalut

Powstała nowa polska giełda kryptowalut – Beatcoin. Na giełdzie mamy trzy waluty fiat: PLN, EUR, USD i dziewięć kryptowalut: BTC, LTC, DOGE, DASH, XMR, ETH, ETC, ZEC, BCN.

Poprzez giełdę możemy opłacić rachunki, jest też program partnerski, dzięki któremu możemy zarabiać 25 % z prowizji pobieranej od polecanych użytkowników.

Beatcoin.pl nowa polska giełda krypto walu, w której nie musimy się weryfikować aby z niej korzystać. Transakcji możemy dokonywać przy użyciu 9 różnych kryptowalut Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Dash, Litecoin, DogeCoin , Zcash, Bytecoin. A w najbliższym czasie mają zamiar jeszcze wprowadzić NEM. Oczywiście strona jest w pełni w języku polskim. Wpłaty można dokonywać za pomocą Dotpay, Homepay, SMS, przelew tradycyjny, no i kryptowalutom. Na dodatek mają bardo profesjonalny support który błyskawicznie odpowiedział na liczne pytania.

Dane firmy Beatcoin.pl:

al. Aleja “Solidarności” 75/26 00-090 Warszawa

NIP: 5252703979

REGON: 366830666

KRS: 0000669361

Link do giełdy: beatcoin.pl

Poniżej cytat ze strony giełdy:

Beatcoin.pl to polska giełda Bitcoin oraz innych kryptowalut.

Zajmujemy się kryptowalutami prawie od początku ich istnienia i wiemy o nich wszystko. Nasza giełda korzysta z najwyższej klasy zabezpieczeń i jest sprawdzona pod tym kątem przez dwie niezależne, profesjonalne firmy zajmujące się stricte bezpieczeństwem sieciowym.

Uczestniczymy w rynku kryptowalut od wielu lat i bardzo dobrze wiemy czego brakuje poszczególnym giełdom. Naszym celem jest stworzenie giełdy idealnej – przyjaznej dla użytkownika. Chcemy by nasz system był możliwie jak najbardziej intuicyjny i pozwalał handlować każdemu, bez względu na giełdowe doświadczenie. Mamy świadomość tego, że edukowanie i pozyskiwanie nowych miłośników kryptowalut ma ogromny wpływ na kurs i zyski pochodzące z handlu nimi.

Za cel główny postawiliśmy sobie właśnie nauczenie ludzi korzystania z walut internetowych. Głęboko wierzymy, że kryptowaluty to przyszłość tego świata i chcemy dotrzeć z nimi tak daleko w świat, jak to tylko możliwe.

Giełda, którą właśnie odwiedzasz to pierwszy punkt na wielkiej mapie naszego planu rozwoju kryptowalut. Dołącz do nas już na początku naszej misji i (biernie lub czynnie) uczestnicz w powstawaniu sieci naszych projektów, które przyczynią się do spopularyzowania kryptowalut, dążąc przy tym do tego, by stały się one dla społeczeństwa już nie ogromną zagadką, a codziennością.

Zapraszamy Cię serdecznie do uczestnictwa w naszej misji, zacznij handlować już dziś!

Dostępne wersje językowe na stronie:

  • Język Polski,
  • Język Angielski.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

10 najlepszych monet POS – tydzień 332021. CREX24 zamyka się na Europę. Gdzie handlować monetami. Emeris cross chain DEFI

10 najlepszych monet POS – tydzień 33/2021. CREX24 zamyka się na Europę. Gdzie handlować monetami. Emeris cross chain DEFI

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]10 najlepszych monet POS – tydzień 33/2021 Ten raport obejmuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA