Z ostatniej chwili

Jak przesłać duży plik za darmo? Mavo – ogólnodostępna platforma do pisania webowych aplikacji

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Jak przesyłać duże pliki za darmo?

Szukasz szybkiego sposobu na wysłanie dużego pliku, który nie mieści się w limitach wiadomości e-mail? Prezentujemy siedem bezpłatnych metod wysyłania naprawdę dużych plików.

Wysyłanie plików jako załączników do wiadomości e-mail jest powszechną praktyką, ale zbyt duże pliki mogą irytować odbiorców, jeśli zapychają skrzynkę odbiorczą i spowalniają przesyłanie danych. Ponadto trzeba liczyć się z wieloma ograniczeniami rozmiarów pliki nakładanymi przez usługi poczty elektronicznej.

Na szczęście, dostępne są inne sposoby wysyłania dużych plików – i nie trzeba płacić ani grosza, aby z nich korzystać. Oto najlepsze bezpłatne usługi do wysyłania dużych plików.

1. WeTransfer

WeTransfer oferuje jeden z najprostszych i najbardziej bezpośrednich sposobów udostępniania plików. Usługa jest bezpłatna, nie wymaga rejestracji i umożliwia wysyłanie do 2 GB plików jednocześnie. Pliki można wysyłać z dowolną częstotliwością nawet do 20 osób naraz.

Link do pobrania udostępnianego pliku jest wysyłany pocztą elektroniczną i ważny przez siedem dni. Przesyłanie plików może być nieco powolne w godzinach szczytu, dlatego firma zaleca wykonywanie tej czynności w godzinach porannych lub po pracy, aby uniknąć okresu największego zagęszczenia ruchu internetowego.

2. MailBigFile

MailBigFile to kolejna szybka i łatwa usługa. Umożliwia wysyłanie wielu plików jednocześnie o rozmiarze do 2 GB. Odbiorca ma 10 dni na ich pobranie. Doświadczenie użytkownika nie jest tak estetycznie przyjemne jak w przypadku usługi WeTransfer, ale jest to kolejna dobra, bezpłatna usługa, która dobrze wykonuje swoje zadanie…

Czytaj więcej na: http://www.pcworld.pl

Mavo – nowa ogólnodostępna platforma do pisania webowych aplikacji

Dla deweloperów piszących webowe aplikacje – szczególnie takie, które odwołują się intensywnie do danych przechowywanych w chmurach – mamy dobrą wiadomość. Platforma Mavo, która pozwala mniej doświadczonym deweloperom tworzyć takie aplikacje, została udoskonalona i zyskała w ostatnich dniach status ogólnodostępnego rozwiązania znajdującego się w fazie beta.

Mavo to narzędzie, które pozwala tworzyć aplikacje HTML, zarówno statyczne jak i reaktywne, bez konieczności pisania kodu czy korzystania z usług serwera back-end.

Platforma jest doskonałym narzędziem dla mniej doświadczonych deweloperów, który mogą spróbować swych sił w projektowaniu webowych aplikacji. Z kolei bardziej doświadczeni mogą teraz przystąpić do jej testowania i sprawdzać czy nie zawiera rozwiązań, które należałoby poprawić…

Czytaj więcej na: http://www.computerworld.pl

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Bezpieczne przeglądarki internetowe, które zabezpieczą Twoją prywatność. Darmowy Ellp zautomatyzuje Twojego Windowsa

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Najlepsza przeglądarka internetowa dla prywatności i bezpieczeństwa w sieci Producenci …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA