Z ostatniej chwili

Microsoft szykuje trzy nowe wersje Windows 10, w tym wersję dla potężnych komputerów

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Microsoft może przygotowywać trzy nowe wersje Windows 10

Microsoft może mieć w planach trzy nowe wersje systemu Windows 10. Nowe wzmianki dla listy SKU dostrzeżono w wewnętrznym buildzie oprogramowania, który gigant z Redmond niechcący udostępnił w zeszłym tygodniu Insiderom. Tam dostrzeżono informacje o Windows 10 Pro for Advanced PCs, Windows 10 Pro N for Advanced PCs i Windows Server 2016 Serverrdsh.

Microsoft w zeszłym tygodniu udostępnił Insiderom poglądową kompilację Windows 10 z numerkiem 16212. Jej dystrybucję szybko wstrzymano, ale część osób pobrało system i co bardziej wnikliwi zaczęli mu się przyglądać z bliska. Po to, aby zobaczyć, czy gigant z Redmond czegoś nie ukrywa, a zdaje się, że to robi.

Na liście SKU dostrzeżono informacje o trzech nowych wersjach okienek i są to: Windows 10 Pro for Advanced PCs, Windows 10 Pro N for Advanced PCs i Windows Server 2016 Serverrdsh

Czytaj więcej na: http://www.komputerswiat.pl

Microsoft szykuje potężną wersję Windows dla potężnych komputerów

Co ciekawe, Microsoft zamierza wrócić do nazewnictwa sprzed 20 lat. “Windows for Workstations” kojarzy nam się z bardzo starymi wersjami systemu, które były instalowane głównie w firmach. Wyciekły właśnie informacje na temat jednego z ujawnionych wcześniej SKU, które aktualnie są w fazie przygotowania przez giganta – chodzi o wersję Windows przeznaczoną dla naprawdę potężnych maszyn.

Wcześniej mówiło się o Windows 10 Pro for Advanced PCs, teraz bardzo możliwe, że Microsoft wróci do używanego już wcześniej „Workstations”. Jak wskazuje przede wszystkim pierwsza nazwa, ten Windows powinien się znaleźć głównie na sprzętach klasy serwerowej, gdzie korzysta się z bardzo pojemnych nośników danych, a także gdzie wymagana jest bezkompromisowa wydajność. Intencją giganta jest dostarczenie zainteresowanym klientom takiego oprogramowania, które bez trudu poradzi sobie z dużymi ilościami pamięci RAM oraz obsługą wielu procesorów. Ważne jest również to, aby oddać klientom technologie służące do sprawnego zarządzania danymi – stąd też w nowej wersji Windows szykuje się sporo zmian dedykowanych zastosowaniom profesjonalnym…

Czytaj więcej na: http://antyweb.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Windows 10 kilka dobrych porad. Firefox będzie instalowany standardowo w Windows. Windows integruje się z Androidem i iOS?

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Windows 10: Najlepsze porady, które mogą Ci się przydać W …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA