Z ostatniej chwili

Windows 10 kilka dobrych porad. Firefox będzie instalowany standardowo w Windows. Windows integruje się z Androidem i iOS?

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Windows 10: Najlepsze porady, które mogą Ci się przydać

W ostatecznym rozrachunku Windows 10 ten ma więcej zalet niż wad – a wady można poprawić. Pokazujemy, jak sprawdzać aktualizacje i usprawnić włączanie programów w Windows 10 oraz dostosować system do siebie.

Wykorzystanie znacznej części olbrzymiego potencjału najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu wcale nie wymaga technicznej wiedzy na akademickim poziomie. Wystarczy po prostu umiejętnie korzystać z konkretnych funkcji. Jest tylko jeden szkopuł – trzeba wiedzieć, jakie to funkcje i gdzie się znajdują. Z pomocą przychodzą nam konkretne i łatwe do zastosowania wskazówki. Kilka chwil poświęconych na zastosowanie przedstawionych tu podpowiedzi zwiększy komfort korzystania z systemu, ułatwi dostęp do ukrytych ustawień i spowoduje zauważalne wydłużenie czasu pracy na laptopie zasilanym z baterii. Same korzyści bez ryzyka – aż grzech nie skorzystać!…

Czytaj więcej na: http://www.komputerswiat.pl

64-bitowy Firefox będzie domyślnie instalowany w 64-bitowym Windows

Mozilla poinformowała na własnym blogu o zmianach, które dotyczą przeglądarki Firefox instalowanej w 64-bitowych systemach Windows. Od teraz będzie tam domyślnie instalowana 64-bitowa wersja programu. To pozwoli m.in. na zwiększenie niezawodności i zmniejszenie nieoczekiwanych zamknięć Firefoksa.

Użytkownicy 64-bitowych wersji okienek do tej pory mogli sami zdecydować, czy zainstalują 32- czy 64-bitową wersję Firefoksa. Mozilla doszła jednak do wniosku, że czas najwyższy, aby w 64-bitowych Windowsach domyślnie instalowana była przeglądarka w tej wersji.

Mozilla twierdzi, że 64-bitowy wariant jej przeglądarki cechuje się znacznie lepszą niezawodnością

Czytaj więcej na: http://www.komputerswiat.pl

Na takie zmiany czekamy. Windows coraz bliżej Androida i iOS

Microsoft zmienia swoją strategię. Mobilny Windows staje się jedynie ciekawostką, za to desktopowa wersja ma ochotę na totalną dominację na rynku. Można to osiągnąć na wiele sposobów, między innymi integrując platformę z innymi, najpopularniejszymi systemami. Mowa oczywiście o Androidzie i iOS.

O planach wdrożenia bliższej współpracy Windowsa z mobilnymi platformami Google i Apple słyszeliśmy jakiś czas temu. Deklaracje padły między innymi podczas konferencji Build 2017, na której poznaliśmy zamiar udostępnienia uniwersalnego schowka…

Czytaj więcej na: http://antyweb.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Windows 10: szykują się poważne zmiany, Fall Creators Update bez starych rozwiązań, licencja nie dla każdego urządzenia.Ubuntu co po instalacji?

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Początek poważnych zmian w Windows 10. Microsoft udostępnił nową wersję poglądową …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA