Z ostatniej chwili

Noworoczna promocja specjalna na wydobycie Ethereum w Genesis Mining

Ocena czytelników
[Głosów: 1 Ocena: 5]

Drodzy górnicy,

Rok 2017 był niesamowity. Biorąc pod uwagę fakt, że Bitcoin osiągnął rekordowy poziom około 20 000 USD pod koniec roku, przez co było wiele powodów do ekscytacji. A dzięki wielu nowym możliwościom pojawiającym się na lewo i prawo łatwiej jest każdemu zobaczyć, na co ten rynek stać.

Aby dać osobisty pogląd na szaleństwo w tej branży, Genesis Mining nagrał wideo dotyczące roku 2017 i tego, co ma nadejść dla Ciebie i marki w 2018 roku! Jako bonus dodali także wycieczkę do jednego z ich obiektów górniczych, który został niedawno ukończony!

Możesz obejrzeć 12-minutowe wideo:

Dodatkowo, z przyjemnością informuję, że Genesis Mining ma nową promocję na wydobycie Ethereum dla wszystkich dotychczasowych i nowych klientów! Jeśli kupiłeś jakikolwiek hashpower w Genesis Mining, w 2017 roku, możesz nabyć dodatkową moc wydobywczą trochę wcześniej niż ktokolwiek inny! Jest to dowód wdzięczności za zaufanie do marki, ponieważ codziennie firma stara się podnosić jakość usług dla swoich klientów. Po tym, jak wszyscy dotychczasowi inwestorzy dokonają zakupu dodatkowych kontraktów wydobywczych ETH, sprzedaż zostanie otwarta dla wszystkich w ciągu kilku dni!

Rozpocznij Swoją Przygodę z Bitcoinem >

Chciałbym również zauważyć, że ze względu na rosnącą liczbę transakcji dla każdego Blockchaina, Genesis Mining podniósł nieznacznie próg cenowy i progi minimalnej wypłaty dla Ethereum. Zrobiono to, aby poprawić wypłatę, i żeby urobek nie został „zjedzony” przez bieżące opłaty za transakcje sieciowe.

Od początku Genesis Mining nastawił się na wydobycie Ethereum, a wielu z Was może zapytać się, co się stanie z umową na wydobycie, gdyby Ethereum przeszło na Proof of Stake w przyszłości.

Firma zapewnia:

Będziemy nieustannie dodawać nowe kryptowaluty GPU, co pozwoli nam to na dodanie puli wydobywczych kryptowalut wydobywanych tą metodą. Pozwoli to Wam na wydobycie tych tokenów, które najbardziej chcesz w tym procesie wydobywać. Rynek wydobywczy monet na bazie GPU ciągle się rozwija i Genesis Mining pracuje nad zapewnieniem jak największej ilości dostaw! Tak więc, jeśli POS zostanie zainicjowany przed końcem okresu obowiązywania umowy ETH przed okresem dwuletniej umowy, będziecie mogli przełączać się i kopać inne kryptowaluty!

Trzeba zauważyć, że Genesis Mining dodał do Bitcoin Gold (BTG) jako rodzimą opcję wydobycia do umów Zcash (algorytm równorzędny) i jako automatycznie sprzedaną opcję dla wszystkich innych typów kontraktów! W ciągu najbliższych tygodni firma planuje na bieżąco dodawać kolejne monety do wydobywania metodą GPU 🙂 .

Więcej o Genesis Mining poczytasz tutaj >

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA