Z ostatniej chwili

TextBookers – teksty SEO. Jak pisać teksty na blogu? Strony responsywne czy adaptywne? Jak szybko znaleźć dobry temat na bloga?

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

TextBookers – Teksty SEO i Wysokiej jakości

Współpraca z copywriterami jest nieodłącznym elementem związanym z SEO. Istnieją platformy, których zadaniem jest ułatwienie zamawiania tekstów. Sprawdźmy jedną z nich – TextBookers.

Skąd zamawiać treści?

Treści możemy zamawiać bezpośrednio u copywriterów lub na platformach, które skupiają copywriterów. Jeśli mamy już swoich zaufanych copywriterów to nie musimy martwić się o brak tekstów. Czasami jednak potrzebujemy czegoś na szybko, a wszyscy nasi copywriterzy są mocno zapracowani. Z pomocą mogą nam przyjść platformy do zamawiania tekstów jak np. Textbookers. Jakie możliwości daje nam ta platforma?

Textbookers pozwala na zamówienie Tekstów SEO oraz tekstów Wysokiej jakości

Czytaj więcej na: https://bugno.net

Jak pisać lepsze wpisy na blogu, czyli dobre nawyki każdego blogera

Zobacz, jak pisać lepsze wpisy na blogu i przyciągnąć więcej wartościowych odbiorców do swojego bloga lub strony internetowej. Poznaj nasze wskazówki.

Wiem, że blogowanie może być bardzo męczące i ciężkie, ale czytasz ten wpis, ponieważ chcesz wiedzieć, jak pisać lepsze wpisy na blogu. Od razu muszę Cię sprowadzić na ziemię, gdyż sukces w blogowaniu nie spada ot tak z nieba.

Dlatego od samego początku należy wpoić sobie do głowy, że blogowanie oznacza dużo pracy. Nie jest to tylko chęć dzielenia się swoją wiedzą z gronem odbiorców, ale także prawdziwa misja.

Wobec tego, jeżeli chcesz być profesjonalnym blogerem, musisz zacząć od dobrych nawyków.

Oto kilka z nich.

Buduj pozytywne relacje ze wszystkimi odbiorcami

Sukces w blogowaniu to również przyjazna więź ze wszystkimi czytelnikami. Dlatego dobrym nawykiem jest ciągła rozmowa z odbiorcami i nawiązywanie z nimi nici porozumienia i koleżeństwa…

Czytaj więcej na: http://mobiletry.com

Strony responsywne czy adaptywne – podstawowe różnice

Oprócz witryn responsywnych, dynamicznie dopasowujących swoją zawartość do rozmiaru ekranu, istnieje jeszcze jedna metoda projektowania stron – adaptywna. Stworzone w ten sposób strony często błędnie nazywane są również witrynami responsywnymi, a pojęcia te znacznie się od siebie różnią. Jakie są zalety oraz wady obu tych rozwiązań i które jest lepsze – strony responsywne czy adaptywne?

Najważniejsze różnice

Na samym początku warto krótko wyjaśnić, na czym polegają obie te metody projektowania stron internetowych. Tak zwane responsive web design (RWD) oraz adaptive web design (AWD) powstały w głównej mierze z uwagi na faktu, że coraz więcej użytkowników internetu korzysta z niego za pomocą urządzeń mobilnych – telefonów czy tabletów.

Zarówno RWD jak i AWD mają to samo zadanie – dopasować zawartości witryny do urządzenia, na którym jest ona wyświetlana. Jednak dzieje się to na różne sposoby…

Czytaj więcej na: https://www.emarketing.pl

Jak znaleźć popularne tematy na blog? – 8 szybkich sposobów

Jak znaleźć popularne tematy na blog i przygotować sobie listę wpisów na kilka kolejnych miesięcy? Sprawdź nasze sposoby i pokonaj brak weny twórczej.

Każdy z nas od czasu do czasu przechodzi chorobę zwaną „całkowitym brakiem pomysłów na kolejne wpisy”. Ciągłe wymyślanie nowych tematów może niekiedy przyprawiać o ból głowy, dlatego też przygotowałem kilka szybkich sposobów na temat tego, jak znaleźć popularne tematy na blog.

Zamiast przedstawiać kolejną listę ogólnych pomysłów na wpis, postanowiłem pokazać Ci miejsca, gdzie tak naprawdę znajdziesz inspiracje, co z pewnością szybciej pomoże przezwyciężyć brak weny oraz pomysłów.

Jeżeli postawisz na któryś z tych sposobów, będziesz w stanie szybko znaleźć popularne tematy na blog w ciągu maksymalnie 30 minut…

Czytaj więcej na: http://mobiletry.com

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Unikanie cyfr w adresach URL. Zgłoś swój startup blockchainowy! Zrób sobie www, programy. Pomysł na wpisy na blogu. Zwiększamy ruch na blogu

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Czy warto unikać cyfr w adresach URL? Adres URL  (ang. Uniform …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA