Z ostatniej chwili
Nano za free !!! Zdecentralizowane finanse DeFi, czy PoS i Masternody Divi – uproszczenie szyfrowania i renderowanie. Hack Simple Pos Pool!
Nano za free !!! Zdecentralizowane finanse DeFi, czy PoS i Masternody Divi – uproszczenie szyfrowania i renderowanie. Hack Simple Pos Pool!

Nano za free !!! Zdecentralizowane finanse DeFi, czy PoS i Masternody? Divi – uproszczenie szyfrowania i renderowanie. Hack Simple Pos Pool!

Ocena czytelników
[Głosów: 3 Ocena: 5]

Nano za free !!!

Lubimy wracać do dobrych projektów kryptograficznych, a jak można monety pozyskać za free, to jeszcze lepiej. Dzisiaj znów projekt Nano, ale i nie tylko…

Dołącz do Quicrypto, aby zarobić darmowe Bitcoin (BTC) lub dowolną kryptowalutę.

Quicrypto oferuje idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zarabiać Bitcoin (BTC), Nano i inne kryptowaluty bez wydawania pieniędzy. Zapewniają wiele unikalnych sposobów zarabiania pieniędzy w postaci BTC lub dowolnej kryptowaluty.

W przeciwieństwie do wydobywania bitcoinów, bardzo proste jest zarabianie bitcoinów za pomocą Quicrypto. Wykonuj proste, nagradzane zadania i odbierz darmowe bitcoiny lub inne krypto. Nie musisz zajmować się skomplikowanym wydobywaniem bitcoinów ani wydawać pieniędzy na nie!

Prosty samouczek poprowadzi Cię, dopóki nie zgłosisz swojego pierwszego krypto w swoim osobistym portfelu bitcoin (lub portfelu nano). Wystarczy sześć prostych kroków, aby zarabiać pieniądze w formie kryptowaluty i wysyłać je do portfela bitcoin…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Zdecentralizowane finanse DeFi, czy PoS i Masternody?

Stakowanie polega na zdobywaniu nagrody poprzez utrzymanie bezpieczeństwa sieci w ekosystemie blockchain. Podczas gdy projekty DeFi skupiają się głównie na aktywnym zdecentralizowanym handlu depozytami zabezpieczającymi, pożyczaniu tokenów.

Debata na temat stawiania kontra DeFi (pożyczki w sieci) pokazała, że ​​stawianie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa sieci, ponieważ nawet niektóre najlepsze projekty DeFi polegają na tyczeniu. Jednak projekty DeFi przez pewien czas były uważane za intratne, przez co ludzie rezygnują z zawierania umów na pożyczki, aby zwiększyć swoje zyski.

Sieci ProF-of-Stake (PoS) oferują więcej korzyści niż sieci Proof-of-Work (POW), co widać w nadchodzącej migracji Ethereum do protokołu konsensusowego PoS. Przyczyniło się to do wzrostu popularności stawiania kryptowalut, a oto niektóre z głównych powodów, dla których warto rozważyć stawianie na DeFi w inwestycjach w kryptowaluty.

DEFI ETH

Pasywny dochód

Istnieją cztery sposoby, w jakie ludzie mogą uczestniczyć w tyczeniu; bezpośrednio na protokole, uruchamiając masternodes, dołączając do pul masternode lub staking poprzez zewnętrzne usługi tyczenia.

Z tych trzech tylko uruchomienie masternode wymagałoby aktywnego zaangażowania, a nawet wtedy możesz powierzyć pulą uruchomienia swojego masternode

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Gdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode

Divi – uproszczenie szyfrowania i renderowanie, do użytku przez wszystkich!

Technologia Blockchain sprawia, że ​​codzienne życie jest znacznie łatwiejsze dla wszystkich, zapewniając natychmiastowe i tanie transakcje w dowolnym miejscu na świecie za pomocą kliknięcia przycisku i bez potrzeby pośredników, takich jak banki, ale dlaczego nie jest już używana przez wszystkich?

Co powstrzymuje nowych ludzi od korzystania z krypto jako sposobu płatności i dlaczego większość nadal korzysta z tradycyjnych banków, które wykorzystują 40-letnią technologię do dokonywania przekazów pieniężnych i pobierają wysokie opłaty tylko za zmianę kilku numerów na kontach?

Największą przeszkodą jest łatwość użycia. Prawie wszyscy potrzebują pomocy przy pierwszej transakcji kryptograficznej, a wiele osób traci tysiące dolarów, nawet jeśli popełnią niewielki błąd. Z tego powodu potrzeba trochę czasu, aby poczuć się komfortowo w korzystaniu z tej technologii, nawet dla osób, które codziennie korzystają z komputerów.

Ale Divi opracowuje produkty, które naprawdę ułatwiają korzystanie z tej formy płatności. Przyjrzyjmy się, jak Divi to osiąga…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Hack Simple Pos Pool! NEWS: Flits, Harcomia, SocialSend, StakeCube

Simple Pos Pool

Informacja z kanału Discord Simple Pos Poll o ataku hakerskim, na razie brak jakichkolwiek szczegółów:

Nie ma delikatnego ani miękkiego sposobu, aby powiedzieć ci, co muszę powiedzieć. Niestety zostaliśmy zhakowani i próbujemy zabezpieczyć pozostałe monety. Możesz zobaczyć duże ruchy monet, a większość z nich to my, inne ruchy to ktoś inny. Przyczyna nie jest na razie znana i priorytetowo traktujemy pozostałe salda oraz kontakt z twórcami monet w celu znalezienia sposobu rozwiązania problemu. Wszelkie monety dev z wymienionych monet, skontaktuj się z nami, jeśli nie skontaktowano się z Tobą. Informacje dla użytkowników pojawią się później. Daj nam trochę czasu, aby zobaczyć, jak nas to dotknęło. Rozumiem, że wszyscy jesteście teraz zaniepokojeni, ale to jedyna informacja, którą mogę wam teraz podać.

Zespół SPP nie kontaktuje się w tej chwili z poszczególnymi użytkownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej ani DM. Uważaj, ktoś może spróbować wykorzystać tę obecną sytuację do własnych celów…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Zdobądź darmowe kryptowaluty – CraneFive

Wybierz swoją ulubioną monetę i zacznij zarabiać! Ilość darmowej monety, którą otrzymasz, będzie zależeć od liczby, którą wylosujesz w CraneFive. Ponadto posiadając kupony możesz zdobyć ich o wiele więcej…

Możesz wracać i grać co 15 minut, aby za każdym razem wygrywać dodatkową darmową kryptowalutę!…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Wyniki konkursu oraz zapowiedź kolejnego!

Pamiętacie, 29 maja ogłosiliśmy konkurs w artykule „INTEREST StakeCube – pomnażaj BTC, LTC i DOGE! AIRDROP RAPIDS od CryptoMining”.

W sobotę 6 czerwca wylosowaliśmy zwycięzcę, gratulacje z naszej strony.

Więcej dowiesz się u źródła >>

10 najlepszych projektów crypto PoS i Masternode, które osiągnęły najlepsze wyniki – maj 2020 r.

Aktywa osiągające najlepsze wyniki w minionym miesiącu, wszystko na twoją korzyść…

Raport z maja pokazuje optymistyczne zarobki przez dwa kolejne miesiące z rzędu. Aktywa osiągają wysokie wyniki o 134,88% najwyższego poziomu do 38,46% najniższego poziomu w przypadku 10 najlepszych aktywów dostępnych do obstawiania np.: MyCointainer.

Zidentyfikowano dwa aktywa o znacznym wzroście o trzycyfrowym zysku, a mianowicie Particl i MonetaryUnit. Particl (PART) z podwyżką o 134,88% na pierwszym miejscu . PART został ogłoszony jako jeden z cotygodniowych liderów podczas miesięcznej stawki. Podobnie MonetaryUnit (MUE) uplasował się na drugim miejscu ze 103,87% wzrostem.

Na trzecim miejscu mamy Divi (DIVI) z zyskiem 97,03%. DIVI przez dwa kolejne miesiące udowodnił, że jest jednym ze stałych aktywów o obfitych zyskach…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE. Dwa rewolucyjne projekty górnicze SIMPLE POS POLL i StakeUnited

NEWS: CSPN, SINOVATE, PIVX, TRON, ENERGI, TELOS, ZCOIN, PHORE, DIVI

CSPN

ZAPISZ DATĘ: FORK NA BLOKU 767,400 (czwartek, 11 czerwca, ok. 12 wieczorem czasu wschodniego).

Programiści przez wiele dni i godzin testowali nowy portfel i blockchain,  są zadowoleni ze stabilności rozwiązania.

Oznacza to, że mogą przejść do przodu z forkiem i ustawić datę Snapshot, która nastąpi w bloku 767,400(Czwartek, 11 czerwca, około godziny 12 czasu wschodniego).

Nowy portfel CSPN 2.0 zostanie wydany następnego dnia po Snapshot: piątek, 12 czerwca…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Jak zacząć w świecie kryptowalut? LEKCJA 1

Rozpoczynamy serie lekcji dla osób, które zaczynają raczkować w świecie kryptowalut. Wszystkie lekcje będą w formie wideo z linkami pod filmem do poszczególnych artykułów na naszej stronie…

Dzisiaj trochę teorii o portfelach, przeglądarce BRAVE no i oczywiście bezpieczeństwie środków. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Więcej dowiesz się u źródła >>

Flits, Harcomia i SocialSend – nowe projekty na platformach PoS i Masternode

Flits

Mamy teraz na liście Zenzo na Flits!

zenzo FLITS

 

Teraz możesz bezpiecznie hostować swój masternode ZNZ w zdecentralizowanej aplikacji masternode!

Sprawdź ich projekt:

Twitter: https://twitter.com/zenzo_ecosystem

Strona internetowa: https://zenzo.io/

Discord: https://discord.zenzo.io/

Telegram: https://telegram.zenzo.io/

Pobierz aplikację Flits: TUTAJ…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

POS Staking faucets 2

NEWS: DAPS, Bitcoin 2, Telos, LOKI, BitGreen

DAPS

DAPS można ponownie zamienić na ponad 200 kryptowalut!

Depozyty DAPS do Twojego portfela SWFT są teraz szybsze! Od 200 potwierdzeń do 100 potwierdzeń!

Ciesz się korzystaniem z SWFT Blockchain!…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Bitcoin po 150 000 USD – prognozuje kolejny analityk

Jeden z niewielu analityków kryptowalut, którzy prawidłowo oszacowali spadki na bitcoinie w 2019 r., mówi, że wierzy, że BTC przygotowuje się teraz do ostatecznego wyjścia z długoterminowego trendu niedźwiedzi, który rozpoczął się około dwa i pół roku temu…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Bitcoin będzie kosztował 150 tys. USD, Ether 9 tys. USD – uważa współzałożyciel Blockfyre

Współzałożyciel Blockfyre uważa, że ​​hossa powróci na rynek kryptowalut. Jest zdania, że bitcoin wzrośnie o 1400 proc., aby osiągnąć cenę 150 000 USD, a Ether i inne solidne altcoiny osiągają jeszcze bardziej imponujące wyniki…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Firmy i hostingi świadczące usługi portfeli POS i Masternode

Bitcoin: notowania powyżej 9800 USD. Nowy model przewiduje dno w 2020 r. i rajd w 2022 r.

Bitcoin: notowania kryptowaluty utrzymują się powyżej 9800 USD, zyskując 2% w ciągu ostatnich 24 godzin. Tymczasem popularny analityk stworzył nowy model wyceny BTC. Zgodnie z jego obliczeniami, BTC może znacznie spaść do końca tego roku, zanim w 2022 r. rozpocznie kolejny rajd byka…

Więcej dowiesz się u źródła >>

PlanB: bitcoin wchodzi w strefę, która poprzedziła 8066% bull run

PlanB twierdzi, że Bitcoin oficjalnie wszedł w strefę, która poprzedzała każdy z dotychczasowych, parabolicznych rajdów byków…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Bitcoin a Pentagon: USA analizowały użycie BTC w „Zbellion”

Dziś w USA trwają manifestacje dot. śmierci George Lloyda. Okazuje się, że w 2018 r. Pentagon przygotował grę wojenną, której scenariusz mocno przypomina to, co dziś dzieje się na ulicach amerykańskich miast. Istotną rolę w scenariuszu miał odegrać Bitcoin…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

Bitcoin to obecnie najlepsze zastosowanie blockchaina – uważa była wiceprezes Banku Ludowego Chin

Była wiceprezes Banku Ludowego Chin (PBoC), Wu Xiaoling, zwróciła teraz uwagę na to, co sama nazywa „sukcesem komercyjnym” bitcoina (BTC). We wstępie do książki „Talking to Top Cadres about Digital Currencies”, napisała, że kryptowaluta jest jak dotąd najbardziej udaną komercyjną aplikacją, która jest oparta  na blockchainie…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Bitcoin z ATH w tym roku – prognozuje Bloomberg

Ostatni okres to czas, gdy coraz więcej znanych analityków i ekspertów ponownie wypowiada się nt. ceny BTC. Zdaniem większości bitcoin będzie teraz już zyskiwał na wykresie. Pracownik Bloomberga uważa nawet, że w tym roku za 1 BTC będziemy płacili aż 20 000 USD, czyli obecne ATH. Uważa, że weszliśmy w nowy cykl, którego częścią będzie nowa bańka spekulacyjna…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Bitcoin po 75 000 USD już za kilka tygodni – prognozuje analityk kryptowalutowy

Bitcoin po 75 000 USD? I to „w ciągu tygodni”? Jeden z analityków stwierdził, że jest to realne. Chodzi o pewien schemat sprzed paru lat…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Jak inwestować w kryptowaluty Jak szybko pozyskać Bitcoina do inwestycji kryptowalutowych Poradnik krok po kroku

Bitcoin za betonowym murem? Miliarderzy ukryli swoje klucze do BTC w… bunkrach

Gdybyśmy powiedzieli Wam, że za potężnymi drzwiami oraz ścianami ze zbrojonego betonu znajdują się serwery przechowujące klucze do fortuny w Bitcoinach, uwierzylibyście?…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Rosyjski górnicy BTC ukradli prawie 6,6 miliona dolarów w energii elektrycznej

Nielegalnie zbudowane elektrownie, zmanipulowane liczniki energii i podziemne farmy kopiące BTC – to rynek kryptowalut w Rosji. Krypto-górnicy mogli za pomocą takiej infrastruktury ukraść prawie 6,6 miliona dolarów (450 milionów rosyjskich rubli), twierdzi państwowa firma energetyczna Rosseti…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Dlaczego ludzie kupują Bitcoina? Oto kilka powodów!

Jedni nazwą najpopularniejszą kryptowalutę bańką, inni oszustwem, a kolejni przełomem technologicznym! Dlaczego tak wiele osób kupuje Bitcoina, podczas gdy wokół panują mieszane opinie? Oto prawdziwe powody!…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Przeglądarka internetowa Brave rozpoczęła nowe, przełomowe współprace

Przeglądarka Brave współpracuje od teraz z japońską drużyną e-sportową i koreańską grupą pop. Firma chce zaoferować też nową, japońską wersję przeglądarki…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

brave przeglądarka

Brave pod ostrzałem kryptowalutowej społeczności ze względu na kontrowersyjną funkcję

Brave znalazło się pod ostrzałem kryptowalutowej społeczności, ze względu na swój kontrowersyjny sposób zdobywania poleconych. Przeglądarka automatyczne wypełniała pasek adresu linkiem partnerskim, gdy użytkownik próbował wejść na stronę internetową giełdy Binance. Dyrektor generalny Brave obiecał, że „błąd” zostanie szybko poprawiony…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Joe Rogan zaczął korzystać z Brave

Przeglądarka Brave zdobywa coraz większą popularność. Jednym z jej nowych fanów jest znany podcaster Joe Rogan. Tym samym gwiazda internetu dołącza do stale rosnącej społeczności internautów, dla których czymś najważniejszym jest prywatność surfowania w sieci…

Więcej dowiesz się u źródła >>

BitBay zmienia zasady programu partnerskiego. Aż do 80%

Już od poniedziałku, 8 czerwca 2020 roku, w Programie Partnerskim BitBay obowiązują nowe warunki, dzięki którym najlepsi będą zarabiać więcej. Dużo więcej!…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Giełda Bitbay 2

“Kryptowalutowe miasto” Akona powstanie do 2029 r. Kontrakt na budowę Akon City podpisany

Akon City, futurystyczne miasto napędzane odnawialną energię i kryptowalutą Akoin, powstanie do 2029 roku i może pochłonąć nawet 6 miliardów dolarów – wynika z ogłoszenia. Kontrakt na budowę “kryptowalutowego miasta” ogłoszonego przez znanego rapera Akona, przyznano amerykańskiej firmie KE International…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Tether prześcignie Ether – uważa Bloomberg

Z raportu Bloomberga, który przedstawia perspektywy rynku kryptowalut, wynika, że kontrowersyjny stablecoin Tether prześcignie Ether pod względem kapitalizacji rynkowej. Ponoć to jedynie kwestia czasu…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Górnicy Ethereum otrzymali 60% więcej opłat niż górnicy Bitcoin

Rosną opłaty transakcyjne w sieci Ethereum. Wraz z nimi rośnie popyt na inteligentne kontrakty i transfery ETH…

Więcej dowiesz się u źródła >>

120 000 portfeli Ethereum gotowych na staking ETH 2.0

Dane z Arcane Research i Nansen AI pokazują, że liczba portfeli Ethereum z co najmniej 32 ETH (limitem stakingu w ramach ETH 2.0), wzrosła w tym roku o 13%…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Fundusze hedgingowe z przytupem wchodzą na rynki akcji

Dotychczasowe potężne odbicie giełdowe, z którym mamy do czynienia od połowy marca, było napędzane przez inwestorów indywidualnych. To się jednak zmienia, a do gry wchodzą fundusze hedgingowe…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Voice, blockchainowa platforma społecznościowa warto ponad 150 mln USD, wystartuje w lipcu

Block.One uruchomi swoją platformę mediów społecznościowych przed pierwotnie planowanym terminem. Chodzi o Voice, platformę mediów społecznościowych twórców EOS. Ta ma zostać uruchomiona 4 lipca…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

Pomnażaj dywidendy, kupuj, sprzedawaj i płać za pomocą portfela Crypto.com

39% nowych firm fintechowych w Hongkongu działa w oparciu o blockchain

Firmy oparte o technologię blockchain w coraz większym stopniu dominują rynek finansowy w Hongkongu. 39% nowych firm fintechowych, które rozpoczęły swoją działalność w ubiegłym roku, było opartych na łańcuchach bloków…

Więcej dowiesz się u źródła >>

Powstanie film o braciach Winklevoss

Bliźniacy Winklevoss opowiedzą swoją historię dot. BTC na srebrnym ekranie. Film „Bitcoinowi miliarderzy” powstanie przy współpracy z firmą byłego prezesa Warner Bros…

Więcej dowiesz się u źródła >>

 

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

10 najlepszych monet POS – tydzień 332021. CREX24 zamyka się na Europę. Gdzie handlować monetami. Emeris cross chain DEFI

10 najlepszych monet POS – tydzień 33/2021. CREX24 zamyka się na Europę. Gdzie handlować monetami. Emeris cross chain DEFI

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]10 najlepszych monet POS – tydzień 33/2021 Ten raport obejmuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA