Z ostatniej chwili
Jak inwestować w kryptowaluty Jak szybko pozyskać Bitcoina do inwestycji kryptowalutowych Poradnik krok po kroku

Jak inwestować w kryptowaluty? Jak szybko pozyskać Bitcoina do inwestycji kryptowalutowych? Poradnik krok po kroku

Ocena czytelników
[Głosów: 17 Ocena: 5]

Wiele znajdziecie poradników w Internecie dotyczących tematów dotyczących pytania „jak inwestować w kryptowaluty”. Choć nie wszystkie w łopatologiczny sposób opisują krok po kroku jak to zrealizować.

W tym artykule spróbuję wam w sposób zrozumiały opisać jak szybko  zainwestować w kryptowaluty. Przypominam inwestowanie w kryptowaluty obarczone jest ryzykiem straty lub zyskiem kapitału. W związku z powyższym proponuję obserwować rynek. Na dzień pisania artykułu Bitcoin w sposób szybki zyskiwał na wartości.

Jakie kryptowaluty wydobywać metodą PoS lub Masternode. Ranking Masternode

Ponadto trzeba nadmienić, że coraz więcej krajów dąży do regulacji kryptowalut…

Ale na te pytania znajdziecie odpowiedzi w dziale KRYPTOWALUTY.

Zadam wam pytanie, czy umiecie dokonywać przelewów za pomocą bankowości internetowej?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to już macie 50% sukcesu w operacjach na kryptowalutach. To prawie wygląda tak samo.

Jak szybko zakupić Bitcoina, czyli pozyskać środki do inwestycji

Tutaj sposobów jest dość dużo np.: klikanie w reklamy za BTC, kraniki (na giełdzie CREX24 takie coś znajdziecie) i sprzedaż innej kryptowaluty za BTC, przeglądarka CryptoTab Browser  kopanie Bitcoina na własnym komputerze itp. Są to dość długotrwałe działania, by zdobyć Bitcoina do inwestycji, ale dla wytrwałych i to nie stwarza problemu 😉

Najprostszym sposobem i bardzo szybkim jest zakup kryptowaluty na tzw. giełdzie kryptowalut. Ja przedstawię ten sposób na naszej „polskiej” giełdzie jaką jest BitBay.

Link do giełdy BitBay

Giełda pozwoli nam zakupić za tzw. złotówki  „króla kryptowalut – BITCOINA”.

A więc do rzeczy:

  • Rejestrujemy się na giełdzie BITBAY.
  • Po zweryfikowaniu konta, gdzie instrukcje otrzymacie państwo na platformie oraz w przesłanym mailu przechodzimy do pulpitu głównego.

Jak inwestować w kryptowaluty Bitbay Panel Główny

  • Przechodzimy do zakładki portfele, wybieramy PLN, a następnie wpłata

Jak inwestować w kryptowaluty Bitbay porfel PLN depozyt

  • Formę wpłaty pozostawiam wam ja opiszę przelew – tu znajdziemy wszystkie informacje do dokonania środków PLN na giełdę kryptowalut.

Jak inwestować w kryptowaluty Bitbay porfel PLN depozyt przelew

  • Po zaksięgowaniu środków na giełdzie (czas 12-24 godziny od momentu przelewu) przechodzimy do zakładki giełda i klikamy BTC (skrót Bitcoin), klikamy następnie zakładkę SZYBKA TRANSAKCJA.

Jak inwestować w kryptowaluty giełda BitBay zakup Bitcoin

  • Następnie wybieramy ikonę PLN, wpisujemy wartość PLN za ile chcemy zakupić BITCOINA (zawsze można zakupić inną kryptowalutę) i wciskamy przycisk KUP.

Jak inwestować w kryptowaluty giełda BitBay zakup Bitcoin 2

No i na tym możemy już zaprzestać pisania artykułu, dokonaliśmy właśnie inwestycji w kryptowaluty. Działając odwrotnie możemy dokonać jej sprzedaży w zakładce SZYBKA SPRZEDAŻ, gdzie zamiast ikony PLN wciskamy ikonę BTC i sprzedajemy nasze BITCOINY, następne w zakładce portfele przechodzimy na ikonę PLN  i wchodzimy w wypłaty, gdzie znajdziemy różne sposoby odzyskania zarobionych lub pozostałych środków.

Ale tu byśmy się zatrzymali w przypadku zakupu tylko BTC, ale my chcemy użyć tych środków do przeprowadzenia inwestycji w jakiś program inwestycyjny, kopalnie kryptowalut itd.

  • Jesteśmy dalej na giełdzie BitBay, przechodzimy znów do zakładki portfele i klikamy ikonę Bitcoina, czyli BTC i wybieramy wypłata.

Jak inwestować w kryptowaluty wypłata Bitcoin na inny portfel

  • Otworzy nam się okno, gdzie musimy uzupełnić poszczególne dane aby dokonać przelewu BTC na inny portfel (wysyłamy do koleżanki, kolegi, inwestujemy w jakiś program). Pamiętajcie: dokładnie przekopiujcie adres portfela czy to BTC czy to innej kryptowaluty, zawsze powinniście mieć więcej danej crypto, gdyż za każdą transakcję giełda pobiera prowizję jak w banku opłata od operacji. Na koniec wciskamy przycisk WYPŁAĆ . Potwierdzenie przelania środków dla osób nie posiadających zabezpieczenia dwuskładnikowego konta zostanie przesłane na maila, gdzie będziemy musieli potwierdzić wypłatę klikając w link.

Jak inwestować w kryptowaluty wypłata Bitcoin na inny portfel adres

Nasuwa się pytanie skąd wezmę te dane do przesłania środków kryptowalutowych?

Istnieje wiele programów inwestycyjnych, gdzie jednym z podstawowych środków płatniczych jest BITCOIN np.:

Firma GSM Miracle Tele

Rejestracja w Miracle Tele

Rejestrujemy się na stronie firmy Miracle Tele, przechodzimy do zakładki PŁATNOŚCI.

Jak inwestować w kryptowaluty Miracle Tele 1

Wciskamy przycisk WPŁATA i naszym oczom ukazuje się panel, gdzie wpisujemy kwotę depozytu w ilości 100 EURO i wybieramy z menu rozwijanego formę płatności BITCOIN, klikamy na końcu przycisk WPŁAĆ FUNDUSZE.

Jak inwestować w kryptowaluty Miracle Tele 2

I znów otrzymujemy wszystkie dane do realizacji przelewu z giełdy BitBay.

Jak inwestować w kryptowaluty Miracle Tele 3

Uff chyba wyczerpałem powierzchownie temat prostych inwestycji za pomocą płatności Bitcoin.

A teraz trochę podniesiemy poprzeczkę naszego tematu „ jak inwestować w kryptowaluty”

Opisywane przykłady płatności i pozyskiwania środków do inwestycji w krytptowaluty są dość łatwe po zrealizowaniu kilku transakcji. Każdy system posiada również możliwości wypłat, gdzie możecie Państwo podać adres swojego portfela np.: na giełdzie Bitbay, który znajdziemy w zakładce portfele, BTC, wpłaty – tu odnajdziecie adres swojego portfela. Dla bezpieczeństwa Państwa środków nie przetrzymywałbym znaczniej ilości środków na giełdzie tylko na portfelu sprzętowym np. Ledger.

A teraz, jak zakupić inną kryptowalutę, celem dokonania za jej pomocą inwestycji?

Jak wiecie, lub nie wiecie istnieją kryptowaluty, które można kopać metodą POS lub Masternode, których nie można zakupić na giełdzie BitBay.

Wtedy jesteśmy zmuszeni do rejestracji na innej giełdzie, gdzie będziemy mogli zakupić daną kryptowalutę. Schemat działania giełd kryptowalut jest identyczny z wyjątkiem szaty graficznej strony danej giełdy.

Giełda kryptowalut CREX24

Rejstracja w CREX24

Po zarejestrowaniu się na giełdzie naszym oczom ukaże się poniższy widok pulpitu głównego.

Jak inwestować w kryptowaluty giełda CREX24 pulpit

W dalszej kolejności żeby przelać środki BTC, by móc dokonać zakupu kryptowalut na giełdzie zmusza nas do kliknięcia menu KONTO.

Jak inwestować w kryptowaluty giełda CREX24 konto

Żeby było szybciej wpisujemy w okienku skrót Bitcoina – BTC i klikamy ikonę w sekcji Wpłata, depozyt.

Jak inwestować w kryptowaluty giełda CREX24 portfel Bitcoin

Po tych czynnościach otrzymamy adres BTC do wpłaty, kopiujemy go i dokonujemy przelewu środków z giełdy BitBay (zakupionych wcześniej Bitcoinów).

Jak inwestować w kryptowaluty giełda CREX24 portfel Bitcoin adres depozytu

Po przelaniu i zaksięgowaniu środków przechodzimy do zakładki, RYNKI w polu instrumenty zaznaczamy sposób wymiany BTC i wpisujemy skrót danej crypto w tym wypadku ESBC, następnie klikamy w napis ESBC.

Jak inwestować w kryptowaluty CREX24 rynki

Zostajemy przeniesieni do obszaru zakupu i sprzedaży ww. kryptowaluty, gdzie po lewej mamy zakup, a po prawej sprzedaż. Nie będę tu opisywał sprzedaż, gdyż jest adekwatna do zakupu przy czym możemy wystawić ofertę sprzedaży przy danej cenie BTC za tą kryptowalutę. Jak widzimy wpisujemy ilość danej crypto na podstawie ofert w polu Zlecenia aby było łatwiej możemy kliknąć dane zlecenie Kup ESBC, gdzie system nam przeliczy ile musimy zapłacić w BTC za zadeklarowaną ilość kryptowaluty. Następnie wciskamy przycisk KUP. Dokonaliśmy zakupu kryptowaluty ESBC 🙂

Jak inwestować w kryptowaluty CREX24 rynki zakup danej crypto

Następnie pewnie chcemy zainwestować daną kryptowalutę w poole wydobywczą POS lub Masternode, przechodzimy do zakładki KONTO wpisujemy w polu ESBC (by było szybciej) i klikamy ikonę wypłaty.

Jak inwestować w kryptowaluty CREX24 portfel wypłata danej crypto 2

Otwiera nam się następne okno, gdzie musimy uzupełnić dane adres portfela i suma ilości kryptowaluty do przelania. Klikamy wyplata, a następnie musimy potwierdzić transakcję wypłaty klikając przycisk TAK  i potwierdzając klikając w link, który otrzymamy na maila, z którego korzystaliśmy przy rejestracji na giełdzie.

Skąd wziąć adres dla depozytu dla tej kryptowaluty?

Jak już wcześniej pisałem, każdy program generuje dla nas adres portfela dla depozytu danej kryptowaluty, tu opisze to na podstawie kopalni pos i masternode Simple Pos Pool.

Dokonujemy rejestracji w programie Simple Pos Pool.

REJESTRACJA w SIMPLE POS POLL

Po rejestracji klikamy w zakładkę Deposit.

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt

Wyszukujemy naszą kryptowalutę ESBC, i klikamy w napis View Deposit Address.

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt ESBC

Następnie pojawia się nam następne okno i klikamy w ten czerwony napis 😉

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt ESBC adress

I już mamy adres do przelewu ESBC, który zrealizujemy z giełdy CREX24. Wypłaty urobku z kopalni są odwrotne do wpłat, gdzie na giełdzie przy danej kryptowalucie znajdziemy przycisk Wpłaty, tu znajdziemy nasz adres do płatności danej kryptowaluty ( tu ESBC.) Wypłaty znajdziemy w Simple Pos Pool w zakładce Withdraw.

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt ESBC adress 2

Teraz dla przykładu omówimy inny przykład giełdy, Coinexchange

Żeby odzwierciedlić małe różnice pomiędzy giełdami omówimy zakup kryptowaluty Bitcoin Green (BITG) na giełdzie Coinexchange, tej kryptowaluty nie znajdziemy na ww. opisywanych giełdach.

Najpierw musimy zarejestrować się na giełdzie

Rejestracja na giełdzie Coinexchange

jak inwestowac w kryptowaluty na giełdzie coinexchange pulpit

Po zalogowaniu się na giełdę zobaczymy pulpit giełdy Coinexchange

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange pulpit

Teraz musimy przejść do zakładki Balances by dokonać wpłaty depozytu BITCOIN, na wysokości skrótu BTC klikamy przycisk Actions, gdzie rozświetla nam się okienko wyboru i wybieramy Deposit BTC.

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange depozyt Bitcoin

Pojawi nam się okno z adresem Bitcoin do wpłaty depozytu BTC na giełdę Coinexchange, której dokonamy za pomocą  już wcześniej zakupionych bitcoinów z giełdy BitBay, co opisywałem wyżej. Schemat czynności jak widzicie się powtarza.

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange depozyt Bitcoin adress

Po przelaniu środków chcemy zakupić w tym wypadku kryptowalutę BITG, która też przelejemy do kopalni Simple Pos Pool, gdyż można ją kopać metodą POS i Masternode.

A więc pozostając w zakładce Balances po lewej mamy okienko, gdzie wpisujemy BITG żeby wyszukać naszą kryptowalutę Bitcoin Green i klikamy poniżej w napis BITG.

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange zakub Bitcoin Green

Otworzy nam się okno adekwatne do pozostałych giełd, gdzie możemy zakupić naszą kryptowalutę. Dla zakupu interesuje nas okno Seel Orders, które znajduje się pod obszarem Buy Bitg po prawej mamy sprzedaż, gdzie możemy ją sprzedać. Wybieramy z poniżej tabeli ofertę sprzedaży i uzupełniamy dane tak jak na zrzucie ekranu. Sprzedaż jest adekwatna w obszarze Sell BITG.

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange zakub Bitcoin Green 2

Następnym krokiem jest zainwestowanie zakupionej kryptowaluty BITG, przechodzimy do zakładki Balances i wpisujem w okienku po prawej skrót naszej kryptowaluty BITG by szybciej wyszukać depozyt. Klikamy w przycisk Actions i wybieramy opcje Withdraw BITG (wypłata BITG).

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange zakub Bitcoin Green przejście do Balance

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange zakub Bitcoin Green Balance wypłata BITG 2

Pojawi nam się okno wypłaty, gdzie uzupełniamy dane. Potwierdzamy przelew hasłem naszego konta do giełdy, a następnie otrzymujemy link potwierdzający na maila za pomocą którego dokonaliśmy rejestracji na giełdzie kryptowalut Coinexchange. Wypłata zrealizowana 😉

jak inwestować w kryptowaluty giełda coinexchange zakub Bitcoin Green Balance wypłata BITG 3

 

A jak otrzymać adres do przelewu, w tym wypadku BITG?

Tak jak wcześniej na przykładzie kryptowaluty ESBC, którą zainwestowaliśmy w kopalni Simple Pos Pool.

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt

Dla przypomnienia wchodzimy w kopalni Simple Pos Pool do zakładki Deposit

Znajdujemy naszą kryptowalutę, tu BITG, klikamy w View Deposit Address

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt BITG 3

Następnie pojawia się nam następne okno i klikamy w ten czerwony napis 😉

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt BITG adress 1

I już mamy adres do przelewu BITG, który zrealizujemy z giełdy Coinexchange. Wypłaty urobku z kopalni, są odwrotne do wpłat, gdzie na giełdzie przy danej kryptowalucie znajdziemy przycisk Deposit BITG (lub innej kryprowaluty), tu znajdziemy nasz adres do płatności danej kryptowaluty ( tu BITG.) Wypłaty w Simple Pos Pool, są w zakładce Withdraw.

Jak zainwestować w simple pos pool depozyt BITG adress 2

Posumowanie

Mam nadzieję, że trochę naświetliłem temat jak inwestować w kryptowaluty. Życzę samych sukcesów w inwestycjach ;). Jeżeli macie pytania piszcie w komentarzu. Wszystkie opisane programy w artykule znajdziesz na tej stronie, użyj funkcji wyszukiwania.

 POS oraz MASTERNODE

Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

 

Wybór projektu zostawiam oczywiście Wam. Proponuję również zainteresować się projektami opisanymi w artykułach:

Przyszłościowy projekt giełdy, portfeli POS i Masternode

Świetny projekt z możliwością darmowego zarabiania kryptowalut i wydobyciem POS

A dla osób szukających darmowego startu w kopaniu i pozyskiwaniu crypto:

Świetny projekt z możliwością darmowego zarabiania kryptowalut i wydobyciem POS

Gdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode ?– projekt Stake Cube

Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko? Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

Przeglądarka CryptoTab, zacznij kopać Bitcoiny na Swoim komputerze

Czy przeglądarka CryptoTab Browser płaci?

Poznaj nową wersję CryptoTab

Kopalnia kryptowalut MinerGate

MinerGate Uruchamia narzędzie xFast Miner, aby poprawić haashrate do 10%!

 

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności. Aktualizacja wypłat zysku z węzłów YieldNodes

Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności. Aktualizacja wypłat zysku z węzłów YieldNodes

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! Kolejny protokół DeFi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA