Z ostatniej chwili

Twój portfel może zrobić zdjęcie złodziejowi! Rosyjski Iron Men

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Portfel, który zrobi zdjęcie złodziejowi

Jest wyposażony w kamerę, powerbank i złącze bluetooth. Utrata pieniędzy i dokumentów to problem, przed którym można się zabezpieczyć. Tak przynajmniej twierdzą twórcy Voltermana, inteligentnego portfela, który właśnie podbija Indiegogo.

Co zrobić, by już nigdy więcej nie stracić portfela i jego zawartości? Zainwestować w Voltermana,   naszpikowany elektroniką portfel, dzięki której poza przechowywaniem pieniędzy spełnia jeszcze kilka innych funkcji.
Po pierwsze może pełnić funkcję powerbanku o pojemności uzależnionej od wybranego modelu. Najmniejszy (10 x 7 cm) ma akumulator o pojemności 2000 mAh, średni (12 x 9 cm) – 2600 mAh, a największy (19 x 9 cm) 5000 mAh. Co istotne ładowanie telefonu może odbywać się po kablu lub bezprzewodowo.

Każdy z modeli wyposażony jest także w alarm. Gdy połączymy portfel ze smartfonem przez bluetooth, a następnie jedno z urządzeń znajdzie się poza zasięgiem drugiego, w obu rozlegnie się sygnał alarmowy….

Czytaj więcej na: http://www.chip.pl

Rosjanie pokazują swojego Iron Mana

Wojskowe projekty czasem przypominają to co widzimy w filmach o superbohaterach, dlatego myślę, że warto sobie je czasem pooglądać (po prostu są fajne!).

Rosyjski Iron Man

Moda na Iron Mana nastała nie tylko w filmach i komiksach, ale również w wizjach koncepcyjnych amerykańskich i rosyjskich wojsk. Innymi słowy Rosjanie zaprezentowali swojego Iron Mana. Aktualnie jest to tylko projekt, jednak człowiek który jest za niego odpowiedzialny wyraził nadzieję, iż za kilka lat będzie mógł stać się rzeczywistością.

Pracujemy nad koncepcją kombinezonu bojowego przyszłości. To co tu zaprezentowaliśmy, jest naszą wizją kombinezonu, który chcielibyśmy stworzyć w ciągu następnych kilku lat – mówi Oleg Chikarev, deputy chief of weapons systems at the institute.

Central Research Institute for Precision Machine Building

Projektem tego… fajnie wyglądającego egzoszkieletu bojowego (jeśli można to tak nazwać), zajmuje się Central Research Institute for Precision Machine Building. Wojskowy kombinezon nowej generacji chroni całą głowę żołnierza, dzięki hełmowi, który zakrywa również twarz i jest wyposażony w wizjer, który domyślnie zmiałby zostać naszprycowany technologicznymi…

Czytaj więcej na: http://antyweb.pl

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Maska do świadomego snu i medytacji NeuroOn. THOR – dron helikopter czy samolot?

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0] Ta stworzona przez Polaków maska służy do świadomego snu i medytacji …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA