Z ostatniej chwili
Gdzie w czasie bessy kopać kryptowaluty Bitcoin, Ethereum oraz inne altcoiny

Gdzie w czasie bessy kopać kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum oraz inne altcoiny?

Ocena czytelników
[Głosów: 5 Ocena: 5]

Wiele górników straciło już nadzieje na rentowność wydobycia kryptowalut takich jak np.: Bitcoin, Ethereum. Ale są jeszcze miejsca na świecie, gdzie się to opłaca…

Mimo długotrwałej bessy na rynku crypto, branża rozwija się coraz mocniej. Następstwem tego są wprowadzane regulacje  prawne, co pcha do inwestycji w kryptowaluty różnego rodzaje instytucje m.in. fundusze emerytalne w USA .

Powstają nowe altcoiny, które nie tylko można kopać metodą PoW ale i metodą PoS. Oczywiście znajda się wśród was przeciwnicy i zwolennicy danej metody.  Nikt na dzień dzisiejszy nie zagwarantuje nam nie wiadomo jakich „kokosów” przy obecnym trendzie, wiele kopalni szuka różnego rodzaju rozwiązań by przetrwać ten trudny okres.

 

Jak, ktoś  ostatnio napisał, najlepszym rodzajem inwestycji  na dzień dzisiejszy są nieruchomości . Oczywiście znajdą się takie projekty  i wśród ICO opartych o Blockchain czego przykładem jest np.: firma Crowdfundigowa Max Property Group, która wystartowała w tamtym roku  z tokenem Dominium obecnie MGR.

Max Property Group inwestycje w nieruchomości

Firma decentralizuje handel aktywami i umowami najmu lokali, umowami zakupu, zadaniami zarządzania nieruchomościami i wieloma innymi opartymi o blockchain, obecnie bardzo dobrze prosperuje. Jedynym minusem jest wysokość  stawki inwestycji tj.:  minimalna inwestycja to 1000 EURO (ale są nadzieje, że już niedługo będzie można inwestować od 100 EURO).  Ktoś się zapyta, a ile na tym można zarobić? Może nie tyle ile na kryptowalutach, ale w skali roku nawet 20%…

Max Property Group gdzie inwestować w nieruchomości 2

No ale dobrze, nie o tym chciałem pisać, firmę Max Property Group opisze w najbliższym czasie…

Teraz wracamy do tytułu artykułu , gdzie kopać kryptowaluty podczas rynku niedźwiedzia , czy są jeszcze kopalnie, które pozwolą na tzw. zarobek?

Pewnie, że są  może nie tak dochodowe jak w 2017 r. i z początku 2018 r. podczas dużych wzrostów .

Tutaj należy zwrócić uwagę, że inwestycje w kryptowaluty są owszem obarczone ryzykiem, ale tez wymagają cierpliwości i trzymania nerwów na wodzy. Są aktywami  dla inwestycji  długofalowych. Nie będę tu przytaczał ile kosztował Bitcoin 10 lat, bo takich artykułów znajdziecie bardzo dużo w sieci.

A więc czy warto kopać Bitcoina i gdzie?

kopalnia Bitcoin BTC Bitcoin India

Obecnie w Bitcoin India po zakupie Mining Packów, nie interesują nas przez dwa lata opłaty hostingowe i prądowe co zawarte jest już w cenie zakupu pakietu .

Bitcoin India mining pack

Umowy na dwa lata. Codziennie przesyłane raporty z ukopy oraz raport podsumowujący tydzień miningu  raz w tygodniu (zwykle sobota).

Bitcoin India raport dzienny na maila

Raport dzienny Bitcoin India

Bitcoin India raport tygodniowy AntMiner

Raport tygodniowy Bitcoin India, AntMiner

Bitcoin India raport tygodniowy pakiety wydobywcze

Raport tygodniowy Bitcoin India, Mining Pack
Bitcoin India raport wydobycia Bitcoin BTC
A tak to wygląda od środka w Bitcoin India

Ponadto możemy zakupić Antminera S9″

Bitcoin India kontrakt Antminer S9

 

Więcej o Bitcoin India >

kopalnia OXBTC

Następną dość rentowną kopalnią jest OXBTC. Tutaj nastawiłem się na kopanie Ethereum (kontrakty ETH-B3+), ale dla testów zakupiłem mały pakiecik wydobywczy BTC na kontrakcie BTC-S15.

Kontrakt wydobycia Ethereum w OXBTC, poniżej  hashrate i raporty wydobywcze.

kopalnia OXBTC wykres wydobycia Ethereum ETH

kopalnia OXBTC raprt wydobycia Ethereum ETH

Kontrakt wydobycia Bitcoin w OXBTC (kontrakt na 5 LAT), poniżej  hashrate i raporty wydobywcze.

kopalnia OXBTC wykres wydobycia Bitcoin BTC

kopalnia OXBTC raport wydobycia Bitcoin BTC

kopalnia OXBTC kontrakt wydobywczy Bitcoin BTC

Kopalnia OXBTC kontrakt wydobywczy Bitcoin BTC

kopalnia OXBTC kontrakt wydobywczy Ethereum ETH

Kopalnia OXBTC kontrakt wydobywczy Ethereum ETH

Więcej o OXBTC>

MYCOINCLOUD mining

Proponuję również zainteresować się kopalnią kryptowalut MycoinCloud, która również świadczy usługi wydobywcze m.in.: Bitcoina , Ethereum i wielu innych kryptowalut.

kopalnia MycoinCloud kontrakty wydobywcze Bitcoin BTC

kopalnia MycoinCloud kontrakty wydobywcze Ethereum ETH

kopalnia MycoinCloud gdzie kopać kryptowalutę GRIN

Ostatnią nowością są kontrakty wydobywcze kryptowaluty GRIN, poniżej ceny kontraktów i szacowana rentowność wydobywcza.

kopalnia MycoinCloud gdzie kopać kryptowalutę GRIN kontrakrty wydobywcze

kopalnia MycoinCloud kalkilator wydobycia rentowność GRIN

Więcej o MycoinCloud>

Powyżej opisano kopalnie świadczące usługi wydobywcze metodą PoW , ale również możemy kopać kryptowaluty metodą PoS oraz Masternode, oto kilka przykładów firm świadczących takie usługi. Zaletą takich kopalni jest to, że w każdej chwili możemy wycofać udziały i je spieniężyć, czego nie możemy zrealizować w przypadku kontraktów wydobywczych opisanych powyżej.

 

SimplePosPool kopalnia PoS Masternode

Kopalnia POS – SimplePosPool

Tu przedstawię jak to wygląda w przypadku kopania kryptowaluty BITG.

SimplePosPool kopanie PoS Masternode BITG Bitcoin Green

Poniżej raport stacks BITG – SimplePosPool

SimplePosPool kopanie PoS raport stacks BITG Bitcoin Green

Poniżej kontrakty Masternode i raport wydobywczy Masternode – SimplePosPool

SimplePosPool kopanie PoS kontrakty Masternode

SimplePosPool kopanie PoS raport Masternode BITG Bitcoin Green

Więcej o SimplePosPool>

Jak widzimy nie jest tak źle, a dodatkowo powiem, że firma Savebitcoin na początku  kwietnia otwiera własną giełdę. Podstawowa walutą wymiany będzie Bitcoin Green, a środki zgromadzone na portfelach będą automatycznie pomnażane. Ktoś zapyta jak to? Tu sprostuję, na giełdzie znajdą się tylko kryptowaluty, które można wydobywać metodą PoS lub Masternode. Więc po zakupie danej crypto, trzymając ją na portfelu giełdowym będzie ona stackowana lub będziemy mogli zawrzeć kontrakty Masternode.

Przyszłościowy projekt giełdy i portfeli POS i Masternode

StakeCube kopalnia PoS

Dość ciekawym projektem jest również kopalnia PoS StakeCube, która swojego czasu przeszła małą „burzę”, ale wszystko skończyło dobrze (jak to w filmach familijnych 😉 ).  Analizę przeprowadzimy na podstawie kryptowaluty SCC, która jest tokenem firmy dostępnym na giełdzie CREX24, którą opisałem w artykule „Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko? Nie to duża giełda kryptowalut CREX24”.

Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

StakeCube kopalnia PoS Masternode wydobycie SCC

Poniżej raport statkowania SCC na StakeCube.

StakeCube kopalnia PoS Masternode wydobycie stacks SCC

Więcej o StakeCube>

Miracle Tele ICO 2018

Tu może odejdę od tematu ale stackować również możemy token TELE, który jest kryptowalutą blockchainu firmy telekomunikacyjnej Miracle Tele. Według mnie jedno z najlepszych ICO 2018 roku. Firma prężnie się rozwija.

A tak to wygląda od środka w Miracle Tele, panel główny:

w jakie ICO najlepiej zainwestować Miracle Tele

 

Raport depozytów i wypłat – Miracle Tele,

w jakie ICO najlepiej zainwestować Miracle Tele raport z inwestycji

Obecnie za 100 TELE w stosie otrzymujemy od 1,80 do 2,10 EURO miesięcznie.

Więcej o Miracle Tele>

Mam nadzieję, że trochę naświetliłem problematykę rentowności wydobycia kryptowalut na obecną chwilę. W dniu pisania artykułu cena BTC wynosiła 3 757 USD, ETH 139 USD i rosły, więc rentowność z każda chwilą też  wymiernie zwiększała „swoją objętość”.

Jeżeli dobrnąłeś lub dobrnęłaś (coraz więcej kobiet interesuje się crypto) do końca tego artykułu, weź pod uwagę: zmienność rynku podaż, popyt, czas, trudność wydobycia, moc sieci wydobywczej, informacje o projekcie, czy projekt rozwija się zgodnie z ROAD MAP, czy CEO SA transparentni, czy są doniesienia medialne o projekcie, czy nie ma stagnacji wokół projektu w mediach społecznościowych…

Wszystko to i inne pomniejsze czynnik wpływają na przyszłość danej kryptowaluty, a co za tym idzie jej wartości.

I jeszcze jedno w tym świecie najlepiej myśleć racjonalnie, nie podejmować gwałtownych decyzji czy to sprzedaży czy zakupu, gdyż za wszystkim stoją Twoje ciężko zarobione pieniądze.

Jest takie motto „inwestuj tyle ile możesz stracić”, a ja dopisze jeszcze jedno „inwestuj tyle, gdzie strata nie wpłynie na twoją psychikę, zachowanie, a nawet życie i zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych”.

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA