Z ostatniej chwili
Przyszłościowy projekt giełdy i portfeli POS i Masternode

Przyszłościowy projekt giełdy, portfeli POS i Masternode

Ocena czytelników
[Głosów: 4 Ocena: 5]

W swoim Twitterze, współzałożyciel Ethereum (ETH) Vitalij Buterin powiedział, że przyszłe blockchainy zbudowane przy użyciu technologii shardowania i oparte na Proof of of Stake (PoS) będą “tysiące razy wydajniejsze”.

W serii tweetów Buterin zbadał możliwości zastosowania technologii niefinansowej blockchain. Powiedział, że wraz ze wzrostem skalowalności (i zmniejszeniem prowizji) oraz poprawą percepcji użytkownika (UX), aplikacje niefinansowe będą odgrywać coraz ważniejszą rolę.

Zauważył również, że blockchains nie są zaprojektowane, aby “zmniejszyć koszty obliczeniowe”, ale aby zwiększyć koszty obliczeniowe przy jednoczesnym zmniejszeniu “kosztów społecznych”. Buterin powiedział, że komputery stały się trypiony razy tańsze na jednostkę mocy obliczeniowej w ciągu ostatnich 70 lat, podczas gdy praca ludzka stała się od 2 do 10 razy droższa.

Buterin dodał, że “ponoszenie wysokich kosztów technicznych w celu zmniejszenia kosztów społecznych jest bardzo dobrą transakcją”. Zwrócił również uwagę na kwestię skalowalności: Łańcuchy przyszłości z technologią Proof of of Stake i Sharding będą tysiąc razy bardziej wydajne, a zatem efektywność umieszczania rzeczy w łańcuchu stanie się coraz bardziej akceptowalna.

Na drodze do integracji PoS, twórcy Ethereum wprowadzają Casper, hybrydę PoS i PoW. Oczekuje się, że Casper pomoże rozwiązać problem nadmiernego zużycia energii i “problemów z równym dostępem do urządzeń górniczych, scentralizowanych basenów górniczych i rynków wschodzących ASIC.

Zobacz np. wpisFrancja rozważa uznanie krypto-górnictwa za “działalność energochłonną”

” Technologia Sharding, wraz z PoS, jest zaprojektowana, aby być wewnątrz-łańcuchowym rozwiązaniem problemów skalowania w sieci Ethereum.  Problemy środowiskowe związane z wydobyciem BTC i innymi kryptowalutami opartymi na PoW stają się coraz ważniejsze, ponieważ popularność kryptowalut rośnie.

Zastosowanie Proof of Stake jest o wiele bardziej energooszczędne, co czyni go potencjalnym rozwiązaniem problemów energetycznych związanych z kryptografią.

“Po osiągnięciu rekordowej wysokości 1,200 USD zimą 2013 r., W ciągu najbliższych 13 miesięcy Bitcoin spadł o co najmniej 87%, odczuwając dolny poziom 150 dolarów do połowy zimy 2015 r.”. Następnie, do końca przyszłego roku, odnotujemy okres wyjątkowo niskiej aktywności posiadaczy aktywów cyfrowych. Teraz widzimy podobną sytuację, kiedy od szczytu wartości aktywów 20 000 $ w zimie zeszłego roku, Bitcoin może spaść do ceny 2,5 tysiąca dolarów.

W ciągu najbliższych 13 miesięcy Bitcoin spadł o co najmniej 87%

Trzeba się liczyć również z tym, że firmy przeprowadzą tokenizację i postawią własne blockchainy. Przykładem takiej firmy jest np.: Miracle Tele , która wprowadza blockchain dla usług GSM.

I  wiele innych firm.

miracletele2

Więc jak widzimy przyszłość jednak stoi po stronie POS i Masternode. Jednym z ciekawych projektów POS i Masternode  jest Bitcoin Green

Poniżej znajdziecie wywiad z jednym założycieli projektu

Wywiad z Dylan / Dr.Crypto na temat Bitcoin Green

Dla tych z Was, którzy zastanawiają się, co to jest “Bitcoin Green” i co ma wspólnego ze zrównoważonym rozwojem, postanowiłem przeprowadzić ten wywiad. Ciesz się czytaniem i udostępnianiem w mediach społecznościowych, jeśli Ci się podoba.

Dzień dobry Dylan / Dr Crypto, każdy ma swoją własną historię na temat tego, w jaki sposób dostał się do technologii blockchain. Jak twoja?

Zacząłem od Bitcoin i kryptowaluty w 2016 roku. Zacząłem jako trader, stale aktywny na Twitterze, publikując moje strategie i pomysły handlowe. Stamtąd zacząłem uczyć się wszystkiego o kryptowalucie, w tym o dowodzie stawki i wydobywaniu masternode. Rozpocząłem działalność konsultingową, aby pomóc innym firmom dowiedzieć się więcej o blockchain i stworzyć rozwiązania blockchain. Po doradztwie dla kilku projektów i aplikacji kryptowalutowych zacząłem uczyć się wszystkiego o tym, jak pomyślnie uruchomić projekt kryptowalut. Kiedy dowiedziałem się o korzyściach płynących z dowodów za udział i zużyciu energii Bitcoin, pomysł na Bitcoin Green pojawił się bardzo naturalnie.

Jaka jest Twoja rola w Bitcoin Green?

Zajmuję się przede wszystkim komunikacją, działaniami wewnętrznymi, tworzeniem treści i zarządzaniem mediami społecznościowymi.

Kto stoi za Bitcoin Green? Jakie są tła członka zespołu?

BITG ma zespół założycielski złożony z 5-10 członków rozproszonych. Jest to zdecentralizowany projekt zarządzany przez społeczność. Współzałożyciele Dylan, Daoud i Alec pracowali razem, aby ożywić pierwszy pomysł i zatrudnić początkowy zespół programistów. Obecnie przywództwo w Bitcoin Green składa się z 5-10 głównych członków zespołu oraz 15-20 liderów społeczności.

Jak powstał pomysł stworzenia Bitcoin Green?

Zacząłem czytać o zużyciu energii Bitcoina i odpowiednich danych z Digiconomist. Zdałem sobie sprawę, że Bitcoin zużywa tak dużo energii w konkurencyjny sposób, a nawet nie wymaga kontrolowania sieci. W tym czasie byłem już dobrze poinformowany o dowodzie stawki. Zdałem sobie sprawę, że ekosystem kryptowalut dowodowy jest znacznie bardziej wydajny i zużywa mniej energii niż tradycyjny system sprawdzania pracy. Widelec nie miał sensu dla zupełnie nowej sieci, więc zdecydowaliśmy, że jedynym projektem będzie społeczny projekt z uczciwym wprowadzeniem na rynek.

Bitcoin Green co to jest 3

Co to jest Bitcoin Green?

Bitcoin Green to dwie rzeczy: przede wszystkim kampania mająca na celu podniesienie świadomości problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem, wynikających z konsensusu pracy, powszechnie stosowanego w publicznych sieciach typu blockchain. Po drugie, kryptowaluta, która jest znacznie szybsza, tańsza i bardziej skalowalna niż Bitcoin w swojej obecnej formie. Niemal wszystkie ograniczenia i problemy Bitcoina, tj. Wysokie opłaty sieciowe, powolne czasy transakcji, ogromne zużycie energii, częste podziały hard forki, które niszczą efekty sieciowe itp. Wszystko to wynika z przestarzałego algorytmu konsensusu pracy SHA-256. Rozwiązujemy te problemy, stosując proof-of-stake z masternodami, aby zabezpieczyć sieć zamiast dowodu pracy.

Bitcoin Green co to jest

Wykres porównania

 

Czy Bitcoin Green jest widelcem Bitcoin?

Nie, zaczęło się od zupełnie nowej sieci. Ma być alternatywą dla Bitcoin, a nie forkiem.

Jakie są główne przypadki użycia, które chcesz objąć?

Codzienne użytkowanie transakcyjne, waluta w parze podstawowej dla proof-of-stake / masternodes, alternatywny magazyn waluty wartości

Co to jest “zielony protokół”

Bitcoin Green zapewnia proste rozwiązanie problemów skalowalności Bitcoina i jest pierwszym zrównoważonym bitcoinem. Zespół Bitcoin Green zaprojektował rewolucyjny nowy mechanizm konsensusu, zwany “The Green Protocol”, energooszczędną, niezwykle szybką próbną partycją i porozumieniem wydobywczym typu masternode, aby działać jako trwały zamiennik aktualnego algorytmu dowodu pracy Bitcoin. Oto jak to działa:

Bitcoin Green co to jest 2

W mediach społecznościowych jest trochę zamieszania , BITGEX “ , co to dokładnie jest?

BITGEX jest giełdą dowodową. Na BITGEX Twoje bilanse będą automatycznie wykorzystywane do stakingu i masternodów. Oznacza to, że będziesz w stanie zdobywać nagrody za pośrednictwem zautomatyzowanego systemu, bez pobierania ani konfiguracji portfela. BITGEX to giełda stworzona przez zewnętrzny zespół programistów. Postanowili wykorzystać kryptowalutę Bitcoin Green jako podstawę aplikacji.

Giełda stake base portfele pos 2

Która część BITG będzie miała w ekosystemie BITGEX?

BITG będzie funkcjonować jako waluta podstawowa dla wymiany BITGEX. Oznacza to, że wszystkie pary zostaną wycenione w BITG. Spowoduje to zwiększenie wielkości BITG, a także dodanie wielu nowych par transakcyjnych. Celem tej platformy jest uczynienie Bitcoin Green standardową walutą w parze bazowej dla monet z dowodami stawki (POS) i monetami z masternodów.

Zastanawiasz się nad przyszłością, czy masz jakieś mapy drogowe z odpowiednimi aktualizacjami lub partnerstwami?

Zawsze możesz zobaczyć mapę drogową na naszej stronie internetowej . Jest stale aktualizowany. Ponadto powinieneś przeczytać nasz średni blog i cotygodniowe raporty z postępu, aby zobaczyć, na czym się koncentrujemy.

Jakieś plany wymiany?

Na razie koncentrujemy się na BITGEX. Jednak nigdy nie przestajemy ubiegać się o duże wymiany. Jeśli masz jakieś powiązania z dużymi giełdami, skontaktuj się z nami!

Ile funduszy ma główny zespół w budżecie na rozwój i marketing?

Posiadamy fundusz zespołowy BITG, a także aktywny protokół zarządzania dla operacji finansowych i marketingu. Jesteśmy dość dobrze finansowani. Pomimo bessy, nie jesteśmy podobni do wielu nieudanych ICO, które nie mają już finansowania. Zrobiliśmy dobrą robotę zabezpieczającą, aby zabezpieczyć fundusze do działania.

Dziękuję za Twój czas. Jeśli podobał Ci się odczyt, możesz śledzić mnie na Twitterze .

PS: Nie dostałem za to zapłaty za ten wywiad.

Źródło: https://medium.com/@cblackbeard/an-interview-with-dylan-dr-crypto-about-bitcoin-green-17f41b5ddca5

A gdzie można kopać BITG? Zobacz tutaj

 POS oraz MASTERNODE

 

Giełda stake base portfele pos

A teraz z ostatniej chwili

BITGEX.ioStakebase.com

Giełda BITGEX.io zmienia nazwę na Stakebase.com!

Strona Projektu Giełdy Stakebase >

Dlaczego zmieniam nazwę?

  1. com bardziej bezpośrednio komunikuje misję naszej platformy – zapewniamy punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich oczekiwań. O ile ktoś nie zna już “BITG” (symbolu handlowego Bitcoin Green) – nazwa BITGEX nie wyraża wyraźnie celu projektu. Wierzymy, że stakebase.com jest bardziej przyjazna dla użytkownika i pomoże nam w naszych wysiłkach zmierzających do edukacji.
  2. Nazwa BITGEX jest bardzo podobna do Bittrex, Bitfinex , Bitmex i wielu innych głównych giełd. Zróżnicowanie marek to trudna bitwa, jeśli masz tylko kilka liter od wiodących operatorów.

Co konkretnie się zmienia?

  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Domena
  • Oficjalne adresy e-mail
  • Logo

Wszystkie treści witryny BITGEX.io, e-maile i linki odsyłające zostaną przekierowane na stronę stakebase.com.

Kiedy?

Proces zmiany nazwy zostanie wprowadzony w ciągu najbliższych kilku dni.

Czy muszę coś zrobić?

Nie.

Czy moje dane logowania i link polecający będą nadal działać?

Tak. Wszystkie linki bitgex.io przekierują do nowej domeny.

Czy Stakebase jest nadal zasilana przez Bitcoin Green (BITG) jako domyślną walutę wyceny (mianownik pary handlowej)?

Tak.

Po co zmieniać teraz nazwę?

Ponieważ stosunkowo wcześnie rozwijamy ten projekt, zmiana nazwy na tym etapie jest o wiele logistycznie prostsza.

Co dalej dla Stakebase?

Opublikujemy nasze oficjalne procedury aukcji i rozpoczniemy pierwszy konkurs z głosowaniem na monety, gdy tylko zostanie opublikowana tabela stakebase.com, a nasze konta społecznościowe będą aktualizowane – bądź na bieżąco!

Jakieś szczyty?

Oto wstępny szkic strony docelowej:

zrzut ekranu wyglądu giełdy stake base

Nasze nowe linki będą:

Twitter: https://twitter.com/stakebase (DONE)

E-mail: hello@stakebase.com (DONE)

listings@stakebase.com (DONE)

Średni: https://medium.com/@stakebase (DONE)

Telegram: https://t.me/stakebase (DONE)

Witryna: https://www.stakebase.com (12 grudnia)

Źródło:https://medium.com

Giełda Stakebase >

I tu ciekawostka na giełdzie, będą znajdowały się tylko monety, które można kopać metodą POS i Masternode.  Ponadto na poziomie giełdy, kryptowaluty będą pomnażane. Czyli nie będziecie musieli posiadać włączonego własnego portfela na komputerze czy VPS-ie, tę funkcje przejmie giełda.

Ja osobiście kopię BITG na SIMPLE POS POLL, która została opisana w tym artykule:

Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE. Dwa rewolucyjne projekty górnicze SIMPLE POS POLL i StakeUnited

 POS oraz MASTERNODE

SIMPLE POS POLL masternode pos bitg1

SIMPLE POS POLL masternode pos bitg2

Jak widzimy świetlana przyszłość jest przed POS i Masternode

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO?

Ocena czytelników [Głosów: 4 Ocena: 5]Poniżej postaram się nakreślić czym różni się ICO od STO …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA