Z ostatniej chwili

Narzędzia pomocne do tworzenia artykułów. Link building w Polsce. Jak stworzyć długi wpis blogowy? Nowe domeny internetowe w zainteresowaniu?

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

5 NARZĘDZI, KTÓRE POMOGĄ CI ZNALEŹĆ TEMATY DO ARTYKUŁÓW BLOGOWYCH

Celem tego artykułu jest zaprezentowanie 5 użytecznych narzędzi, które mogą stanowić ogromne źródło inspiracji przy pisaniu artykułów blogowych. Są one proste w użyciu i bezpłatne, dzięki czemu każdy będzie mógł szybko zbadać popularność danego słowa lub słów, w jakim występują kontekście i kto w danej niszy pisze na podobny temat.

1. AnswerThePublic.com

Po wpisaniu adresu strony AnswerThePublic.com wyświetli nam się opcja wyszukiwania. Oprócz wpisania samego słowa kluczowego możemy zawęzić pole poszukiwań do jednego z 13-stu dostępnych języków, między innymi polskiego…

Czytaj więcej na: http://urszula-phelep.com

Link building w Polsce 2017 – 3 najważniejsze wnioski z raportu

Jedna z największych agencji zajmujących się budowaniem linków w Polsce – Linkhouse.pl przeprowadziła ciekawe badania dotyczące link buildingu. Temat budowania linków i specyficznego podejścia konkretnych specjalistów od lat cieszy się dużą popularnością. Opracowania przekrojowe takie jak na blogu Artura Strzeleckiego czy przygotowane przez Sprawny Marketing pozwalają nam zawsze znaleźć metodę idealną dla siebie lub nawet pomysły z pogranicza growth hackingu. Jakie zatem wnioski przyniósł wspomniany raport? Dość oczywiste.

Linki są ważne

Pierwszy wniosek jaki płynie z raportu to fakt, że link building jest uważany za ważny w procesie pozycjonowania…

Czytaj więcej na: https://blog.majestic.com

Jak stworzyć długi wpis blogowy? – 9 porad i wskazówek

W tym tekście znajdziesz szereg porad odnośnie do tego, jak stworzyć długi wpis blogowy. Zobacz, jakie sprawdzone metody wykorzystujemy w swojej pracy.

O tym, że blogowanie ma mnóstwo zalet, wspominaliśmy już wielokrotnie w naszych wpisach. Do tych najważniejszych należą przede wszystkim budowanie wizerunku marki, a także rozrastanie swoistej „pajęczynki” podstron, które przynależą do danej domeny.

Z SEO związana jest też długość wpisów blogowych. Zazwyczaj im dłuższy tekst, tym ma on większą szansę na znalezienie się wyżej wśród wyników wyszukiwania. Ponadto zwykle udaje się takim treściom pozyskać więcej linków zwrotnych. Ciekawy tekst na ten temat możesz znaleźć na Search Engine Land.

Bardzo często dostajemy zapytania odnoszące się do wszelkich porad oraz trików, które pozwalają nam tworzyć w miarę długie treści. Zatem przyszedł czas na podzielenie się wskazówkami, dzięki którym uda Ci się napisać długi wpis blogowy

Czytaj więcej na: http://mobiletry.com

Rośnie popyt na nowe domeny internetowe

Zgodnie z danymi publikowanymi przez firmę Verisign, w pierwszym kwartale bieżącego roku liczba zarejestrowanych nowych domen wynosiła 25,4 miliona, co stanowi już niemal 8% wszystkich internetowych adresów na świecie, których łączna liczba zdążyła przekroczyć 330 milionów.

W rankingu ntldstats, na którym notowane są nowe adresy, prym wiedzie rozszerzenie .xyz, które towarzyszy blisko 6 milionom stron internetowych. Na drugim miejscu uplasowała się domena .top z wynikiem prawie 3,5 mln rejestracji. Wysoko zakwalifikowano również końcówkę club, którą wykorzystuje 1.92 mln klientów czy .online, którą zarejestrowano już ponad 750 tysięcy razy…

Czytaj więcej na: http://www.computerworld.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Unikanie cyfr w adresach URL. Zgłoś swój startup blockchainowy! Zrób sobie www, programy. Pomysł na wpisy na blogu. Zwiększamy ruch na blogu

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Czy warto unikać cyfr w adresach URL? Adres URL  (ang. Uniform …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA