Z ostatniej chwili
Projekt Nasdacoin, opinia

Projekt Nasdacoin, opinia

Ocena czytelników
[Głosów: 3 Ocena: 5]

Ostatnio w został mi podsunięty do analizy projekt Nasdacoin, trochę pogooglowałem, poczytałem. Na razie umieściłem go w tym dziale, gdyż jest to projekt ICO.

Budzi on wiele kontrowersji wśród społeczności inwestorów, więc jednym z pytań, na które musimy zwrócić uwagę przed przystąpieniem do jakiejkolwiek programu, jest sprawdzenie, czy jest to oszustwo, czy nie?

NasdaCoin opinia o projekcie14

Przyjrzymy się informacjom na temat firmy, produktów i planu wynagrodzeń, aby pomóc nam ustalić, czy jest to uzasadniona okazja, z którą możemy zarabiać przez dłuższy czas. Nie chcielibyśmy przyłączyć się do programu tylko po to, by oszukiwanym przez cały czas, a następnie stracić pieniądze, które w to zainwestowaliśmy.

Ceremonia otwarcia Nasdaplay

Zdecydowałem się bliżej przyjrzeć społeczności  NasdaCoin z kilku powodów, tj.: które widziałem online i chciałem dowiedzieć się więcej na ten temat.

To tyle na wstępie, zobaczmy o co naprawdę chodzi w tym projekcie?

NasdaCoin opinia o projekcie15

Rzućmy okiem na film z przeglądu …

Przegląd firmy NasdaCoin

W tej części przyjrzymy się informacjom o firmie NasdaCoin.

Jedną z rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć, jest przejrzystość tego, kto jest właścicielem firmy na jej stronie.

NasdaCoin opinia o projekcie1

W opublikowanym oficjalnym raporcie NasdaCoin identyfikuje James Baptist jako współzałożyciela firmy. Profil Baptista na Facebooku mówi, że pochodzi z Brazylii, ale obecnie mieszka w Surinamie w Ameryce Południowej.

NasdaCoin uruchomiony został jak firma zaledwie kilka miesięcy temu. James Baptist  jest jedną z dwóch osób, które założyły firmę, z której inna osoba nie jest znana ani nie została wymieniona z jakiegoś powodu. Po przeprowadzeniu badań nad Johnem wygląda na to, że ma pewne doświadczenie w różnych branżach.

Udało mi się powiązać go z Jeunesse , jak również z firmami DFRF Enterprises , Game Loot Network , SwissGolden i 4 Corners Alliance Group .

Zgodnie z informacjami na stronie internetowej firmy, John wydaje się być twórcą technologii blockchain, ale nie jest konkretnie określone.

Inni współzałożyciele NasdaCoin : RAJAB ALI (Rawalpindi, Pakistan) Developer and Website Designer, DMITRY YAKOV (Novosibirsk, Russia) Senior iOS & Android, Blockchain Engineer, SEO Expert.

Baptists mógł również być jednym z inwestorów sieci iPro Network i BitConnect Ponzi. Ale tylko inwestorem.

Materiał marketingowy NasdaCoin cytuje Baptist jako “twórcę blockchain”. Jego rola wykonawcza w firmie nie została ujawniona. To wszystko, co naprawdę wiemy o twórcach NasdaCoin.

Przegląd produktów NasdaCoin

Teraz przyjrzymy się oferowanym przez NasdaCoin produktom. NasdaCoin nie ma żadnych detalicznych produktów ani usług, a podmioty stowarzyszone są w stanie samodzielnie sprzedawać członkostwo w stowarzyszeniu NasdaCoin.

Posiadanie dobrego produktu bez względu na to, czy jest cyfrowy czy fizyczny, jest dobrym argumentem, że mamy do czynienia  z legalną firmą. Jeśli prowadzisz firmę MLM , która jest w zasadzie firmą, za którą możesz zapłacić kilkoma warstwami klienta, potrzebujesz produktów detalicznych, aby zachować zgodność z prawem.

Niestety NasdaCoin nie oferuje żadnych detalicznych produktów do sprzedaży, nawet jeśli mają one aspekt MLM dla swojego planu.

Mimo to CEO firmy zapewnia, że do końca marca 2018 zostanie uruchomiony system do obsługi kasyn gry, a to jest duży rynek.

NasdaCoin opinia o projekcie8

Na spotkaniu 3 grudnia w Krakowie został co niektórym pokazany system beta z możliwością korzystania wirtualnej rzeczywistości za pomocą okularów VR. Wirtualne stoły w prawdziwych kasynach gry. Może to będzie kluczowy produkt firmy?

NasdaCoin opinia o projekcie10

Rozkład planu wynagrodzeń NasdaCoin

W tej części zamierzam uwzględnić informacje na temat planu wynagrodzeń NasdaCoin i sposobu, w jaki zarabiasz na nim pieniądze.

NasdaCoin oferuje 2 sposoby zarabiania, które są:

 • Prowizje ROI.
 • Prowizje za polecenie.

Prowizje ROI

 • Kiedy dołączysz do NasdaCoin i zainwestujesz w jeden z pakietów, zostanie zaoferowany Tobie zwrot z inwestycji.
 • Kiedy inwestujesz, twoje pieniądze zostaną zamienione na punkty NSD, które firma wyliczy według obecnej ceny NSD.
 • Kiedy inwestujesz, obiecują 300% zwrotu z inwestycji w terminie 365 dni.

Czyli, umowy te mają wygasnąć po 1 roku lub po osiągnięciu przez inwestora zwrotu z inwestycji w wysokości 300%.

Oto zestawienie pakietów, w które możesz zainwestować, oraz dodatkowe zarobki, które obiecują na poziomie:

 • Poziom od 100 do 1000 USD – zainwestuj w ten poziom i uzyskaj dzienny zmienny zwrot z inwestycji
 • Poziom od 1100 do 5000 USD – zainwestuj w ten poziom i uzyskaj dzienny zmienny ROI plus bonus 0,1%
 • Poziom od 511 do 10 000 USD – zainwestuj w ten poziom i uzyskaj dzienny zmienny ROI plus bonus 0,2%
 • 10,100 do 50 000 $ Poziom – zainwestuj w ten poziom i uzyskaj dzienny zmienny ROI plus 0,25% premii
 • 50 100 $ do 100 000 $ Poziom – zainwestuj w ten poziom i uzyskaj dzienny zmienny zwrot z inwestycji plus 0,3% premii

NasdaCoin opinia o projekcie2

Prowizje za polecenie

Kiedy kierujesz ludzi do programu NasdaCoin i oni dokonują inwestycji, otrzymasz prowizję. Możesz zarabiać na swoich bezpośrednich poleceniach, a także na członkach zespołu, których poleca Twój sponsor z firmy i tak dalej.

Jest to wypłacane za pomocą struktury planu MLP. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tego, w jaki sposób działa płatny plan poleceń, to tu masz szybkie rozbicie:

NasdaCoin wypłaca prowizje za polecenie od zainwestowanych środków za pośrednictwem jednolitej struktury wynagrodzeń.

 • Jednopłaszczyznowa struktura wynagrodzeń umieszcza podmiot stowarzyszony na szczycie zespołu, w którym każdy osobiście zwerbowany partner znajduje się bezpośrednio pod nim (poziom 1).
 • Jeśli którykolwiek z partnerów poziomu 1 zwerbuje nowych partnerów, zostaną oni umieszczeni na poziomie 2 oryginalnego zespołu jednostek zależnych.
 • Jeśli którykolwiek z partnerów na poziomie 2 zwerbuje nowych partnerów, zostaną oni umieszczeni na poziomie 3 i tak dalej i tak dalej na teoretycznej nieskończonej liczbie poziomów.

Limit na prowizji w wysokości 7%.

Firma oferuje 7 poziomów prowizji za polecenia.

Szczegółowe informacje na temat planu wynagrodzeń to: 1% na wszystkich 7 poziomach struktury poleceń.

NasdaCoin opinia o projekcie3

Pozostałe prowizje

Firma oferuje również pozostałe prowizje, które są wypłacane za pomocą struktury binarnego planu MLM. Binarna struktura kompensacyjna umieszcza partnera na górze drużyny binarnej, podzielonej na dwie strony (lewą i prawą):

 • Na pierwszym poziomie zespołu binarnego znajdują się dwie pozycje. Drugi poziom zespołu binarnego jest generowany przez podzielenie tych dwóch pierwszych pozycji na kolejne dwie pozycje każda (4 pozycje).
 • Kolejne poziomy zespołu binarnego są generowane zgodnie z wymaganiami, z każdym nowym poziomem mieszczącym dwa razy więcej pozycji niż na poprzednim poziomie.
 • Stanowiska w zespole binarnym są wypełniane poprzez bezpośrednią i pośrednią rekrutację jednostek stowarzyszonych. Pamiętaj, że nie ma ograniczeń co do tego, jak głęboko może rozwinąć się zespół binarny.
 • Pozostałe prowizje są wypłacane na podstawie wygenerowanych punktów.

https://legiobiznes.pl/I/wp-content/uploads/2018/12/NasdaCoin-opinia-o-projekcie18.jpg

100 $ inwestycji po obu stronach drużyny binarnej generuje 1 punkt. Pod koniec każdego dnia NasdaCoin podsumowuje nową inwestycję po obu stronach binarnej drużyny.

Partnerzy otrzymują 10% pozostałej prowizji w oparciu o punkty wygenerowane na ich słabszej stronie binarnej.5 punktów będzie wynosić 500 $, a NadaCoin zapłaci 10% od tej wartości, która wyniesie na przykład 50 USD. NasdaCoin ma również narzucony limit na to, ile możesz zarobić każdego dnia, który wynosi 10 000 $.

NasdaCoin opinia o projekcie4

FAQ NasdaCoin

Czy NASDACoin BBB ma akredytację?

Nie, NasdaCoin nie jest akredytowany w Better Business Bureau . Nie jest to czynnikiem decydującym, że ta firma jest przekrętem lub zgodnym z prawem programem, moim zdaniem tylko dlatego, że BBB było znane z manipulowania ocenami. Ponadto nie wszystkie programy są wymienione na stronie internetowej BBB.

Ile kosztuje dołączenie do NasdaCoin?

Możesz dołączyć do NasdaCoin za darmo i zarabiać tylko na bezpośrednich poleceniach. Możesz też dołączyć do inwestycji o wartości co najmniej 100 USD, aby kwalifikować się do zarabiania na planie wynagrodzeń.

Czy NasdaCoin jest oszustwem lub legalną firmą?

Moim zdaniem tak i nie.

Oszustwo oto kilka powodów:

 • Brak oferowanego produktu detalicznego, mimo że ma strukturę planu rekompensat MLM.
 • Obietnica zwrotu z inwestycji, ale gdzie są fakty o tym, jak można je podtrzymać inaczej niż z nowej rekrutacji?

Pierwszy problem polega na tym, że nie oferują żadnych produktów detalicznych, które technicznie nadają tej formie inwestycji wartości programu Ponzi .

NasdaCoin opinia o projekcie6

Legalne działanie i chęć podzielenia się zyskiem:

 • CEO zapewnia oraz pokazał na prezentacji w Krakowie 3 grudnia 2018 r., że posiada w zanadrzu system informatyczny (oparte na wirtualnej rzeczywistości) do obsługi kasyn gry (czyli inwestycja w gry hazardowe 😉 ).
 • Pozwoli to na ominięcie wielu aspektów prawnych przez obecnie i powstające Kasyna Gry. Tokenizacja i możliwość gry w zaciszu domowym przy wykorzystaniu w pełni anonimowej kryptowaluty , przy użyciu wirtualnej rzeczywistości. Przedsięwzięcia te możemy zobaczyć w ROAD Map na stronie programu.
 • I teraz ciekawostka podczas ICO firma zebrała 15 mln $, czyli ktoś im zaufał. Wiem, że nie jest to argument.

NasdaCoin opinia o projekcie7

Wszystko pokazane na tacy… możecie sami zweryfikować… To dopiero początek – około 5000 osób w 160 krajach.

Źródło: Michał Sołtysek z: Rafał Żurawski i 4 innymi użytkownikami w: Qubus Hotel Kraków3 grudnia o 09:58 · Kraków ·

Opublikowany przez Michał Sołtysek Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Kraków NasdaCoin 2

Moje końcowe przemyślenia o NasdaCoin

Jakie są moje ostatecznymi przemyśleniami na temat możliwości NasdaCoin. Mam mieszane uczucia do projektu, jedne są za a drugie przeciw.

NasdaCoin Plusy

 • Witryna firmy jest czytelna, i wiemy kto ją obsługuje.
 • To są naprawdę wszystkie plusy, które mam …

Tak jak wspomniałem wcześniej, istnieje wiele problemów, które widzę, które mają związek ze zgodnością i wygląd projektu podchodzi pod BitConnect.

Kolejną kwestią jest obietnica zwrotu z inwestycji z twojej inwestycji. Wiele firm, które działają z obietnicą zwrotu z inwestycji, zostało zamkniętych przez rząd, ponieważ nie były one w stanie udowodnić, że forma usług generujących zyski zapewniała cały zrównoważony zysk niezbędny dla wszystkich obiecanych zwrotów z inwestycji, które ludzie mogliby uzyskać. Doprowadziło to do firm oferujących niezarejestrowane papiery wartościowe, co nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Czy poleciłbym lub skorzystał z okazji NasdaCoin?

 • Po pierwsze nie polecałbym bym NasdaCoin ze względu na wszystkie problemy, które odkryłem w swoich badaniach.
 • Po drugie moje mieszane uczucia i chęć ciekawości działania programu popchnęły mnie do zainwestowania 100$ celem zbadania tematu jak to wygląda od środka. I na razie jestem mile zaskoczony.

Rejestracja w programie >

NasdaCoin opinia o projekcie18

By móc zainwestować musimy zakupić tokeny na zewnętrznej giełdzie CREX24, która opisywałem w artykule.

Faucets, kranik kryptowalut, czy tylko Nie to duża giełda kryptowalut CREX24

Następnie po zarejestrowaniu w programie,

Rejestracja w programie >

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka10

wpisaniu pinu autoryzacji, ziarna zabezpieczającego portfel, zabezpieczeniu konta funkcją 2 FA,

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka4

został wygenerowany portfel na który przelałem żądaną ilość coinów niezbędnych do inwestycji 100$.

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka111

No i tak to wygląda po sześciu dniach inwestycji

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka7

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka2

Naliczenia są w dolarach, gdzie żeby to wypłacić musimy zamienić wewnątrz programu na kryptowalutę NasdaCoin i przelać na giełdę CREX24 celem zamiany np.: na BTC.

Innym się to nie podoba, że nie jest to generowane w opisywanej kryptowalucie. Mi owszem, gdyż wartość Nasdacoin może w danym momencie spaść, gdzie kontrakt by był niezgodny z umową i zarobek dzienny nie pokrył by się wymogami kontraktu.

Rejestracja w programie >

Na stronie znajdziemy również Market Place, gdzie możemy kupować i sprzedawać produkty za NSD.

NasdaCoin opinia o projekcie9

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka6

NasdaCoin wygląda na kolejną monetę stowarzyszoną, z której skorzysta wielu ludzi , co jest bardzo niefortunne. Nie ma żadnej gwarancji, ani nawet prawdziwego oskarżenia o oszustwo.

W pełni funkcjonalną kryptowaluta, która obecnie w rankingu coimmarketcap zajmuje pozycję 130

NasdaCoin opinia o projekcie11

NasdaCoin opinia o projekcie13

W sensie technicznym nasdacoin jest kryptowalutą, którą można wydobywać w klasyczny sposób na CPU/GPU. Bloki wydobywają się co ok. 2 minuty a nagroda za wydobycie bloku wynosi 25 NSD (nasdacoin).

NasdaCoin opinia o projekcie17

Nasdacoin logowanie do programu i jak wygląda od środka9

Kryptowaluta oferuje także możliwość “wydobywania” w formule Proof of State, czyli poprzez utrzymywanie monet w portfelu. Nagrody przyznawane są od 15 do 90 dnia. Obecnie – do grudnia 2018 roku – “oprocentowanie” zamrożonych coinów wynosi 10%. później do czerwca 2019 ma wynosić 8%, do grudnia 2019 – 7% a od stycznia 2020 – 5%.

NasdaCoin opinia o projekcie16

Docelowa ilość wydobytych monet to 84.000.000 NSD, z czego pre-mined wydobytych zostało 15.000.000 NSD.

Znaleziono na YouTubie o NasdaCoin

https://youtu.be/A6dPmrIhU_M

https://youtu.be/xtj1QRFtFao

Rejestracja w programie >

Mam nadzieję, że podobała Ci się moja recenzja NasdaCoin.

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Kryptowaluta 3VCOIN wychodzi na przeciw Polakom w Wielkiej Brytanii. Szybkie płatności za usługi i produkty

Kryptowaluta 3VCOIN wychodzi na przeciw Polakom w Wielkiej Brytanii. Szybkie płatności za usługi i produkty

Ocena czytelników [Głosów: 2 Ocena: 5] Postanowiliśmy uruchomić platformę internetową, która pomogłaby Polakom w Wielkiej …

2 komentarze

 1. Avatar

  Jaką masz teraz opinię, po 3 miesiącach od zakupu kontraktu, i rozruchu kasyna?

 2. Legiobiznes.pl

  Projekt niby się tam rozwija, ale czekamy do kwietnia wtedy może coś więcej będzie można napisać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA